31.05.2014 / Hazlov - Sedlec A 1:3 (0:1)

Sestava: Vrba - Kadlec, Janáček, Florián, Hruška - Jelínek, Limáni, Tůma, Krejsa - Fenkl, Hofman. Střídali: Budil, Horvát, Tlášek
Branky: Bartošek Zdeněk - Tůma Lukáš 2, Krejsa Petr.

Začátek zápasu se nesl ve znamení neplodné sedlecké převahy. Poté Hazlov vyrazil do brejku, ale velkou šanci zmařil výborným zákrokem brankář Vrba. Sedlec si s gólovou šancí počkal do 30. minuty, kdy si odražený míč ve vápně našel Petr Krejsa a placírkou ho poslal pod břevno - 0:1. Ve 40. minutě ještě zahrozil Agon Limani z trestňáku, ale gólman výborně vyrazil.
Druhý poločas začal 100% hazlovskou šancí, ale míč pouze orazítkoval břevno. Za hosty odpověděl Petr Jelínek, který tvrdě vystřelil těsně vedle šibenice. Poté Sedlec předvedl pěknou akci a i když Lukáš Tůma zakončil velmi nešikovně, stejně z toho byl gól - 0:2. Ten samý hráč o 10 minut později předvedl rychlý únik z poloviny hřiště, který suveréně zakončil střelou podél brankáře - 0:3. Skóre navýšit mohl také šikovný Limáni, který udělal 3 hráče, ale akci gólově nezakončil. Hazlov se čestného úspěchu dočkal 5 minut před koncem, ale sedlecké vítězství tím neohrozil. Zasloužené (a důležité) 3 body putují do Sedlece.

Rozhodčí: Šmat David, Hlavatý Josef, Tvrdík Ivan; Delegát: Vošmik Václav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 12. místo.

Podzimní zápas (02.11.2013 / Sedlec A - Hazlov 2:2 (1:0) PK 6:7) najdete ZDE