30.09.2012 / Sedlec A - Hroznětín 1:5 (0:2)

Branky: Kováč Michal - Pokrupa Milan, Eret Jan, Pesser Václav, Provazník Jakub, Klas Jiří.
Sestava: Flekač – Lehečka, Hudec, Hruška, Florián – Kováč, Hofman, Janáček, Svoboda – Chlebuš, Osten. Stř. Budil.

Zápas, ve kterém šlo o čelo tabulky. První Hroznětín přijel na půdu druhého Sedlece a od začátku přesvědčoval o své dobré formě. Paradoxně mohli jít do vedení domácí, ale Kováč (po faulu na Svobodu) neproměnil penaltu. A přišel trest. Hroznětín zahrával ve 20.min. trestňák z 20ti m, střela šla na brankářovu stranu, ale Flekač poněkud zaspal a míč mu propadl do brány - 0:1. Ve 30.min. šli hosté do rychlého protiútoku, křídlo si hodilo balón kolem Hudce a z hranice vápna prostřelilo domácího brankáře podruhé - 0:2.
Do druhé půle nahradil zraněného Ostena Jenda Budil a Sedlec 15-20 minut hosty tlačil na jejich polovině. Výsledkem bylo snížení, když si Hofman s Hruškou vyměnili balón, prvně jmenovaný ho odcentroval přesně na hlavu Michala Kováče a ten napravil své zaváhání - 1:2. Pak ale udělal Jarda Hofman (do té doby nejlepší hráč na place) hrubku na vápně, útočník mu vypíchl míč, Jarda ho stáhnul a penalta. Tu hosté proměnili a zlomovým gólem se dostali do sedla - 1:3. Pak přidali ještě dva góly, přičemž ten druhý byl zajímavý. Brankář Flekač vyběhl, aby odkopl centr na útočníka, místo toho sestřelil vlastního obránce Floriána. Útočník pěkně poděkoval, sebral si volný míč a v klidu s ním došel do opuštěné brány - 1:5. Hroznětín v tomto zápase potvrdil jak herní kvalitu, tak své postavení lídra tabulky.

Rozhodčí: Kozák Rudolf, Buzna Miroslav, Francúz Jaroslav; Delegát: Adamec Radim.
ČK: Hudec Vladimír - 0
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo.