kterou s Chodovem
jistě proměnil Jiří Janáček.

JARO 2009

20.06.2009, 17:00 / Dalovice - Sedlec 3:2 (0:1)
Branky: Richtář Petr, Hegr Jindřich, Brabec Miroslav - Gonda Josef, Berger Lukáš;
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Buzna Miroslav, Laik;  Delegát: Fibrich Josef.
Diváků: 50.
Sestava : DOPLNIT

14.06.2009, 15:00 / Sedlec - Bečov 1:3 (0:2)
Branky: Osten Jiří - Brandejský Petr 2, Kváč David;
Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Balhar Ivan, Šmat Robert;  Delegát: Rusňák Miroslav.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Janáček, Hruška, Soukup - Ludvík, Gonda, Bečvář, Varadínek - Osten, Kováč . Střídali: Budík, Vála, Straka.
Velmi nepovedený zápas, ve kterém Sedlec tahal (kromě 20ti min. ve druhém poločase) za kratší konec. Hosté byli fotbalovější a zaslouženě si odvážejí tři body.
VIDEO ZDE.

07.06.2009, 17:00 / Loket - Sedlec 5:1 (2:0)
Branky: Drahozal Jiří, Ungr Jaromír, Truhlář Zdeněk, Vysekal David, Nykodým Marek - Berger Lukáš;
Rozhodčí: Štrincl Pavel, Šlapák František, Adamec Radim;  Delegát: Tomášek Miroslav.
Diváků: 60. Sestava: Jokš - Hruška, Vyskočil, Soukup, Varadínek - Bečvář, Gonda, Budík, Kováč... DOPLNIT

31.05.2009, 15:00 / Sedlec - Hrozňatov 2:6 (1:2)
Branky: Osten Jiří, Hofman Jaroslav - Kaššai Jiří 3, Králík František, Cihla Jiří, Kaššai Petr;
Rozhodčí: Vasilko Jan (7.7), Tichota Martin (8.1), Bubanec Miroslav (8);  Delegát: Chára Milan.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Bečvář, Soukup, Hruška - Lehy, Budík, Tůma, Hofman -... DOPLNIT

27. 5. 2009, 17:30 / KSNP Sedlec – BU Nové Sedlo 1:5 (0:2)
POHÁROVÉ UTKÁNÍ
Branka: Berger.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Hruška, Soukup, Varadínek - Lehečka, Budík, Hofman, Tůma - Osten, Kováč. (Střídali: Jokš, Berger, Tůma, Patera).
Semifinále krajského poháru se od začátku vyvíjelo podle předpokladů : hned ve 2.min. po chybě obrany šlo Sedlo do vedení 1:0. Když se pak po druhém gólu v domácí síti nechal vyloučit Ludvík, bylo prakticky po zápase. Malinkou šanci možná mohl vykřesat sedlecký kanonýr Osten, ale odmítl snížit v šanci, která se nevidí ani v rubrice Borec na konec. Podívejte se na video. Ve druhém poločase si už Sedlo svůj náskok pohlídalo, ani snížení na 3:1 z kopačky Bergera domácí nenakoplo. I tak byla cesta krajským pohárem pro KSNP Sedlec cennou zkušeností.
VIDEO ZDE.
28.5.2009 - Karlovarský deník - Nové Sedlo proklouzlo do finále poháru (FOTOGALERIE)

24.05.2009, 15:00 / Chodov B - Sedlec 6:1 (4:1)
Branky: Šellong Jiří 2, Dolejš Vladimír, Šteg Ondřej, Zucker Bernard, Mašek Josef - Janáček Jiří (pen.);
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.5), Balhar Ivan (8.2), Šmat Robert (8.1);  Delegát: Vošmik Václav.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Soukup, Janáček, Bečvář, Hruška - Kováč, Lehečka,... DOPLNIT

17.05.2009, 15:00 / Sedlec - Pila 4:0 (0:0)
Branky: Osten Jiří 2, Berger Lukáš 2;
Rozhodčí: Hányš Martin, Novotný Michael, Šifalda Martin;  Delegát: Fibrich Josef.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Bečvář, Soukup, Janáček - Lehečka, Hofman, Tůma, Budík - Osten, Berger. Střídali: Kováč, Varadínek, Straka.
Po bezkrevném bezbrankovém poločase Sedlec zapnul a od chvíle, kdy Berger vstřelil první gól, už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Sedlec na jaře dál válí, poslední domácí výsledky 3:0, 2:0, 2:0 a 4:0 mluví za vše. VIDEO ZDE.

