07.06.2015 / Skalná/Luby - Sedlec
5:3 -
21.06.2015 / Sedlec - Nové Sedlo 14:1 3

Velké DÍKY ročníku 2002 za reprezentaci klubu a úspěchy ve starších žáčích !!!!

Děkuji VŠEM hráčům za perfektní průběh sezóny. Perfektní přístup k tréninkům a k zápasům. Výborné nasazení. Bojovnost. Odhodlání. Jen to chování trochu zlepšit.
Děkuji hlavně rodičům za PODPORU při zápasech a bezproblémový průběh sezóny.
                                                                                                                            Trenér Roman Rysl.

Střelci lig. pohár:
12 – Diro, 07 – Gabriel, 06 – Kosec, Rudyk, 05 – Panocha, 04 – Podhorský, 03 – Gregor, Farid, 02 – Čertík, Pešek, 01 – Knop, Rohla, Lažanský

21.6.2015 / Hráno v Sedleci / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Knop, Rohla – Gabriel – Michovský, Podhorský, Panocha. Stř.: Gregor, Kopřiva, Kozel – Farid – Lažanský, Kosec, Rudyk
21.6.2015 / Sedlec – N.Sedlo 14:1 (7:0)
Branky: Kosec Dominik 4, Gabriel Jakub 3, Rudyk Valentyn 3, Panocha David, Čertík Dominik, Podhorský Zdeněk, Farid Sammy - Jech Pavel.
Poslední domácí utkání. Soupeř po několika odložených kolech, měl nabitý poslední týden, kdy dohrával tři utkání. Nejlepší si patrně nechali na konec. Soupeř se do moc šancí nedostal. Za zmínku stojí přímý kop, který však Kuba Schopf bravurně vyrazil a inkasovaná branka ke konci zápasu. Dále se soupeř spíše prezentoval pokřiky, nedovolenými zákroky a provokacemi vůči našim hráčům. Lepší zakončení sezóny jsme si nemohli přát. Kluci předvedli výborný výkon a řadu krásných akcí, po kterých mohli slavit vstřelenou branku.
Rozhodčí: Pachtová Michaela.

7.6.2015 / Hráno v Lubech / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Gallat – Gregor, Kopřiva, Rohla – Farid – Čertík, Rudyk, Panocha. Stř.: Pelčák, Mašek, Kozel, Schopf
7.6.2015 / Skalná/Luby – Sedlec 5:3 (3:0)
Branky: Gregor 2, Čertík.
Poslední venkovní utkání. Ve značně obranné sestavě. Těsně před utkáním se brankář necítil a do branky se dobrovolně postavil Kuba Gallat. I přes inkasované branky podal dobrý výkon. Nutno podotknout, že ani jedna nešla na jeho účet. Soupeř hrál aktivně a kombinací přihrávek po zemi se dostával snadno do zakončení. Lepší výkon v prvním poločase než v Ostrově, ale i tak soupeř ve vedení o tři branky 3:0. O přestávce bez proslovu, ale jen kosmetická úprava sestavy: Gallat-Čertík, Kopřiva, Rohla, Panocha, Farid, Gregor, Rudyk stř. Pelčák, Mašek, Kozel, Schopf. Značně lepší přístup než v poločase prvním. Brzy přišlo snížení na 3:1, Gregor. Po lepším napadání, soupeř chybuje. Tři šance vysloveně zahodil Schopf a jednu Mašek. Nakonec přišlo snížení na 3:2, Čertík. Stejně jako v Ostrově, soupeř z protiútoku na 4:2. Naši to nezabalili a po výborné akci Gregora, který svou akci i zakončil, přišlo snížení na 4:3. Minutu před koncem soupeř rozhodl o výsledku utkání. Výkon na hranici svých sil: Gallat, Gregor, Kopřiva, Rohla, Farid, Čertík, Rudyk, Panocha a Pelčák. Mašek, Kozel, Schopf pouze do počtu a velké zklamání z výkonu.

