Děkuji Všem hráčům a hlavně rodičům, za bezproblémový průběh sezony, jak po stránce tréninkové, tak po stránce zápasové.
Děkuji. Roman Rysl.

16.6.2013 / Hráno v Dalovicích / St. Přípravka 7+1

16.6.2013 / Sedlec  A – Nejdek  3:2
Branky: Panocha, Gallát J., Lukáš
Sestava:  Michovský – Farid,Mašek,Pelčák – Panocha – Barthel – Lažanský,Gallát J. / Stř.: Lukáš, Gregor
Velice vyrovnané utkání. Škoda jen neproměněných šancí, kterých bylo opravdu hodně. Zasloužené vítězství. První branku připravil Lažanský, který skvěle nahrál Panochovi, který přesnou trefou otevřel skóre. O druhou branku se postaral Kuba Gallát a třetí Niki Lukáš.
16.6.2013 / Sedlec  A – Dalovice 1:3
Branka: Gallát J.
Poslední zápas sezóny. Po vyrovnaném prvním poločase (1:1), ve druhém přišli na začátku poločasu dvě chyby a pak se zápas jen dohrával.

15.6.2013 / Hráno ve Staré Roli / St. Přípravka 7+1

15.6.2013 / Sedlec B – Stará Role  8:2
Branky: Lažanský 3, Farid 2, Knop, Libý, Kosec
Sestava: Vlášek – Farid,Hybner,Kopřiva – Knop – Lukáš – Lažanský, Campisano
Stř.: Brož, Kosec, Libý, Zajíc
Poslední zápas B-týmu v sezoně skončil výhrou, kterou podpořilo pár hráčů A-týmu. Byla to pěkná podívaná a i hráči si to užili. V prvním poločase byl kapitánem Knop, do druhého poločasu nastoupil s kapitánskou páskou Kopřiva. Na konci utkání ještě kopal Kopřiva penaltu, kterou bohužel neproměnil.
15.6.2013 / Sedlec B – Chyše 3:0 kont.

9.6.2013 / Hráno v Chyši / St. Přípravka 7+1

9.6.2013 / Sedlec A – Toužim 2:1
Branky: Lukáš, Farid
Sestava: Michovský – Kopřiva, Hybner, Prachár – Beneš© - Lukáš – Farid, Rudyk
Stř.: Mašek, Gregor, Campisano
Již v páté minutě utkání jsme vedli 2:0. Utkání se neslo v nepřesných a slabých nahrávkách a hlavně vynikajících zákrocích Jirky Michovského.  Hlavně díky jeho výkonu jsme vyhráli.
9.6.2013 / Sedlec A – Chyše 1:2
Branka: Campisano
Vyrovnané utkání, které rozhodla jedna chyba, minutu před koncem po rohu domácích, nepokryli jsme všechny hráče před brankou. Vynikající výkon podali: Jirka Michovský, který si hodně zachytal, Filip Kopřiva, který podal bezchybný výkon a velmi dost znepříjemnil hru nejlepšímu hráči Chyše.
Bojovný výkon zabránil většímu rozdílu ve výsledku!!!! Díky všem hráčům!!!

8.6.2013 / Hráno v Sedleci / St. Přípravka 7+1

8.6.2013 / Sedlec A - Toužim 6:5
Branky: Diro 2, Knop 2, Farid, Gabriel
Sestava: Beneš – Rohla, Gabriel©, Kopřiva – Knop – Diro – Rudyk, Farid .Stř.: Campisano
Zápas plný změn. Na začátku utkání se toužimští dostali do dvou brankového vedení. Pak to začalo. Vstřelili jsme tři branky a dostali se do vedení. Moc dlouho nám to však nevydrželo. Toužim strhla vedení na svou stranu také třemi brankami. Trochu jsme Toužim zatlačili a vstřelili tři branky a dali výsledku konečnou podobu.
8.6.2013 / Sedlec B - Toužim 1:4
Branky: Lukáš
Sestava: Vlášek – Horký, Hybner, Gregor – Zajíc – Lukáš© - Stařík, Libý. Stř.: Mašek, Kosec
Hráči B-týmu sehráli s favoritem utkání docela vyrovnané utkání. Po dvou brankách Toužimi snížil Lukáš a snaha o vyrovnání byla velká. Dvěma šťastnými brankami dala Toužim výsledku konečnou podobu.
8.6.2013 / Sedlec A - Sedlec B 10:1
Branky: Gabriel 3, Farid 3, Diro, Knop, Kopřiva, Campisano – Lukáš
Bratrovražedný boj se nesl, spíše v tréninkovém tempu. V průběhu utkání hráči A-týmu potvrdili svoji nadvládu nejen nad svým B-týmem, ale nad ostatními soupeři. Asi nejhezčí brankou utkání se prezentoval Filip Kopřiva, který dlouhodobě podává velmi kvalitní výkony, díky kterým se posunul z B-týmu do A-týmu.