10.05.2009, 15:00 / Sedlec - Teplá 2:0 (1:0)
Branky: Osten Jiří, Budík Tomáš;
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vejvoda Zdeněk, Hrabovský Jakub;  Delegát: Rajtmajer Jan
Sestava: Flekač - Vyskočil, Soukup, Bečvář, Varadínek - Lehečka, Budík, Tůma, Hofman - Berger, Osten. Střídali: Kováč, Gonda, Janáček.
Utkání si rozjetý Sedlec celkem v pohodě pohlídal. Skóre otevřel Tomáš Budík, který si v polovině první půle po tečovaném rohu stopnul balón a pohodlně zasunul. Druhou půli začal Sedlec ještě větším tlakem, hned zkraje měl snad 4 (polo) gólové šance, teprve ta pátá se ujala - Osten si přistrčil balón do vápna a nechytatelnou střelou vymetl pavučinku v bráně hostů. Gól měsíce. Jedinou komplikací byla penalta nařízená proti domácím (fauloval Gonda) 10 min. před koncem, ale gólman Flekač se vyznamenal a bravurním zákrokem pokutový kop lapil. Hoši děkujem, další tři body doma.
VIDEO ZDE.

02.05.2009, 17:00 / Lipová - Sedlec 5:2 (2:1)
Branky: Špiřík Jan 2, Tůma Marek 2, Hynek Petr - Osten Jiří, Hofman Jaroslav;
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Šmat Robert, Votruba Jiří;  Delegát: Rajtmajer Jan
Sestava: Flekač - Soukup, Janáček, Hruška, Bečvář - Lehečka, Budík, Tůma, Hofman - Osten, Berger. Střídali: Kováč, Varadínek. Lipová...

29.4.2009 / Sedlec - Habartov 2:1 (1:1)
Branky: Kováč, Berger.
Sestava: Flekač - Šott, Janáček, Varadínek, Hruška - Bečvář, Budík, Hofman, Lehečka - Kováč, Ludvík. Střídali: Berger, Osten, Tůma.
Středeční pohár nepřerušil vítěznou jarní sérii Sedlece. Soupeř hraje o třídu výše, o to je postup v poháru cennější.

26.04.2009, 15:00 / Sedlec - Žlutice 2:0 (0:0)
Branky: Osten Jiří, Berger Lukáš;
Rozhodčí: Sieber Josef, Tichota Martin, Hodač Petr;  Delegát: Fibrich Josef;  ČK: Hejkal Miroslav (Žlutice).
Sestava: Flekač - Soukup, Vyskočil, Bečvář, Hruška - Lehečka, Gonda, Tůma, Budík - Berger, Osten. Střídali: Kováč, Ludvík, Šott.
Pěkný zápas dvou vyrovnaných soupeřů. Žluticím vyloučil rozhodčí na konci prvního poločasu hráče a Sedlec zkušeně přesilovku využil. Když se postupně trefili jeho elitní šutéři Bergros a Osel, 2:0, nebylo co řešit. Žlutice holt na Sedlec letos nemají, prohráli s ním i na podzim.
VIDEO ZDE.

18.04.2009, 10:30 / Vojtanov - Sedlec 0:2 (0:2)
Branky: Osten Jiří, Tůma Lukáš;
Rozhodčí: Novotný Michael, Kozák Rudolf, Vasilko Jan;  Delegát: Gendráč Miloslav
Sestava: Flekač - Lehečka, Soukup, Vyskočil, Hruška - Gonda, Tůma, Budík, Filipčík - Osten, Berger. Střídali : Kováč, Hofman, Janáček.