3.6.2015 / Hráno v Ostrově na UMT/ LP mladší žáci
Sestava: Schopf – Čertík, Kopřiva, Rohla – Gabriel – Lažanský, Rudyk, Panocha. Stř.: Pelčák, Kozel, Farid, Gallat, Michovský
3.6.2015 / Ostrov – Sedlec 6:3 (3:0)
Branky: Gabriel, Rudyk, Panocha.
Soupeř s do nás pustil hned od úvodního hvizdu. Dlouho jsme odolávali, asi šest minut. Inkasovali jsme po krásné střele ze střední vzdálenosti. Často jsme hasili nebezpečné útoky na poslední chvíli. Do konce poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali a pouze dvakrát ohrozili branku soupeře. O přestávce pokus hráče nabudit a s výsledkem ještě něco udělat. Druhý poločas o sto procent lepší než první. Dva hráči předčasně se šli převléct. Zbytek se dál snažil. Snížení na 3:1, Panocha. Snažení dál a soupeř v problémech. Soupeř znovu udeřil, ale ihned přišlo snížení na 4:2, Rudyk. Soupeř znovu udeřil 5:2. Poslední možnou jiskru zažehl Kuba Gabriel 5:3. Soupeř z protiútoku stanovil konečný stav 6:3. Asi v polovině druhého poločasu už hráčům nešly nohy. I tak poděkování za bojovnost.

30.5.2015 / Hráno v Sedleci / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Kopřiva, Rohla – Farid – Gabriel, Diro, Rudyk. Stř.: Kozel, Pešek.
30.5.2015 / Sedlec – Aš  11:2 (3:2)
Branky: Diro Daniel 5, Gabriel Jakub 2, Rudyk Valentyn 2, Pešek Dominik 2 - Burda Josef, Baláž Daniel.
Od úvodního hvizdu jsme byli velice aktivní a tlačili se do branky soupeře. Výborně jsme kombinovali a soupeře moc do šancí nepouštěli. Díky neproměňováním šancí byl poločasový rozdíl o pouhou branku. Ve druhém poločase nám vyšlo snad všechno do čeho jsme kopli a dali výsledku konečnou podobu.

28.5.2015 / Hráno v M. Lázně / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Michovský – Čertík, Knop, Rohla – Gabriel – Lažanský, Diro, Panocha. Stř.: Gregor, Kopřiva, Farid, Podhorský, Rudyk, Schopf
28.5.2015 / M. Lázně – Sedlec 6:2 (2:1)
Branky: Šprincl Jan 2, Hort Dominik, Slavíček Jiří, Florian Filip, Dienstbier David - Knop Benjamin, Lažanský Denis.
První prohra v celé sezóně. Zápas jsme nezačali vůbec špatně. Vytvářeli jsme si dobré šance. Jen je nedokázali proměnit. Soupeř svou šanci využil - 1:0. Po rohu jsme díky Benjimu Knopovi vyrovnali 1:1. Soupeř však využil ještě jednu šanci - 2:1. Řekli jsme si o poločase, že to zkusíme, dovést utkání do úspěšného konce. Na začátku druhého poločasu se nám povedlo Denisem Lažanským vyrovnat na 2:2. A dařilo se nám dostávat se do více šancí, než soupeři. Po faulu na Dana Šajtoše jsme zahrávali přímý kop, soupeř zahrál rukou a následovala penalta. Výborně chytající soupeřův brankář však kop Kuby Gabriela vyrazil. Od té doby jako by přestaly jít našim hráčům nohy. Patrně důsledek předchozího víkendu, kdy se v Sedleci hrál Eurosporting. Soupeř se často dostával do brejků a čtyři z nich využil, když naši hráči nedokázali ani soupeře doběhnout - 6:2. I přes velice nepříznivý výsledek se naši neustále snažili ještě s výsledkem něco udělat. Chci poděkovat hráčům o neustálou snahu a bojovnost !
Rozhodčí: Hlavatý Josef

16.5.2015 / Hráno v Sedleci / LP mladší žáci 7+1
Sestava:
16.05.2015 / Sedlec - Fr.Lázně 12:2 (5:0)
Branky: Diro Daniel 5, Panocha David 3, Podhorský Zdeněk 2, Farid Sammy 2 - Libich Jan, Felej Jan.
Rozhodčí: Matejka Dominik.

10.5.2015 / Hráno v Chebu / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Kopřiva, Rohla – Gabriel – Diro, Podhorský, Panocha. Stř.: Michovský – Gregor, Pelčák, Kozel – Farid – Kosec, Gallat
10.5.2015 / Hvězda Cheb – Sedlec 3:5 (1:0)
Branky: Diro 2, Podhorský, Gabriel, Rohla
Opačné utkání, které jsme tu odehráli skoro před měsícem. První poločas hodně vyrovnaný. Kromě inkasované branky toho nebylo moc k vidění. Někteří hráči potřebují o přestávce trochu „nakopnout“. Řekli jsme si, že druhý poločas nevypustíme a pořádně ho odjezdíme a hráči to splnili. I když jsme byli neustále pozadu o branku, snaha, kterou jsme předvedli v prvním a o sto procent větší ve druhém poločase, nás odměnila třemi brankami a zaslouženou výhru. Děkuji všem za předvedený výkon!!!!

