7. 10. 2017 / Sedlec - Pila 3:4 (1:2)

STŘELCI: 10. Bílý Patrik, 66. Shorný Daniel, 68. Shorný Daniel - 22. Vavřina Robert, 35. Plic Jakub, 53. Duda Josef, 57. Vavřina Robert.
Sestava: V. Mendl - J. Janáček [-] , Š. Oncikr [-] - M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] - R. Patera [-] , P. Bílý [-] , D. Petřík [-] (46. D. Shorný [-] ) , A. Irovský [-] , F. Petra.  Stř: Petrides, Shorný. Tým vedl Oncirk David.

Hrálo se na malém hřišti v Dalovicích (horní) a Sedlec měl (skoro jako v každém zápase) výborný úvod.
Byl aktivní, chtěl hrát a Pila nevěděla, kam skočit.
Vše vyvrcholilo v 10. minutě, kdy si na polovině sebral míč Patrik Bílý, pelášil k vápnu a ve zdánlivě ztracené situaci vystřelil přes obránce přesně do víka. Krásný gól, 1:0.
Pila odpověděla ve 20. minutě, kdy udělal Franta Petra hrubici na polovině, pilský hráč šel sám na Vencu a vystřelil jen 10 cm vedle.
To bylo ale jen varování, za chvíli zahrávala Pila nenápadný přímák z půlky a míč propadl do branky - 1:1. (VIDEO ZDE).
A před koncem poločasu přišla další nenápadná akce zprava, centr prošel skrze vápno a hráč Pily pohodlné skóroval - 1:2.
Poločas, 1:2.
V 53. minutě předevedl pilský hráč Duda další nenápadnou akci, vystřelil z 18 m, šudla ....  ale co dělal Lavi v bráně ?? Propadlo to přes něj a skóre je 1:3.
Ouuu .. a v 57. min. Pila centrovala zprava, přes gólmana na vzdálenější tyč, kde se ocitl osamocený hráč Vavřina a zvýšil na 1:4.
To už vypadalo na ručník, naštěstí přišly dvě standardky u vápna a střelec dne, Danny Shorný. Napřed přímák zleva, Dan uklidil míč do levé šibenice (2:4). O dvě minuty později předvedl to samé, jenom z pravé strany - 3:4. (VIDEO ZDE).
Od té chvíle byl Sedlec na koni, Pila jen odkopávala, ale bohužel, srovnávací gól nepřišel.
Je potřeba uznat kvalitu lídra tabulky Pily, která si došla pro další tři body, ale Sedlec jí to rozhodně neulehčil a první bodová ztráta Pily visela ve vzduchu.
KONEC, PROHRA 3:4.

Rozhodčí: Jaroš D.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: x. místo.