12.04.2009, 15:00 / Sedlec - Útvina 3:0 (1:0)
Branky: Osten Jiří, Budík Tomáš, Bečvář Václav;
Rozhodčí: Hyčka Pavel (8.2), Vokoun Tomáš (8.2), Chrástecký František (8);  Delegát: Zdvihal Josef.
Sestava: Flekač - Hruška, Soukup, Vyskočil, Bečvář - Lehečka, Gonda, Budík, Tůma - Osten, Berger. Střídali: Janáček, Hofman, Kováč.
Výborný zápas, ve kterém Sedlec dominoval zejména ve druhém poločase, kdy soupeře vůbec nepustil do svého pokutového území. Naopak, po chybě brankáře zvyšoval Venca Bečvář dorážkou zblízka a po chybě stopera pohodlně uzavřel účet Tomáš Budík.
VIDEO ZDE.

4.4.2009, 16:30 / Bukovany - Sedlec 4:1 (1:0)
Branky: Bílek Josef 2, Svoboda Radek, Šoltész Otto - Osten Jiří;
Rozhodčí: Buzna Miroslav, Šmat Václav, Treml Petr; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Berger Lukáš
Sestava: Flekač... DOPLNIT
Výsledek utkání je krutější, než jeho průběh. Bukovany však předčily soupeře v produktivitě, proto zaslouženě vyhrály.

29.3.2009 / SEDLEC - KYNŠPERK 7:2 (1:2)
Branky: Berger Lukáš 3, Osten Jiří 2, Budík Tomáš 2 - Šefl Robert, Švec Petr;
Sestava : Flekač - Vyskočil, Bečvář, Hruška, Soukup - Lehečka, Gonda, Budík, Tůma - Osten, Berger, střídali : Kováč, Janáček.
Rozhodčí: Bacík Pavel (8.2), Hodač Petr (8.1), Klinger Radim (8.2);  Delegát: Špak Josef.
Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním hrál Sedlec tužku, hosté dokonce nedali penaltu, ale v druhém exceloval a vyhrál 2. poločas 6:0.
VIDEO ZDE.
1.4.2009 - Karlovarský deník - Sedlec smázl v 'azylu' Kynšperk

Březen 2009 : Sedlečtí mezi sebou vybrali na novou plazmovou TV a zakoupili ji do klubovny. Viz ZDE.

22.3.2009, 14:00 / KSNP Sedlec - DC Bacardi K.Vary 2:2 (1:0) (4:1 na penalty)
POHÁROVÉ
UTKÁNÍ. 1.krajské kolo poháru ČMFS, hráno na hřišti v Dalovicích.
branky : Lehečka, Berger, penalty proměnili Janáček, Osten, Berger, Lehečka.

14.3.2009 / Sedlec - Pernink 5:3 (2:0)
Přátelský zápas hraný na UMT v Drahovicích
branky: Osten J. 3, Ježek, Berger. sest: Flekač, Varadínek, Vyskočil, Bečvář, Vála, Tůma, Ježek, Gonda, Lehečka, Berger, Osten.

PODZIM 2008

08.11.2008, 14:00 / Bečov - Sedlec 2:2 (0:1)
Branky: Eberl Jiří 2 - Osten Jiří, Janáček Jiří (pen.);
Rozhodčí: Nehasil Lukáš (7.8); Delegát: Tomášek Miroslav.
Sedlec získal v posledním zápase podzimní sezóny bod a potvrdil tak výbornou formu na hřištích soupeřů. Kdyby stejně dobře hrál i na domácím trávníku, pohyboval by se ve vyšších patrech tabulky.

02.11.2008, 14:00 / Sedlec - Loket 3:2 (1:0)
Branky: vlastní 2, Osten Jiří - Ungr Jaromír, Truhlář Zdeněk;
Rozhodčí: Balhar Ivan (8.3), Francúz Jaroslav (8.2), Nehasil Lukáš (8.1);  Delegát: Rusňák Miroslav
Poprvé Sedlec doma vyhrál a poprvé nedostal v domácím zápase minimálně 4 góly.
VIDEO ZDE.