3.5.2015 / Hráno v Sedleci / LP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Gregor, Kopřiva, Rohla – Lažanský – Kosec, Panocha ©, Podhorský. Stř.: Michovský – Farid – Gallat, Rudyk
3.5.2015 / Sedlec – Cheb/Lipová 3:2 (0:2)
Branky: Kosec 2, Gregor
Ligový pohár mladších žáků. Doplňující soutěž k právě skončenému krajskému přeboru mladších žáků. První poločas nám moc nevyšel. Nedostávali jsme se k zakončení, nedokázali jsme soupeře ničím překvapit. Hráli jsme špatně. Soupeř zaslouženě vedl o dvě branky. O přestávce jsme si řekli, co všechno se musí změnit a přidat, co chybělo v prvním poločase. Do druhého poločasu jsme, dalo by se říci, trochu vlétli. Neustálým se tlačením na hráče s míčem, jsme dostávali soupeře pod tlak a přicházely chyby. První branku jsme dali po krásně zahraném rohu Panochou na Kosecovu hlavu 1:2. Po pár minutách ta samá situace Panocha poslal míč na Kosecovu hlavu 2:2. Dokonalý obrat dokonal šťastnou střelou Gregor 3:2.

zápas (jaro 2015) Krajský přebor ml. žáků výsl. b.

Střelci po jarní části:
23 - Diro, 20 - Gabriel, 12 - Panocha, 10 - Kosec, 9 - Lažanský, 8 – Rudyk, Pešek, 6 – Knop, 4 – Gallat, 3 – Gregor, Farid, 2 – vlastní, 1 – Čertík, Lukáš, Schopf, Kozel, Horký, Podhorský, Barthel.

Produktivita po jarní části:
Gabriel (20+9 = 23,5b.) / Diro (23+7 = 23,5b.) / Rudyk (8+7 = 17,5b.) / Panocha (12+6 = 15,0b.) / Lažanský (9+5 = 14,5b.) / Pešek (8+4 = 13,0b.) / Kosec (10+4 = 11,0b.) / Farid (3+4 = 9,0b.) / Knop (6+3 = 7,5b.) / Gallat (4+1 = 5,5b.) / Gregor (3+1 = 4,5b.) / Čertík (1+3 = 4,5b.) / Podhorský(1+2 = 4,0b.) / Mašek (0+2 = 3,0b.) / Horký (1+1 = 2,5b.) / Kopřiva (0+1 = 1,5b.) / Pelčák (0+1 = 1,5b.) / Prachár (0+1 = 1,5b.) / Schopf (1+0 = 1,0b.) / Barthel (1+0 = 1,0b.) / Lukáš (1+0 = 1,0b.) / Kozel (1+0 = 1,0b.)

25.4.2015 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Knop, Rohla – Gabriel – Lažanský, Diro, Panocha. Stř.: Michovský – Gregor, Kopřiva, Kozel – Farid – Podhorský, Kosec, Rudyk
25.04.2015 / Sedlec ml.žáci - FC Cheb/Lipová 5:1 (2:0)
Branky: Lažanský Denis 2, Gabriel Jakub, Diro Daniel, Rudyk Valentyn - Bílek Petr.
Vše podstatné na videu.
Lažanský 2+0, Gabriel 1+1, Diro 1+0, Rudyk 1+0, Kosec 0+1, Podhorský 0+1, Čertík 0+1
Rozhodčí: Řáda Josef
VIDEO z tohoto zápasu ZDE.

19.4.2015 / Hráno v Chebu / KP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Kopřiva, Rohla – Farid © - Diro, Podhorský, Panocha. Stř.: Gregor, Rudyk, Kozel, Pelčák, Horký, Kosec, Barthel
19.4.2015 / Hvězda Cheb - Sedlec 4:4 (1:1) PK 4:1
Branky: Liška Tomáš 3, Beneš Martin - Panocha David, Diro Daniel, Podhorský Zdeněk, Barthel Philipp.
Poslední venkovní zápas. První poločas jsme byli pod neustálým tlakem soupeře, jen díky brankáři skončil poločas 1:1. Do druhého poločasu jsme se hecnuli. Řekli jsme si pár věcí, co zlepšit do druhého poločasu. Začátek se nám velice povedl. Nedovolili jsme moc soupeři zlobit, a díky velké bojovnosti všech hráčů se dostali do vedení 4:1. Soupeř se nemohl moc dostat do tempa. Snažili jsme se dál o vstřelení branky, která by asi utkání rozhodla, ale to se nám nepovedlo. Soupeř využil rychlého brejku a snížil na dvě branky. Snažili jsme se dál, ale přišel další brejk a pouze jednobrankové vedení. Po výborně zahraném rohu skvěle vystřelil Horký, avšak jeho střela skončila pouze na tyči. Po individuální chybě přišlo z posledního brejku vyrovnání. I tento zápas se dočkal penalt. Rudyk nedal, Podhorský nedal, Farid dal, Rohla nedal – konec 4:1. Chtěl bych poděkovat hráčům, za perfektní přístup a neutuchající bojovnost, kterou jsem postrádal v zápase s Aší.
Panocha 1+0, Diro 1+1, Podhorský 1+0, Barthel 1+0, Farid 0+1, Čertík 0+1, Kosec 0+1.
Rozhodčí: Svoboda Lukáš.

