Neděle 19.2. 9.30 Vojkovice - Sedlec 5:1 Schönwalder
Neděle 4.3. 9.30 Sedlec - Bochov 9:4 Filipčík 2 (2xp.), Campisano, Krejza
Neděle 19.3. 9.30 o třetí místo (3.-4.)
Neděle 19.3. 11.30 o první místo (1.-2.)
19.2.2017 / Vojkovice - Sedlec 5:1(1:1)
Sestava: brankář - Punejko,  Petra, Tlášek, Irovský, Kostelecký, Kováč, Schönwalder, Vlach, Krejza, Campisano, Janáček. Trenér: Klamo F.
Branka Sedlece: Schönwalder.
Sedlec začal dobře, ujal se vedení 1:0. Do poločasu stihly Vojkovice vyrovnat, ale druhá půle byla jednoznačně jejich.Sedlec nestíhal, nebyl schopný si 3 x po sobě nahrát a Vojkovice svou převahu vyjádřily i gólově, když dokázali vstřelit 3 branky za 20 minut.
5:1 na úvod není nijak příjemný výsledek, ale je to stále jen příprava.
Stínem utkání je zranění (zlomená ruka) Franty Petry.
Komentář trenéra : "Někteří hráči si myslí, že to půjde bez tréninku. Nepůjde."

26.2.2017 / Potůčky - Sedlec 2:9

4.3. 2017 / Sedlec - Bochov 4:9 (1:3)
Branky Sedlece: Křížek 2 (obě pen.), Campisano, Krejza.
Sestava: Mendl - Patera R., Hofman, Janáček, Stezka, Schonwalder, Tlášek, Křížek, Campisano, Skoumal, Krejza, Kováč, Janáček. Trenér: F.Klamo.
Třetí utkání zimního poháru dopadlo neslavně. Poločas skončil ještě přijatelným výsledkem 3:1, ale ve druhé půli Sedleci došel, jako téměř vždy, fuel.
Bochov ovládal hru, dal rychlé dva góly a myslel si , že s vedením 6:2 je po zápase. Zvolnění soupeře Sedlec ale využil, občas předvedl i pěknou akci a výsledkem byly dva bochovské fauly ve vlastním vápně, dvě penalty a dvě branky Luboše Filipčíka. 6:4. Bochov ale opět přeřadil na turbo a třemi snadnými brankami zápas dovedl k pohodlné výhře 9:4. Ze strany Sedlece to nebyl zdaleka tak tragický výkon, jak výsledek napovídá, ale i tak, 9 obdržených gólů svědčí o špatné obranné hře celého mužstva.

PROPOZICE:
5.ročník
ZIMNÍ POHÁR TJ VOJKOVICE
Místo konání : UMT FK Ostrov,
Hrací systém : rozpis zápasů je součástí propozic.
Pořadí určuje počet bodů, vzájemný zápas (popřípadě minitabulka), jako třetí brankový rozdíl, dále více střelených branek a za páté los.
Účastníci soutěže: TJ Vojkovice, Sokol Bochov, KSNP Sedlec a TJ Potůčky.
Muži 2 x 45 min, střídání hokejově v přerušené hře.