2.6.2013 / Hráno v Sedleci / St. Přípravka 5+1 (UMT)

2.6.2013 / Sedlec B – Nejdek 3:3
Branky: Diro, Mašek, Beneš
Sestava: Vlášek, Gregor, Gallát, Beneš, Kosec, Libý, Brož, Kurtiš, Mašek, Diro ©,Sysel, Lažanský
V deštivém počasí se zápasy odehrály na umělé trávě. V zápase bylo mnoho nepřesností a nevyužitých šancí. Sice jsme vstřelili první branku, ale poté dvakrát dotahovali brankový náskok soupeře. Vysloveně vydřená remíza.
2.6.2013 / Sedlec B – St. Role 6:0
Branky: Gallát 2, Lažanský, Kosec, Beneš, Libý
Stará Role po bezbrankové remíze s Nejdkem, desetiminutové přestávce a pěti hráči, kteří hráli bez střídání, nastoupili proti našemu týmu, který byl odpočatý a dostatkem hráčů ke střídání. Stačilo pár šťastných branek a bylo po vzdoru. Utkání se dohrávalo za vydatného deště a bez zranění.

25.5.2013 / Hráno v Nejdku / St. Přípravka 7+1

25.5.2013 / Nejdek  – Sedlec  B  3:1
Sestava: Vlášek – Sysel,Hybner,Kopřiva – Lukáš© - Zajíc – Gallat,Gregor. Stř.: Horký,Pražák
Opět v Nejdku vzal píšťalku jeden z nejdeckých. Rozhodčímu se utkání vůbec nepovedlo. Po jedné nepřesně zapískané situaci jsme inkasovali třetí branku. Do konce utkání jsme měli dva samostatné úniky Davida Sysla, které nebyly bohužel proměněné a penaltu, kterou neproměnil jediný střelec utkání Nicklaas Lukáš.
25.5.2013 / Nejdek – Sedlec  A  1:7
Branky: Gabriel J.2, Diro 2, Čertík, Rudyk, Farid
Sestava: Schopf – Čertík,Gabriel©,Rohla – Knop – Diro – Farid,Rudyk. Stř.: Prachár, Pelčák
A-tým nabuzený pomstít B-tým začal rychlou brankami Rudyka a Gabriela. Do konce poločasu přišlo snížení od domácích nepříliš stoprocentním tvrzením, že míč prošel dírou v síti. Do druhého poločasu přišli změny v sestavě a připomenutí, že fotbal je kolektivní hra. Třetí branku vstřelil velice agilní Diro. Poté se prosadili Farid, znovu Diro a po překrásné akci Gabriel. Konečnou podobu výsledku dal Čertík.

Stř.: Prachár,Brož,Kopřiva – Mašek – Schopf – Lukáš,Gregor,Michovský
Velice netradiční čas a den, ale zase slunečné počasí po celou dobu utkání. Střídání dvou formací velice ulevilo nejvytíženějším hráčům, kteří pak proměnili své šance a zatížili konto soupeře sedmi brankami. Skvěle odehrané od všech hráčů.
17.5.2013 / St. Role – Sedlec  A  0:2
Branka: Lažanský 2
Trpělivost a štěstí přineslo toto vítězství.