Článek v KV Deníku ZDE: 23.4.2015 / Fotbalový expres KSNP Sedlec se opět zadrhl

11.4.2015 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Čertík, Knop, Rohla – Gabriel ©, Farid – Diro, Panocha. Stř.: Gregor, Prachár, Kozel, Pelčák, Mašek, Gallat, Pešek
11.04.2015 / Sedlec ml.žáci - Aš 4:4 (3:3) PK 2:3
Branky: Knop Benjamin, Diro Daniel, Gallat Jakub, Farid Sammy - Martinovský Jakub 2, Trnka Radim, Březina Václav.
Předposlední domácí zápas. Proti silnému soupeři. Už zápas v Aši na podzim byl velice složitý. Dalo se předpokládat, že zápas bude velice vyrovnaný. Velice vlažný přístup hráčů k utkání a nedodržování taktiky (hra přes střed hřiště a nevyužívání krajních volných prostor). Nedůsledné bránění hráčů a umožnění hrát soupeři, přinesli tři zdařilé střely do naší sítě. Prosazení se našich hráčů Dira, Gallata, Farida, přinesl poločasový vyrovnaný výsledek. Ve druhém poločase zlepšení hry, nedovolování soupeři moc hrát. Nevyužití brankových příležitostí. Prosazení se Knopa nás dostalo do vedení, o které jsme přišli až v samotném závěru zápasu. Na řadu přišly penalty: Panocha nedal, Schopf chytil, Knop dal, Schopf inkasoval, Gabriel dal, Schopf inkasoval, Pešek nedal, Schopf inkasoval - 2:3.
Diro 1+1, Gallat 1+0, Farid 1+0, Knop 1+1, Pešek 0+1, Panocha 0+1
Rozhodčí: Granec Jan

4.4.2015 / Hráno na UMT Fr. Lázně / KP mladší žáci 7+1
Sestava: Schopf – Gregor, Čertík, Kozel – Farid – Pešek, Diro ©, Rudyk. Stř.: Pelčák, Mašek, Horký, Freund.
4.4.2015 / Františkovy Lázně - Sedlec 1:9 (0:5)
Branky: vlastní - Diro Daniel 3, Farid Sammy 2, Rudyk Valentyn, Gregor Pavel, Horký Michal, Pešek Dominik.
Na půdě posledního celku se hrálo na umělém povrchu. V trochu kombinované sestavě (hráči převážně hrající za b-tým a hráči nově příchozí) Sedlec soupeře do moc šancí nepouštěl. Do poločasu se třikrát prosadil Diro, jednou Farid a Rudyk. Šancí bylo nepočítaně. Proměňování horší. Asi za největší zmínku stojí chycená penalta Kubou Schopfem. Do konce zápasu se ještě prosadili Horký, Farid, Gregor, Pešek.
Diro 3+1, Farid 2+1, Rudyk 1+1, Horký 1+1, Gregor 1+0, Pešek 1+1, Mašek 0+2

