6.6.2011 / Kraslice - KSNP Sedlec A 2:0 (0:0)

Branky: Němec Jan 2.
Sestava: Flekač - Hudec, Florian, Janáček, Psohlavec, Hruška - Kováč, Křížek, Filipčík, Agon - Kníže. Trenér: Ježek.

Zápas se hrál za velikého horka a byl pravidelně přerušován rozhodčím pro rychlé občerstvení a ochlazení všech.
Od začátku byli domácí aktivnější a drželi míč na kopačkách. V 5. min. podržel Sedlec dobrým zákrokem brankář Flekač. Trenér Ježek naordinoval taktiku hry na 5 obránců, která fungovala a Kraslice se nedostaly do tutovky (až na jeden závar, který brankou neskončil. Do kabin se šlo za nerozhodného výsledku.

Sedleci se ve druhém poločase zranil do té doby výborně hrající Kníže a nejen proto domácí v závěru zápasu během 10-ti minut rozhodli. V 70.min. se domácí útočník se vřítil sám do vápna a i když byl vytlačen brankářem až k čáře, stihl přihrát před branku a tam dobíhající útočník zavěsil - 1:0. A v 80. min ten samý kraslický útočník obral obránce o míč, utíkal sám na branku a nezaváhal - 2:0.
Sedlec v Kraslicích nepředvedl špatný výkon, ale bez koncovky se body nezískávají. Nejlepší hráči: Kníže, Florian, Flekač. V posledních dvou kolech hraje KSNP s Božíčanama a s Kynšperkem. Jestli se chce pomýšlet na záchranu, nutně musí oba vyhrát.

K zápasu Fleky napsal:
Děkuji všem kdo byli v Kraslicích za předvedený výkon. Na to jaká byla sestava, tak jsme uhráli dobrý výsledek, sahali jsme i po bodu, chybělo nám trochu štěstíčka. A ty co se na to vybodli, těm taky děkuji (např. výmluva rod. důvody, fakt nejsou na místě, když všichni ví, že se dotyčný ožral jako dobytek). Tento člověk by měl mít vůči klubu nějakou zoodpovědnost. Snad všichni ví o čem mluvím. Jsem s toho docela rozčarovaný a nejen já.
Děkujeme !!!

Pro zajímavost pohled na ten samý zápas očima trenéra SFK Kraslice:
"V tomto zápase dostali příležitost další hráči širšího kádru A-týmu. Nenastoupil tak například kapitán týmu Josef Kričfaluši. který v neděli slavil životní jubileum. Chceme na tomto místě Pepovi ještě jednou poděkovat za jeho příkladnou práci pro klub SKF Kraslice na poli trenérském, hráčském i funkcionářském a zároveň mu popřát do dalších let hodně štěstí a zdraví. Samotný zápas se odehrával ve velikém horku, což se na výkonech obou týmů projevilo. Náš tým byl přeci jenom o poznání aktivnější, vytvořil si územní převahu, které chybělo o něco větší pohyb bez míče. V 1. poločase jsme se také nedostávali do čistých vyložených šancí a pokud tam nějaký náznak šance přišel, spolehlivě situaci řešil výborný brankář hostí. Druhý poločas byl z naší strany přeci jenom o poznání fotbalovější. Přetížená defenzíva hostů začínala mít větší problémy s naší aktivnější hrou a tím i narůstajícím počtem šancí. Po dravém průniku Kuby Kurtina z levé strany se ujímáme dorážkou Honzy Němce vedení 1:0. Objektivně je nutno  podotknout, že k této brance nám pomohl svým nešťastným zákrokem obránce hostů. V 80 minutě H. Němec důsledným napadáním obral o míč stopera Sedlece a svoje sólo zkušeně proměňuje ve svůj druhý gól. Velmi mladý tým Sedlece se prezentoval v Kraslicích sympatickým výkonem, uvidíme jestli dokáže soutěž ještě zachránit. Naše mužstvo se tímto vítězstvím  dostalo po více jak 2 měsících opět na první místo průběžné tabulky."

Rozhodčí: Hyčka Pavel, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Strmiska Josef.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.
Podzimní zápas Sedlec A - Kraslice 1:3 ZDE.

A3A2404 Kraslice Sedlec 2:0 (0:0)
Branky: Němec Jan 2; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Strmiska Josef