26.10.2008, 10:30 / Hrozňatov - Sedlec 6:2 (5:0)
Branky: Kaššai Jiří 4, Smutný Jaroslav, Cihla Jiří - Berger Lukáš 2;
Rozhodčí: Balhar Ivan (8.1), Kobielský Julius (8.1), Francúz Jaroslav (8);  Delegát: Strmiska Josef.
Hrozňatovská tvrz se ukázala jako nedobytná, sedlecká družina byla rozprášena už v prvních 45 minutách, druhý poločas se dohrával jen z povinnosti.

19.10.2008, 15:00 / Sedlec - Chodov B 3:4 (1:2)
Branky: Osten Jiří 2, Berger Lukáš - Šustr Stanislav 3, Šteg Ondřej.
Rozhodčí: Štěrba Václav, Garaj Luboš, Bušek Josef.  Delegát: Pospíšil Zdeněk.
Sedlec sehrál jeden ze svých nejlepších zápasů sezóny, i když prohál, rozhodně po dobrém výkonu.
VIDEO ZDE.

11.10.2008, 16:00 / Pila - Sedlec 1:1 (0:0)
Branky: Vavřina Miroslav - Osten Jiří.
Rozhodčí: Hodač Petr (8.3), Klinger Radim (8.1), Hotěk Jan (7.7). Delegát: Rusňák Miroslav

04.10.2008 , 16:00 / Teplá - Sedlec 2:4 (1:3)
Branky: Knaizl Michal, Kolárik Josef - Osten Jiří, Janáček Jiří (pen.), Berger Lukáš, Kováč Michal.
Rozhodčí: Klinger Radim (7.6), Ornet Tomáš (8), Krása Lukáš (8.2). Delegát: Fibrich Josef.
Diváků: 50.
Sedlec potvrdil, že když body, tak jedině z venku.

Ke dni 4.10.2008 ukončil Josef Dusil jakoukoliv činnost v klubu.

28.09.2008, 15:00 / Sedlec - Lipová 1:6 (0:4)
Branky: Berger Lukáš - Hurtuš Martin 3, Doležal Tomáš, Tůma Marek, Čvančara Martin.
Rozhodčí: Hányš Martin (8), Rousek Jan (8.1), Tichota Martin (8);  Delegát: Sedláček Jiří.
Po katastrofální první půli (0:4) přišlo po přestávce mírné zlepšení, ale na ukázněně hrající hosté si zápas v pohodě pohlídali.
VIDEO ZDE.
Hodnocení Josefa Dusila:
Studená sprcha - po výhře ve Žluticích. Tentokrát zklamali Janáček i Cílek jindy opory zadních řad. Trápili se 45 minut. Všude byli za útočníky hostí. Ani zbytek týmu nebyl v pohodě. Bez výjimky v rozhodujících chvílích vždy později než soupeř. K tomu nepřesné rozehrávky záložní řady. Stereotypní nakopávání dlouhých křížových centrů na J.Ostena soupeř brzy odhalil. Nikdo v prostoru soupeřovy desítky. Úniky nedotahované k brankové čáře. Při našem útoku VŽDY jeden hráč běžel s míčem vpřed a před sebou tlačil až 5 našich. Nikdo si pro míč nešel. Navíc jsme soupeře zřejmě podcenili. Vyklizený střed hřiště kde Pepa sám nemohl stačit na vyšší a hbitější soupeře. Rohové kopy jsou pro nás spíš nevýhodou. Co pochválit ? Sice nepřesného, ale neúnavného Lehečku. Ukázněného J. Vyskočila. Nejméně v rozehrávce chybujícího Filipčíka. Jednoduše, ale účelně hrajícího mladého Válu. Oživení a trochu naděje přinesl sotva uzdravený BERGER, který spolu s Ostenem vystřelili  6x na branku. Dvě šance za utkání je příliš málo na zvrat.
Čísla : Rohy: 7:3.   Střelba : 8:12. Gól : Berger  Nahrávka : Hofman.
Na závěr této truchlohry. Jako loni venku hrajeme jako loni lépe než doma. A dokud naše hlavy nepochopí, že "HRATELNÝ soupeř" neznamená "LEHKÝ" tak to tělo a nohy samy neuhrají. Bohužel i volba taktiky nebyla dobrá trenéři měli asi volit raději hru na dva "předstopery", kteří nesmějí opouštět svá území. V situaci kdy neumíme vypracovat finální přihrávku a málo střílíme je nutné hrát na nulu vzadu  - jinak skluzneme zpět do OP.
Dusil Josef, jeden z trenérů.