28.3.2015 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
28.3.2015 / Sedlec - N. Sedlo 9:2 (4:1)
Branky: Gabriel Jakub 2, Knop Benjamin, Panocha David, Lažanský Denis, Gregor Pavel, Kozel Martin, Gallat Jakub, vlastní - Janičo Michael 2.
SestavaSchopf – Kopřiva – Gregor, Farid, Rohla – Lažanský, Michovský, Gabriel © . Stř.: Knop – Prachár, Diro, Kozel – Panocha, Gallat, Rudyk
První zápas jara vyšel mladším žákům výborně. Sešlo se jich 15, takže trenér střídal dvě sedmičky a na tempu hry to bylo znát. Sedlo se kromě dvou výborně zahraných přímáků k ničemu nedostalo. Dobrá hra, výborný výsledek.
Úvod utkání nemohl být lepší. Duo Gabriel – Lažanský zařídilo v první minutě dvoubrankový náskok. A následovalo další dobývání soupeřovy branky. Po výborném napadání Gallatem si Sedlo dalo vlastní branku – 3:0. Po zbytečném faulu zahrával soupeř přímý kop, kterým snížil na 3:1. Skoro z poloviny hřiště na oplátku zahrál přímý kop Kuba Gabriel a uzavřel poločasové skóre na 4:1.
Po změně stran přišla výborná spolupráce nahrávajícího Rudyka a Kozla, který všechny přítomné zaskočil a střelou pod břevno zvýšil na 5:1. Po dalším zbytečném faulu kopali soupeři  přímý kop a snížili na 5:2. To bylo ze soupeřovy strany směrem dopředu vše. V dlaší sedlecké akci zatáhl míč po pravé straně Rudyk a přihrávkou před branku vybídl ke skórování Gallata – 6:2. Při dalším výpadu přihrál Farid Gregorovi a jeho střela skončila v síti – 7:2. Další skvělou akci dokončil Knop – 8:2 a těsně před závěrečným hvizdem uzavřel skóre (po Dirově přihrávce) Panocha - 9:2.
Gabriel 2+1, Lažanský 1+1, Kozel 1+0, Gallat 1+0, Gregor 1+0, Knop 1+0, Panocha 1+0, Rudyk 0+2, Farid 0+1, Diro 0+1

K.Vary - SF Kondrau 0:0
SV Schonhaid - K.Vary 0:2 (Kozel, Gallát)
postup z 1. místa
Semifinále
K.Vary - SV 04 Marktredwitz 2:0 (Lukáš, Farid)
Finále
K.Vary - SV Schonhaid 0:0 (výhra na penalty 3:2)

Fotogalerie z tohoto turnaje (1.3.2015) ZDE.

Přípravný turnaj ve WERDAU (D) / 28.2.2015

pořadatel: FC Sachsen Steinpleis-Werdau
Kategorie: U13
Umístění : 2. místo
brankář: Jiří Michovský (cena za nejlepšího brankáře turnaje)
obrana: Benjamin Knop, Dominik Čertík
útok: Jakub Gabriel, Dominik Kosec, David Freund, Roman Krčma
K.Vary - 1.FC Greiz 3:0 (Gabriel 2, Kosec)
Meeraner SV - K.Vary 0:2 (Freund, Čertík)
K.Vary - Werdau B 2:2 (Freund, Kosec)
Semifinále:
K.Vary - VfB Empor Glachau 3:0 (Freund 2, Knop)
Finále
K.Vary - SV Lok Altenburg 1:2 (Knop)

Fotogalerie z tohoto turnaje (28.2.2015) ZDE.

9.11.2014 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
Sestava 1.p.: Michovský – Kopřiva – Rohla, Farid, Čertík – Kosec, Diro ©, Rudyk. Stř.: Gregor, Pelčák
Sestava 2.p.: Michovský – Kopřiva – Rohla, Knop, Čertík – Kosec, Gabriel, Diro © . Stř.: Gregor, Pelčák, Farid, Rudyk
9.11.2014 / Sedlec - M. Lázně 4:2 (0:0)
Branky: Gabriel 2, Knop, Rudyk
Poslední zápas podzimní části krajského přeboru mladších žáků. Nejlepší možné zakončení. Nejlepší zápas podzimu, který jsme odehráli. V prvním poločase se nám moc nedařil přechod do útoku. Výsledkem byl jeden protiútok, po kterém Dan trefil tyč. Z naší strany to bylo bohužel všechno, o čem by se dalo psát. Nedůsledná snaha vybojovat míč a jen odrážet soupeřův tlak na naši bránu. S velkou dávkou štěstí jsme udrželi bezbrankovou remízu. Do druhého poločasu jsme už mohli využít do hry Kubu a Benjiho. Druhý poločas byl opakem poločasu prvního. Naše první střela na bránu skončila gólem, o který se postaral Kuba Gabriel. Bohužel z následné protiakce přišlo vyrovnání. Oproti prvnímu poločasu se hra vyrovnala a začínali mít trochu navrch. Po parádní akci přišla parádní druhá střela na soupeřovu bránu, která skončila gólem. Skvěle se prosadil Benji. Bohužel se nám to opět nepodařilo a přišlo brzké vyrovnání. Ze soupeřovi strany přišly už jen tři nebezpečné situace, které vyšli naprázdno. Za to se podruhé prosadil Kuba Gabriel a těsně před koncem skvělým napadáním se o branku postaral Valentyn Rudyk a dal výsledku konečnou podobu. Po informacích z předchozího zápasu v Ostrově, které jsem dostal, kluci nenavázali na týmový bojovný výkon. Dnes mě hodně zaujali Michovský, Kopřiva, Rohla, Gregor, Gabriel, Knop a Diro. Jinak chci všem poděkovat za úžasnou sérii jedenácti utkání bez ztráty bodu!!! A všem hráčům za výkony, díky kterým se tohoto výsledku podařilo dosáhnout. Hlavně kmenovým hráčům: Michovský, Schopf, Rohla, Pelčák, Gregor, Čertík, Kozel, Knop, Kopřiva, Gabriel, Farid, Lažanský, Kosec, Gallat, Diro, Rudyk, Lukáš a hráčům na střídavých startech: Panocha, Pešek, Turek, Daniš.
Gabriel 2+0, Knop 1+1, Rudyk 1+0, Kosec 0+1, Kopřiva 0+1

