10.3.2013 / Sedlec A - Kyselka 2:3 (0:0)

Branky: Limani, vlastní.
Sestava: Osten - Šik, Vyskočil ,Lehečka, Hruška - Krejsa, Kováč, Hofman, Tlášek - Limani, Fenkl. Stř: Svoboda, Florián.

Zápas plný nepřesností, hlavně z naší strany. Nedařila se nám kombinace a dát si 3 slušný přihrávky za sebou, to byl pro nás nadlidskej výkon. Nedařilo se téměř nikomu, trochu přísnější měřítko snese Vyskočil, Limani, Krejsa. Góly: 50.minuta, hostujíci hráč běžel sám na Ostena v bráně (Fleky opět nemocen) a zkušeně ho obstřelil  - 0:1. Hned vzápětí Krejsovo průnik po pravý straně, pěkná střílená přihrávka před branku a obránce si jí srazil do brány - 1:1. 65.minuta: pěkná akce Svobody končí faulem na něj a Limani z penalty nekompromisně - 2:1. Snad jsme konečně našli spolehlivýho penaltovýho exekutora. 75.min.: trochu nedůraz před vápnem a 2 nejlepší hráči Kyselky (Beneš, Čada) si pěkně vykombinovali zakončení a Čaďus nekompromisně o tyč - 2:2. Rozuzlení přinesla poslední minuta, po Vyskočilovo souboji se soupeřem pískl rozhodčí (byl to laik, co šel náhodou kolem) penaltu, ta samozřejmě nebyla, ale na to se historie neptá. Osten jí sice chytil, ale vyrazil tak blbě, že jí střelec bez problémů dorazil - 2:3. Pak byl konec.
No nic se nedá dělat, snad to v soutěži bude lepší, protože horší už to snad ani být nemůže.