9.10.2011 / Ostrov B - Sedlec A 3:0 (1:0)

Branky: Hlůšek Filip 2, Wolf Tomáš.
Sestava: Flekač - Florian, Vyskočil, Halaburt, Janáček - Hofman, Soukup, Hruška, Kováč - Křížek, J.Osten. Střídali: Petra, Hudec, Kusovský. Trenér: J. Lehečka.

Na hřišti v Květnové došlo k pikantnímu střetnutí Sedlece a Ostrova B, týmu bývalého kouče Sedlece Zdeňka Ježka. Trenér domácích tedy sedlecký tým dobře znal možná i to přispělo k tomu, že se útok hostů neprosadil.
První gól utkání padl po chybě Jardy Hofmana ve středu hřiště, Ostrov rychle zaútočil a bylo to 1:0
Sedlec chtěl otočit utkání ve druhém poločase, 25 minut tlačil domácí, ale bez gólového efektu. Pak udělal chybu gólman Martin Flekač, nezkrotil žabku z vápna, vyrazil míč jen před sebe a bylo to 2:0. A hřebík do sedlecké rakve zatloukli domácí v 85.min., kdy špatně rozehrál Ondra Hruška a ostrovští proměnili brejk tři na jednoho - 3:0.
Z poměrně vyrovnaného utkání se tedy stala krutá prohra 3:0 po třech individuálních chybách. Objektivně je třeba ale přiznat, že Ostrov byl mladším a běhavějším mužstvem a že tři body zůstaly zaslouženě doma

Rozhodčí: Berka Petr, Nehasil Lukáš, Godža Ladislav. Delegát: Tomášek Miroslav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.