Chci poděkovat hráčům za výkony a reprezentaci klubu, trenérů a rodičů při venkovních zápasech. Rodičům za podporu, spolupráci při tréninkách a zápasech a hlavně trpělivost!!!

28.10.2014 / Hráno v Ostrově / KP mladší žáci 7+1
28.10.2014 / Ostrov – Sedlec 3:4 (1:2)
Branky: Kosec 2, Rudyk, Gregor.
Kosec 2+1, Rudyk 1+0, Gregor 1+0, Gabriel 0+2, Pešek 0+1

26.10.2014 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
26.10.2014 / Sedlec - Skalná/Luby 5:1 (3:0)
Branky: Kosec 2, Pešek 2, Diro
Sestava: Michovský – Gabriel © - Čertík, Farid, Rohla – Kosec, Diro, Rudyk. Stř.: Pelčák, Gregor, Gallat, Pešek
Utkání zajímavé hned od úvodního hvizdu. Složený tým Skalné a Lubů se prezentoval výbornou kombinační hrou, kterou nám dělal hodně problémů. Nemohli jsme se dostat pořádně do zápasu. Nakonec jsme se dokázali prosadit, ale soupeř hrál výborně dál a díky Kubovi Gabrielovi, který dvakrát zakročil na poslední chvíli, jsme do poločasu neinkasovali a ještě dvakrát udeřili. Ve druhém poločase soupeř pokračoval ve výtečné hře a podařilo se mu vstřelit branku. Bojovností a se štěstím se nám podařilo ještě vstřelit dvě branky a dát tak výsledku konečnou podobu.
Kosec 2+0, Pešek 2+0, Diro 1+1, Rudyk 0+1, Gregor 0+1, Farid 0+1, Čertík 0+1

18.10.2014 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
18.10.2014 / Sedlec - Hvězda Cheb 7:5 (4:3)
Branky: Diro 3, Rudyk 2, Kosec, Lažanský
Sestava: Čertík – Knop – Rohla, Gabriel ©, Pelčák – Rudyk, Diro, Lažanský. Stř.: Kopřiva – Kozel, Schopf, Gregor – Podhorský, Gallat, Kosec
Zápas jsme začali rychlou brankou, ale záhy jsme přišli o vedení. Snažili jsme se nadále, ale až moc bylo vidět, jak někteří hráči si myslí, že se soupeř porazí sám, bez jakéhokoliv snažení. Nutno podotknout, že tento zápas odehrálo několik hráčů poprvé. A navíc ještě v kombinované sestavě. Obě tkzv. sedmičky, předvedli na, co momentálně mají. Dnešní předvedený výkon bohužel neodráží postavení v tabulce a nenavazuje na výkony, jež mužstvo předvádělo na začátku soutěže. K tomuto utkání nemám, co více dodávat.
Diro 3+1, Rudyk 2+2, Kosec 1+0, Lažanský 1+0, Pelčák 0+1, Podhorský 0+1, Gabriel 0+1