8.5.2013 / Hráno v Nejdku / St. Přípravka 7+1

8.5.2013 / Nejdek – Sedlec A  0:4
Branky: Lažanský 2,Knop,Campisano
Sestava: Beneš – Čertík,Gabriel ©,Rohla – Knop – Barthel – Lažanský, Rudyk
Stř.: Pelčák,Campisano
Docela pěkné utkání. První poločas přinesl spoustu nepřesností na obou stranách a čekalo se na první branku. Prvním střelcem utkání se stal Lažanský. Po této brance jsme pomalu začali přebírat otěže zápasu. Po skrumáži před domácí brankou zvýšil na 2:0 Campisano. Ve druhém poločase se střídali pěkné akce na obou stranách. Druhou branku v utkání vstřelil Lažanský a na konečných 4:0 upravil Knop.
8.5.2013 / Dalovice – Sedlec  A  1:3
Branka: Gabriel, Lažanský, vl. gol
Vyrovnané utkání od úvodního hvizdu. Šlo jen o to, kdo lépe využije své šance. O první branku utkání se postaral sedlecký kapitán Jakub Gabriel, kdy si z rohu nakrátko přihrál s Denisem Lažanským ten mu míč vrátil a pěkná střela z jeho kopačky skončila v dalovické brance. Dál pokračoval boj o dobytí obou branek, až přišlo vyrovnání z rohu. Dalovický hráč poslal centr z rohu přímo do klubka hráčů před bránou a odrazem od některého z hráčů skončil míč v naší bráně. Po té vzal zodpovědnost na sebe Denis Lažanský, který krásnou individuální akcí zvýšil na 2:1. Osudem utkání se staly rohy. Po našem rohu si nešťastně srazil dalovický hráč do své branky, 3:1.

5.5.2013 / Hráno v Sedleci / St. Přípravka 7+1

5.5.2013 / Sedlec B – Chyše  1:4
Sestava: Vlášek© – Čertík,Hybner,Kopřiva – Brož – Lukáš – Zajíc,Stařík
Stř.: Gromnadský,Pražák,Libý – Mašek – Schopf – Sysel,Nyč
Patrně, to že se to nějak uhraje, vstoupili domácí do utkání. Bez bojovnosti a nechuti hrát. Bez bojovnosti a tlaku na hráče s míčem. Chyše si výhru plně zasloužila.
5.5.2013 / Sedlec B – Dalovice 3:2
Branka: Lukáš,Čertík,Zajíc
Domácí k druhému utkání přistoupili opačně než k tomu prvnímu. Větší důraz a chuť hrát brzo přinesla první branku, kterou z rohu vstřelil Lukáš. Avšak brzo přišlo vyrovnání. Domácí hnáni povzbuzováním ze strany rodičů se dostali z kopačky Čertíka do vedení a z protiútoku utekl Zajíc a zvýšil na dvoubrankové vedení v utkání. Ke konci utkání přišlo snížení na 3:2. Domácí hráči nedopustili žádné zdramatizování konce utkání a po zásluze vyhráli.

1.5.2013 / Hráno v Nejdku / St. Přípravka 7+1

1.5.2013 / Sedlec B – St. Role 3:1
Branky: Brož 2, Stařík
Sestava: Vlášek – Gregor,Hybner,Kopřiva – Brož ©– Schopf – Sysel, Stařík
Stř.: Beneš,Mašek
Velice poctivě odehrané utkání od všech hráčů. Gólový rozdíl mohl být mnohem větší, jen za první poločas se uvedl Pavel Stařík čtyřmi velice povedenými střelami, bohužel ani jedna neskončila brankou. Ujala se až pátá střela, kterou tečoval jeden ze starorolských hráčů. To ovšem nebylo ze strany Staříka vše, do poločasu vyslal ještě dvě střely. Povedené utkání bylo ze strany Kryštofa Brože, jeho dvě branky rozhodli o výhře.
1.5.2013 / Sedlec B – Nejdek 1:1
Branka: Brož
Utkání přineslo spoustu nepřesností, po bezbrankovém poločase ten druhý stál za to. Nejprve jsme se brankou Kryštofa Brože ujali v utkání vedení. Dlouho to vypadalo, že vybojujeme dnes šest bodů, avšak pět minut před koncem přišlo vyrovnání. Po tlaku nejdeckých přišlo vyrovnání, míč údajně zapadl do branky. Z mého pohledu a pohledu některých diváků se o vyrovnávací branku nejednalo, míč nebyl celým objemem za čárou. Bohužel pro nás delegovaný rozhodčí nedorazil a funkce rozhodčího se ujal jeden z nejdeckých trenérů. I když utkání skončilo remízou, pro nás to bylo vítězství.
Za předvedenou hru, bojovnost a nasazení smekám před všemi hráči klobouk!!!!!

