30. 9. 2017 / Verušičky - Sedlec 2:3 (0:2)

STŘELCI: 79. Kubka František, 86. Tvrdek Karel - 2. Schönwalder Dalin, 8. Krejsa Petr, 48. Schönwalder Dalin
Sestava: L. Skoumal - Š. Oncirk [-] , J. Janáček [-] - L. Tůma [-] , J. Hofman [-] , M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] - D. Schönwalder [-] - D. Petřík [-] , R. Patera [-] , P. Bílý. Trenér: Milan Psotný.

Sedlec má výborné začátky zápasů. Platilo to i ve Verušičkách, než se domácí vzpamatovali, bylo to 0:2.
Hned v úvodu zápasu trefil Dalin Silva Vasconcelos tyč a z následného závaru se prosadil pravou nohou - 0:1.
Druhý gól zařídil Danny Petřík, který po pravé straně zatáhl míč a ideálně narazil Krejzičovi, který propálil všechno před sebou - 0:2.
Pak se hra zklidnila, Sedlec myslel, že se další góly budou sypat samy a domácí se nezmohli na kloudný protiútok.
Závěr poločasu přinesl ještě dva momenty: napřed se zranil Tůmič a odstoupil, pak Jarda Hofman trefil břevno.

Ve druhé půli začal Sedlec opět skvěle, Dalin Silva Vasconcelos utekl po levé straně, zasekl a napálil míč do víka. Krásnej gól, 0:3.
Hned vzápětí se ale Dalin zranil, také odstoupil a sedlečtí dohrávali v devíti !
A devět statečných se drželo až do 80. minuty, kdy obranný val povolil a domácí snížili na 1:3.
V 85. minutě hráč Verušiček prošel středem, vystřelil z vápna a snížil na 2:3.
Závěr zápasu, to bylo peklo, Verušičky bušily do sedlecké obrany, kluci už tahali nohy, ale vyrovnání nedopustili a dotáhli zápas do vítězného konce. Po hvizdu rozhodčího popadali na trávník jako hrušky a chvilku trvalo, než se zvedli a dokázali si vychutnat výhru.

Rozhodčí: Kozák.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.