11.10.2014 / Hřiště v Aši / KP mladší žáci 7+1
11.10.2014 / Aš - Sedlec 2:5 (1:2)
Branky: Gabriel 3, Panocha, Rudyk
Sestava: Čertík – Knop© - Rohla,Lažanský, Pelčák – Panocha, Diro, Gabriel. Stř.: Rudyk, Podhorný. Zatím asi nejtěžší zápas. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. Dlouho se nám nedařilo dostat se do optimálního výkonu, vše jsme hráli na náhodu. Po dvou docela dobrých akcích jsme se dostali do vedení. Ke konci poločasu jsme pěknou střelou inkasovali a po rohu málem o vedení přišli, ale náš brankář byl proti.
Druhý poločas byl z naší strany o něco málo lepší než poločas první, i když jsme z penalty inkasovali vyrovnání. Hra se nadále přelévala z jedné strany na druhou. Po jedné z akcí se nám podařilo jít opět do vedení a přidat ještě jeden zářez. Dál pokračovala neurovnaná hra z obou
stran. Konečnou podobu výsledku jsme dali asi pět minut před koncem utkání. Po velmi nevýrazném výkonu, ale obětavostí a notnou dávkou štěstí pokračujeme ve vítězné šňůře. Doufám, že si hráči vzali z tohoto utkání trochu pokory a v sobotním utkání na domácí půdě předvedou výkon, který podávali na začátku soutěže.
Gabriel 3+0, Panocha 1+1, Rudyk 1+1, Lažanský 0+1, Diro 0+1

5.10.2014 / Hráno v Sedleci / KP mladší žáci 7+1
5.10.2014 / Sedlec – Fr. Lázně 18:1 (12:0)
Branky: Pešek 4, Diro 3, Panocha 3, Lažanský 3, Gabriel 2, Gallat 2, Schopf.
Sestava: Schopf – Knop – Čertík, Diro, Rohla – Lažanský, Pešek, Panocha ©, Stř.: Prachár, Pelčák, Gabriel, Gallat
Druhý domácí zápas s posledním týmem v soutěži. Tyto zápasy nebývají vůbec jednoduché, ale podařilo se nám brzy vstřelit branku. Poté šlo skoro, jako na drátkách a do konce poločasu si vytvořili hodně slušný náskok. Utkání vůbec nebylo oku lahodící se spoustou chyb na obou stranách. Inkasovali jsme z penalty. Od tohoto utkání jsem zavedl evidenci branek a asistencí, kterou povedu každý zápas do konce soutěže. Každý vstřelený gól má hodnotu jednoho bodu a asistence jeden a půl bodu. Do celkového hodnocení se nebudou počítat branky vstřelené v předcházejících zápasech. V tomto zápase si vedli hráči takto:
Pešek 4+1, Diro 3+0, Gallat 2+1, Lažanský 3+3, Panocha 3+4, Gabriel 2+4, Knop 0+1, Prachár 0+1, Schopf 1+0.

27.9.2014 / Hráno v Novém Sedle / KP mladší žáci 7+1
27.9.2014 / Nové Sedlo – Sedlec 2:6 (1:4)
Branky: Kosec 3, Pešek, Diro, vlastní

20.9.2014 / Hřiště Cheb / KP Mladší žáci 7+1
20.9.2014 / Cheb/Lipová - Sedlec 0:9 (0:5)
Sestava: Michovský – Knop – Rohla, Gabriel ©, Čertík – Rudyk, Diro, Pešek. Stř.: Pelčák
Branky: Gabriel 4, Diro 2, Rudyk, Knop, Čertík
Další utkání na soupeřově hřišti a za slunečného počasí, pouze s jedním náhradníkem. Do utkání jsme nastoupili stejně, jako do předchozích utkání. Docela brzy se nám naskytla standartka ke které se postavil Kuba Gabriel. Přesnou trefou otevřel skóre utkání, 1:0. Dále jsme se tlačili před soupeřovu branku. Soupeř hrozil pouze z protiútoků. Brzy se povedlo Valentynovi Rudykovi střelou navýšit na dvoubrankové vedení. Poté se povedlo po rohu zapsat do střelecké listiny Danek Diro, 3:0. Soupeř neustále se snažil hrozit z protiútoků, ale narážel na skvěle hrající bránící hráče. Dokázali se výborně zastupovat a zbytek skončil v náruči Jirky Michovského. Do poločasu se ještě zapsali do střelecké listiny Kuba Gabriel, krásnou střelou a z protiútoku Danek Diro, a skóre prvního poločasu se zastavilo na 5:0. Druhý poločas se hodně podobal prvnímu. Po krásné samostatné akci a následné střele zvýšil Benji Knop, už na 6:0. Dál jsme se snažili o další branky, které zanedlouho přišly. Po rohu tečí zvýšil Dominik Čertík, 7:0. Celý tým nadále skvěle pracoval a snažil se nadále navyšovat brankový rozdíl. Další branku přidal, hodně se snažící Kuba Gabriel, 8:0. Brankový účet uzavřel nikdo jiný, než Kuba Gabriel ze standartky, 9:0. Perfektně odehrané utkání směrem do obrany a konečně udržená nula, která byla díky výborné práci všech hráčů. Opět příkladnou bojovností, snahou přišlo vítězství, jen tak dál a nepolevovat!!!