1.5.2013 / Hráno v Sedleci (UMT- 5+1) / St. Přípravka 7+1

1.5.2013 / Sedlec A – Toužim 13:0
Branky: Lažanský 4, Kosec 3, Lukáš 3, Diro, Schopf, Campisano
Sestava: Michovský – Pelčák,Čertík – Diro – Lažanský ©,Kosec
Stř.: Beneš, Schopf – Farid – Lukáš, Campisano
Hosté si museli připadat jak na kolotoči. Pustili jsme se do nich hned od úvodního hvizdu. Poločas skončil 6:0. V druhém poločase jsme pokračovali ve stejné hře z prvního poločasu. Toužimští se skoro k ničemu nedostali. Perfektní hra i nasazení!!!
1.5.2013 / Sedlec A – Chyše 5:0
Branky: Kosec 2, Beneš, Lukáš, Čertík
V tomto utkání jsme se dost trápili, moc nám neseděla hra Chyše. Do druhého poločasu jsme vstupovali pouze s jednobrankovým vedením. Až ke konci druhého poločasu jsme se hned čtyřikrát prosadili. Velice protrpěné utkání. Výhra díky štěstí a trpělivosti.
Děkuji všem za dnešní výkony a radost, kterou jste mi udělali!!!!

Přípravka starší 7 + 1 / Okresní soutěž / hráno v Chýši / 28.4.2013

28.4.2013 / St. Role - Sedlec 0:7
Branky: Diro 3, Knop, Rudyk, Lažanský, Farid
Sestava:  Michovský – Čertík, Gabriel, Rohla – Knop – Diro – Lažanský, Rudyk
Stř. : Prachár, Barthel, Schopf, Lukáš, Farid
Začátek určil, v jakém duchu se ponese zbytek utkání. Po úvodní brance Lažanského, přidal po centru hlavou Diro druhou branku. Střelecky se prosadil Rudyk, a gólem z půlky do šibenice Diro pečetil na 4:0, brankou Knopa a Dira, stavem 6:0 a dvakrát trefená tyč ukončili první poločas. Starorolští se snažili aspoň o kosmetickou úpravu výsledku, znovu se nám podařilo trefit tyč, ale přílišná snaha ze strany brankáře Staré Role se mu stala osudnou, kdy při rozhrání akce mu míč sebral Farid a stanovil výsledku podobu 7:0.
28.4.2013 / Chýše - Sedlec 2:6
Branky: Gabriel 2, Lažanský, Lukáš, Čertík, Diro
Soupeře načal hned na začátku rychlou brankou Denis Lažanský. Soupeř však z protiakce vyrovnal. Dan Diro překrásnou střelou k tyči nás vrátil do vedení. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou. Po brankách Čertíka a Gabriela byl poločasový výsledek 4:1. Ve druhém poločase zvýšil Lukáš a šestou branku přidal Gabriel. Po rohovém kopu jsme neuhlídali velice hbitou chyšskou hráčku, která běžela od půlky sama na prázdnou bránu a svůj únik završila brankou, 6:2.
Jen tak dál!!!

Přípravka starší 7 + 1 / Okresní soutěž / hráno ve St. Roli / 20.4.2013

20.4.2013 / TJ KSNP Sedlec A - TJ Stará Role 9:0
Branky: Gabriel 2x, Rudyk 2x, Knop 2x, Farid, Lukáš, Beneš.
Sestava:  Michovský – Čertík, Gabriel, Prachár – Knop – Diro – Lažanský, Farid
Stř. : Pelčák, Rudyk, Beneš, Lukáš