20.9.2008, 10.30 / Žlutice - Sedlec 1:3 (1:1)
Branky: Metlička Jaroslav - Osten Jiří 2, Kováč Michal;
Rozhodčí: Kozák Rudolf, Vaněček Petr, Klinger Radim; Delegát: Pospíšil Zdeněk

14.9.2008 / Sedlec - Vojtanov 3:4 (2:2)
Branky: Osten Jiří 2, Ježek Zdeněk - Snížek Milan, Uhl Jaromír, Šustek Miroslav, Trinh Xuan Thanh.
Rozhodčí: Berka Petr (8.2), Novotný Michael (8.2), Nehasil Lukáš (8.1).  Delegát: Pospíšil Zdeněk.
Sedlec byl v 1. poločase lepším týmem. Ve druhé půli dokonce vedl, ale zbytečnými chybami se připravil o možnost bodovat.
VIDEO ZDE.

7.9.2008 / Útvina - Sedlec 5:1 (0:0)
Branky: Dvorský David 2, Cerha Filip 2, Račanský Josef - Kováč Michal.
Rozhodčí: Ornet Tomáš (8.1), Nehasil Lukáš (8.2), Klinger Radim (8.1);  Delegát: Fibrich Josef.
Zajímavost utkání : všech šest gólů padlo v druhém poločase.

31.8.2008 / Sedlec - Bukovany 2:5 (0:2)
Branky : Gonda Josef, Osten Jiří - Svoboda Radek 2, Kanis Jan, Mika Lukáš, Šufrinko Jan;
Rozhodčí: Tichota Martin (8.3), Janoušek Ladislav (8.2), Ornet Tomáš (8.1);  Delegát: Rusňák Miroslav.
Diváků : 100.
Popis utkání : Povolit, přitáhnout. Fotbalisté Bukovan si se Sedlecem pohráli a odvážejí zasloužené tři body.
Ano - náš herní projev je zatím pomalý, neagresivní, nevýbušný. Vstup do vyšší soutěže je dosud poznamenán několika faktory. Jarní hl. období vyžadovalo zaměření treninků na postup. Za každou cenu nedostávat branky a sbírat body. To se podařilo. Přeorientovat mužstvo na jiné požadavky herních a fyzických kvalit je nyní hlavním úkolem mužstva i obou trenérů. To nyní od 13. července probíhá. Bohužel letní přípravné období se muselo prodloužit, až do prvních mistr. utkání pro :
1 - Získání větší vytrvalosti a síly jednotlivců.
2 - Sladění názorů na koncepci hry mužstva i treninků nové trenerské dvojice.
3 - Hledání nové sestavy (př.: návrat L.Tůmy po vleklém léčení, příchod hrajícího trenera Z.Ježka, dlouhodobé zranění střelce L.Bergra, J.Cílka a nově i M.Flekače).
4 - Překonání problémů s ,,hromadnou´´ dovolenou stěžejních hráčů i problémy s účastí jiných (prac.důvody). Přestože žádný z výše uvedených úkolů se nepodařilo do dnes splnit - musíme konečně přejít na typické prvky přípravy hlavních tren. obd. Zejména získání rychlosti, výbušnosti, tvrdosti i střelecké jistoty. Také psychické odolnosti, která se projevuje negativně v tradičním zhádáním se při hře a tím ztrátě koncentrace musíme prioritně čelit ! V neposlední řadě je to souhra dvojic, řad i celého mužstva v nových podmínkách. I poslední utkání doma s mužstvem Bukovan potvrdilo kde nás tlačí bota. Po vyrovnání na 2:2 a tím vidiny 1 bodu jsme místo aktivní a zjednodušené obranné činnosti začali tlačit na útok. Nestačili se vracet. Otevřeli jsme střed hřiště a nestačili jsme pokrývat nabíhající soupeře z jeho zadních řad. Trest = 3 goly! Nakonec k výkonu jednotlivců : Malík v brance se překonával. Pochvalu si zaslouží zejména J.Gonda, J.Osten, Kováč, Cílek a za druhou půli i J. Vyskočil a na chvíli střídaný J.Hofman.
"A vo tom to je..." .

