30. 8. 2015 / Vojkovice - Sedlec 7:2 (4:1)

Branky: Menčík Filip 2, Kocifaj Petr 2, Kučera Václav 2, Matoušek Marek - Tůma Lukáš, Berger Lukáš .
Sedlec: Flekač Martin, Oncikr Štěpán, Kadlec Pavel (K), Patera Václav, Fučík Pavel, Tůma Lukáš, Limani Agon, Hofman Jaroslav, Janáček Jiří,  Berger Lukáš, Krejsa Petr. Stř: Budil Jan, Horváth Jakub, Osten Jiří.  Trenér Osten Jiří.
Vojkovice: Matoušek Jaroslav, Denčev Pavel, Menčík Filip, Matoušek Marek, Gonda Josef, Petřík Radek, Garaj Luboš, Petrus Jan, Kocifaj Petr, Kučera Václav, Klofanda Jiří (K) . Stř: Šipla Miroslav   Pavlíček Aleš   Jakubík Martin   Kiralyi Michal

Zápas blbec. V 8. minutě to bylo 3:0. !!! Do čeho Vojkovice koply, to tam spadlo. Sedlec sice nic nezabalil, ale kvalita byla na straně Vojkovic. Nakonec to skončilo debaklem, který sice neodpovídá dění na hřišti, nicméně vítězství Vojkovic je naprosto nezpochybnitelné.

Hodnocení trenéra: Typickej zápas blbec se všim všudy, domácím padla do brány téměř každá střela, Sedlec se i přes velkou snahu nedokázal dostat do pořádné šance a když se dostal, tak jí nedal. Šokující začátek určil ráz celého utkání, už v 9.minutě vedli domácí 3:0 a potom už chytře kontrolovali zápas, nikam se nehnali a trestali z brejků. Dostali jsme lekci, doufám, že se z ní každej poučí, ale nic se neděje, jedeme dál.