Skvěle odehrané utkání od všech našich hráčů. Soupeř se jen sporadicky, možná jen čtyřikrát za celý zápas, dostal před naší branku. Začátek utkání začal velmi svižně, s taktikou rychlého napadání a nenechat soupeře hrát, se po Denise Lažanského, který se pasoval spíše do role nahrávače než střelce, přihrávce trefil Sammy Farid. Po první brance následovalo další dobývání starorolské brány. Několika pěknými střeleckými pokusy se prezentoval Dominik Čertík, který odehrál vynikající utkání, skvěle bránil a několikrát rozehrál velice zajímavé akce. Do konce poločasu jsme přidali ještě tři branky. V druhém poločase šlo jen o to, jak kosmeticky upravíme výsledek utkání. Parádní výkon všech  hráčů, nemohu jim nic vytknout.
20.4.2013 / TJ KSNP Sedlec A - TJ Dalovice 8:0
Branky: Beneš 2x, Diro, Rudyk, Knop, Gabriel, Lukáš, Lažanský
Soupeře načal hned na začátku rychlou brankou Denis Lažanský. Soupeř byl kousavější, bojovnější a více odhodlanější než domácí tým. Ale soustředili jsme se na naši hru a trpělivě zpracovávali soupeře a jak se říká, trpělivost růže přináší, nepřineslo nám to růže, ale branky. Skvělý výkon opět všech hráčů.
Všem děkuji za předvedenou hru a  výkony!!!!
Fotogalerie z turnaje ZDE:

Přípravka starší 7 + 1 / Okresní soutěž / hráno v Sedleci / 14.4.2013

14.4.2013 / Sedlec  B – Nejdek 2:1
Branky: Gallat Jakub, Dominik Čertík – Gondzsala
Sestava: Beneš – Mašek, Čertík, Schopf, Hybner, Brož, Kopřiva – Gregor, Nyč, Gallat, Libý, Horký
Konečně se B-tým starší sedlecké přípravky trochu bodově obohatil. Bylo hodně znát, že se jedná o první jarní střetnutí. Na obou stranách bylo plno nepřesností, ale rozhodla bojovnost. První branku vstřelil Jakub Gallat, brzy přišlo vyrovnání z kopačky hostujícího Gondzsaly. O vítězi tohoto utkání rozhodl domácí Dominik Čertík nádhernou střelou, která se odrazila od břevna do brány. Po celé utkání hráči A-týmu mohutně své spoluhráče z B-týmu povzbuzovali.
14.4.2013 / Sedlec  A – Nejdek 8:1
Branky: Gabriel  2, Diro 2, Lukáš 2, Rohla, Kosec - Gondzsala
Sestava: Michovský – Gabriel Jakub, Rohla, Knop, Pelčák – Diro Daniel, Farid, Lažanský, Kosec, Lukáš
Na první jarní utkání a ještě na domácím hřišti se A-tým starší sedlecké přípravky hodně těšil. Hráči byli, jak na trní než utkání začalo. Po minutě hry bylo patrné, jak jsou hladový po gólech. První branku vstřelil Jakub Gabriel. Vzápětí se trefil Daniel Diro. A bylo veseleji. Jenže po chybě domácího obránce snížil hostující Gondzsala. Domácí nepřipustili žádné drama a po skvělé nahrávce Farida šel sám na brankáře domácí Kosec, který svojí šanci využil a zvýšil na 3:1. V druhém poločase zkázu soupeře dokonali druhou brankou Gabriel i Diro, dvěma brankami se předvedl Lukáš a konečnou podobu výsledku dal Rohla.
14.4.2013 / Sedlec A – Sedlec B  10:4
Branky: Gabriel  4, Diro 2, Lažanský 2, Lukáš, Farid – Beneš 2, Schopf 2
První jarní bratrské utkání. Pikantností utkání bylo, že se utkal otec proti synovi. Za A-tým nastoupil Jakub Gabriel a B-týmu trenérsky vypomohl Petr Gabriel. Během utkání docházelo k vtipnému  slovnímu popichování. V prvním poločase bylo od začátku jasné, kdo toto utkání s největší pravděpodobností vyhraje. V polovině druhé půle měl A-tým dostatečný náskok a nedopustil zdramatizování utkání.

Všem děkuji za účast a předvedené výkony!!!!

2.2.2013 / Halový turnaj starších přípravek ve Skalné pro ročníky 2002 a mladší:

(TJ KSNP Sedlec  2-0-3   7:10   6 bodů)
Nejlepší hráč turnaje: Jiří Michovský (TJ KSNP Sedlec)
Sestava TJ KSNP Sedlec (ročník 2003-4):
Michovský – Brož, Gregor, Mašek – Campisano, Lukáš, Lažanský©
Střelci TJ KSNP Sedlec: Lažanský 5x, Campisano a Lukáš 1x.
Děkuji za předvedené  výkony  v jednotlivých utkáních !!!
Na NEJMLADŠÍ tým s NEJMÉNĚ hráčů skvělé umístění!!!