13.9.2014 / Hřiště Sedlec / KP Mladší žáci 7+1
13.9.2014 / Sedlec - Ostrov 9:4 (5:2)
Branky: Gabriel 4, Panocha 3, Diro 2
Sestava : Michovský – Knop – Rohla, Gabriel ©, Čertík – Panocha, Diro, Lažanský. Stř.: Pelčák, Kosec, Rudyk.
Konečně první zápas na domácím hřišti. Konečně v úplné základní sestavě. Začali jsme nebojácně. Po chvilce snažení jsme se ujali vedení. Pro uklidnění je vždy nejlepší brzy dát druhou branku. Avšak po nešťastné střele, která byla tečovaná do protipohybu našeho brankáře, přišlo vyrovnání. Hráči dodržovali, co jsme si před zápasem v šatně řekli a dostali se opět do vedení. Brzy se nám podařilo vstřelit i třetí branku. Soupeře jsme moc do šancí, díky výborné práci do obrany, nepouštěli. Do konce prvního poločasu jsme ještě jednou inkasovali, ale přidali další dvě branky a do druhého poločasu šli s tříbrankovým vedením. První poločas byl z naší strany výborný, a svou kvalitu předvedli i střídající hráči. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme hrát stejně, jako v poločase prvním. Hra se přelévala ze strany na stranu. Podařilo se nám vstřelit šestou branku a trochu polevili a dovolili soupeři dvakrát skórovat a snížil brankový rozdíl na dvě branky. Kluci zabrali a třemi brankami rozhodli o konečném stavu 9:4. Opět bojovností, snahou a dobrém využití nabídnutých šancí se nám podařilo vyhrát. Výborná práce kluci!!!

6.9.2014 / Hřiště Mariánské Lázně / KP Mladší žáci 7+1
6.9.2014 / Mariánské Lázně – Sedlec 3:7 (1:5)
Branky: Diro 2, Knop, Gabriel, Lažanský, Kosec, Lukáš
Sestava : Schopf – Knop – Rohla, Gabriel, Čertík – Kosec, Lukáš, Lažanský© . Stř.: Diro, Podhorný
Druhý zápas. Ještě v neúplné sestavě. Těžší zápas než ve Skalné. Začátek zápasu se nám hrubě nevyšel. Začít inkasovanou brankou, není nikdy jednoduché. Poctivější prací a touhou vyhrát, se nám povedlo brzy vyrovnat a rychle přidat druhou a třetí branku. Soupeř zlobil a nebezpečnými akcemi se snažil o snížení našeho vedení. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky a zajistit si do druhé půle čtyř brankový náskok. Ve druhém poločase se soupeř nadále tlačil před naši branku. Brzy přišlo z domácích kopaček snížení na tři branky. Soupeř, i naše chyby nám nedovolili moc hrát, spokojili jsme se na vyrážení do protiútoků. Šancí bylo na každé straně dost. Naštěstí se nám podařilo udržet čtyř brankový rozdíl do konce zápasu. Bojovnost, štěstí a důrazem jít do soupeřovi branky se nám podařilo opět vyhrát.

4.9.2014 / Hřiště Skalná / KP Mladší žáci 7+1
4.9.2014 / Skalná/Luby - Sedlec 3:10 (2:6)
Branky: Panocha 3, Diro 3, Knop, Gabriel, Lažanský, Kosec.
Sestava : Schopf – Knop – Kozel, Gabriel ©, Turek – Panocha, Lažanský, Daniš. Stř.: Diro, Kosec, Gallat
První zápas v nové soutěži. Ve značně improvizované sestavě. Převládala obava jestli tento zápas zvládneme. Hned od začátku jsme nechtěli nic podcenit. I když bylo spoustu nepřesností, dostali jsme se brzo do vedení, které jsme umocnili dalšími třemi brankami. Do poločasu jsme sice dvakrát inkasovali, ale udrželi si slibný náskok do druhého poločasu. Celý druhý poločas jsme kontrolovali a nepřipustili překvapení. Deset vstřelených branek, skoro maximální využití šancí, které jsme si vytvořili, výborná práce a podpora do útoku. Tři obdržené branky, tři střely z větších vzdáleností, výborná práce všech hráčů do obrany, nedovolení soupeři vážněji ohrozit naši branku. I přes spousty nepřesností, spokojenost se zvládnutím zápasu a poděkování všem za bojovnost !!!!