24.8.2008 / KYNŠPEK - SEDLEC - 1:1 (0:1)
Branky: Lhota Martin - Janáček Jiří (PK).
Rozhodčí: Pešek Pavel (8.2), Grujbár Pavel (8.2), Magula Luboš (8.1).
Delegát: Pospíšil Zdeněk. ŽK: 2:3. Diváci: 40.

17.8.2008 / Sedlec - Dalovice - 0:5 (0:3)
Branky: Schreiber Jan 2, Sochor Aleš, Durdis Jiří, Lorenz Michal.
Rozhodčí: Hányš Martin (7.8), Bubanec Miroslav (8), Aubrecht Jan (8.2).
Delegát: Vorel Lubomír
První utkáni sezóny Sedleci nevyšlo. Dalovice byly jednoznačně lepším mužstvem.
Proti torzu Sedleckého mužstva nastoupil natěšený a nadupaný celek Dalovic. Stačilo 5 minut od 20 minuty a byli jsme "na ručník". Pohyb, rychlost, tvrdost, účinná střelba a stálé se nabízení nováčkovy IB tř. ukázalo, jaký je rozdíl proti OP. V této sezoně nebude nic zadarmo. Myslím, že nás společně s hrajícím dalším trenerem Zd. Ježkem, který přišel jako jediná pomoc do vyšší soutěže čeká hodně práce. Navíc zranění čtyř hráčů nevěstí pro tento měsíc nic lehkého. Sedlec jako výborné "sálovoterénní" mužstvo si musí zvyknout na kontaktní fotbal ne jen při utkání, ale již na treninku. Proti výborně hrajícímu Sochorovi, Rybářovi a dalším třem vysokým hráčům Dalovic to bude mít každé mužstvo velmi těžké. Sedlec se presentoval nepochopitelně pokusem hrát na ofsajd. Střežením soupeře na distanc až 5ti metrů a malou schopností přejít, nebo zastavit jednoho protivníka. O převaze Dalovic svědčí i počet rohových kopů 9 proti 5ti. A počet střel 13 : 6ti. Pochválit mohu M.Flekače v brance, J.Janáčka, Z.Ježka, J.Gondu, M.Kováče a za neúnavnou snahu J.Lehečku. Do zranění ještě J.Cílka. Ostatní v tomto utkání prostě nestačili na KOLEKTIVNĚ hrajícího a myslícího soupeře vůbec.
Myslím však, že po návratu ostatních hráčů z dovolené se společně podaří minulý výkend vymazat z paměti.Osobně vím, že po prohrách přijdou i vítězství. Mimo Dalovic nutno pochválit ještě rozhodčí utkání.

Fotky ze zápasu najdete na webu Dalovic ZDE.
21.8.2008 - Karlovarské noviny - Hráči Dalovic uspěli v derby

7.8.2008, 17.00 / Sedlec - Šachťar Old Boys 5:2
Přátelský zápas

Místo tréninku si Sedlec zahrál přátelský zápas s ukrajinskými veterány. Výhra 5:2 potěšila, v útoku se činili otec a syn Válovi, dali dohromady 3 góly.