5.Krajková

Nejlepší hráč turnaje: Jakub Gabriel (TJ KSNP Sedlec)
Sestava TJ KSNP Sedlec: Michovský – Gabriel ©, Rohla, Pelčák, Hybner, Knop – Rudyk, Farid, Stařík, Lažanský
GRATULACE všem hráčům za vítězství v turnaji a předvedeným výkonům v jednotlivých utkáních !!!
Dělejte dál radost svým rodičům a trenérům a hlavně nepolevujte !!!
Roman Rysl, trenér, 12.1.2012

Přípravka starší

21.10.2012 / St. Role – Sedlec A 2:2 (1:1)
Branky:  Diro 2x
Hned od úvodního hvizdu bylo patrné jak moc chceme vyhrát. Aktivní hrou, jak ofenzivní tak i defenzivní, jsme si vytvářeli dost šancí. Bohužel, domácí hráče držel výbornými zákroky jejich brankář. Domácí tým se dostával ke sporadickým brejkům. I to však stačilo domácím k remíze. Remízu jsme zachraňovali deset minut před koncem utkání, kdy střelu Dana Dira domácí brankář neudržel a střelec míč dorazil do brány.

21.10.2012 / Sedlec A – Chyše 2:1 (1:0)
I tento zápas byl velice vyrovnaný. Rozhodla však akce, jejíž mozkem byl Kuba Gabriel a zakončivší Dan Diro dal výsledku konečnou podobu.
Hráno ve Staré Roli.

13.10.2010 / Toužim – Sedlec A 2:1 (0:0)
Branka:  Jakub Gabriel
V prvním poločase se nic zvláštního nepřihodilo. Pouze dvě střely na branku soupeře. Na začátku druhého poločasu jsme z brejku inkasovali. Při snaze o vyrovnání bohužel přišla druhá branka. Po této situaci jsme se nadále snažili, alespoň snížit, což se nám zásluho Kuby Gabriela podařilo. Ke konci zápasu jsme si vytvořili drtivý tlak a několik vyloženě brankových příležitostí, ale přílišná snaha o vyrovnání se podepsala na kvalitě zakončení. První prohra, ale poděkování hráčům za aktivní přístup.

13.10.2012 / Sedlec A – Sedlec B 7:2 (4:1)
Branky Sedlec A:  Diro 2x, Rohla, Beneš, Rudyk, Michovský, Lukáš
Zápas odehraný v tréninkovém tempu, hlavně aby se nikomu nic nestalo. Za zajímavost stojí, že druhý poločas odchytal Denis Lažanský. I tento vytáhlý hráč jednou inkasoval.
Hráno v Toužimi.

30.9.2010/ Sedlec  B - Toužim 1:2 (0:1)
Velice bojovný výkon podalo mužstvo domácího ,,B-týmu‘‘. V prvním poločase prohrávali nešťastnou brankou. V druhém poločase přišlo vyrovnání na 1:1, ale brzká inkasovaná branka na 1:2, byla brankou poslední, i když v závěru zápasu snaha o vyrovnání byla obrovská.

30.9.2012/ Toužim – Sedlec A 0:4 (0:3)
Domácí ,,A-tým‘‘ nabuzený na vítězství začal velice svižně. V prvním poločase brzká branka signalizovala jasný průběh utkání. Následovala však řada neproměněných šancí. Po této řadě šancí přišla důležitá druhá branka, kterou hned následovala třetí. Druhý poločas se však vyvíjel úplně jinak než jsme si představovali. Zbytečné dlouhé držení míče našich hráčů a následných ztrátách, dostávalo  Toužim do hry. Po pár prostřídáních hráčů se hra zlepšila a následovala čtvrtá branka.

30.9.2012/ Sedlec B – Sedlec A 1:9 (0:4)
Kde kdo by si představoval, že tento duel si oba týmy odehrají v tréninkovém tempu, opak byl pravdou. Oba týmy odehrály své maxima.
Hráno v Sedleci.

23.9.2012 / Dalovice – Sedlec přípr.st. B 5:0 (3:0)
Sestava: Vlášek – Kopřiva, Hybner, Čertík – Barthel – Beneš, Pelčák, Schopf. Stř.: Spáčil,Gromnadský,Mašek – Hnátek – Prokop, Gallat, Heinl
Pravděpodobné sledování sobotního večerního programu, kdy na Nově vysílali Harryho Pottera, měl asi vliv na hru a chuť hrát. První poločas se nám nepovedlo, až na jednu šanci, kdy běžel Beneš sám na brankáře a povedenou střelu poslal do tyče. Ve druhém poločase jsme vyšli také střelecky na prázdnoa spíše bránili výsledek, aby rozdíl skóre nebyl vyšší.

23.9.2012 / Chyše – Sedlec přípr.st. B 3:0 (2:0)
Ani v tomto zápase jsme neohrozili soupeřovu branku. O dvě branky se postarala rychlá chyšská útočnice.
Hráno v Dalovicích.

15.9.2012/ Dalovice – Sedlec  B  5:0
Sestava: Kopřiva – Stařík, Hybner, Pražák – Schopf,Pelčák
S taktikou moc neinkasovat proti soupeři, který měl o dva hráče více, se nám povedl jen první poločas. V druhém poločase začali docházet síly a padat branky do naší sítě, ale i tak pochvala pro všechny za předvedený výkon. Za zmínku stojí několik perfektních zákroků brankáře Filipa Kopřivy.

15.9.2012/ Toužim – Sedlec B  6:0
Domácí, kteří se sešli v hojném počtu, nám půjčili dva hráče pro tento zápas. Mysleli jsme si, že to trochu pomůže a zkusíme štěstí a podaří se nám, alespoň vstřelit branku. Ale hráli jsme v sedmi hůře než pěti, když vypůjčení hráči se hodně snažili proti svému týmu. V každém poločase tři inkasované branky.
Strašně moc chci poděkovat hráčům, kteří do Toužimi dorazili, a obě utkání odehráli a snažili se a nezabalili to. Moc si toho vážim. Roman Rysl.

9.9.2012 / Dalovice – Sedlec přípravka st. B 3:0
Sestava: Schopf – Stařík,Hybner,Kopřiva – Barthel – Farid – Gallat,Beneš. stř.: Mašek
Zajímavé utkání. Dalovičtí byli nebezpečnější, dokázali své šance využít a zaslouženě vyhráli.

9.9.2012 / Chyše – Sedlec přípravka st. B 1:3
Branky: Barthel 2x, Beneš
Brzy inkasovaná branka nás donutila zabrat a až na pár vyjímek nepustit soupeře za půlku. Šťastným zásahem vyrovnal Beneš. Blízko vedoucí branky byl Farid, který krásnou střelu opřel o břevno domácí branky. O druhou branku se postaral po pohledné akci Barthel, ten samý hráč po rohu hlavou vsítil i druhou branku.

3.9.2012 / Toužim – Sedlec přípravka st. 1:4
Branky: Lažanský 2x, Beneš, Šajtoš.
Sestava: Michovský – Čertík, Jakub Gabriel ©, Rohla – Šajtoš – Farid – Lažanský,Beneš – stříd.: Schop, Nyč.
Po dobrém začátku utkání a první střelené brance Denise Lažanského, došlo k vyrovnání stavu utkání, kdy domácí hráč proměnil samostatný únik. Brzy se nám podařilo zvýšit na 2:1 a vstřelit dvě branky na konečných 4:1. O zbytek branek se postarali Beneš, znovu aktivní Lažanský a Šajtoš. Mužstvo podalo bojovný výkon a zaslouženě zvítězilo.

3.9.2012 / Chyše – Sedlec přípravka st. 0:6
Branky: Schop 2x, Nyč 2x, Šajtoš, Lažanský
Začátek utkání byl neurovnaný a soupeř skvěle zahušťoval střed hřiště a bravurně chytala chyšská brankářka. Dlouho byl vyrovnaný stav, nakonec se nám podařilo šťastnou brankou jít do vedení. Poté se ukázala síla týmu a střídající hráči se postarali o čtyři branky v chyšské brance. Převaha našeho týmu gradovala a hráči vstřelili závěrečnou šestou branku.