ST. ŽÁCI / Ligový pohár / 8 zápasů výsl. b.
Sobota 6. 5. 2017 11:30 Aš/Hazlov - Sedlec 0:14 3
Sobota 13. 5. 2017 10:45 FC Cheb/Lipová - Sedlec  3:0 -
Středa 17. 5. 2017 16:30 Skalná - Sedlec  0:12 3
Sobota 27. 5. 2017 09:00 Hv.Cheb - Sedlec 4:2 -
Středa 31. 5. 2017 18:15 Sedlec - H.Slavkov  5:2 3
Neděle 4. 6. 2017 11:45 Sedlec - Ostrov  6:0 3
Neděle 11. 6. 2017 15:00 Fr.Lázně - Sedlec 1:3 3
Neděle 18. 6. 2017 11:45 Sedlec - Mar.Lázně 3:1 3
Neděle 11. 6. 2017 15:00 Fr.Lázně - Sedlec 1:3 (1:2)
STŘELCI: 19. Uzel Václav - 9. Kozel Martin, 16. Hrebák Matěj, 55. Kodádek František

Pátek 9. 6. 2017 11:45 Sedlec - Mar.Lázně 3:1 (0:1)
STŘELCI: 52. Kosec Dominik, 66. Diro Daniel, 70. Diro Daniel - 14. Vetecha Jan

Neděle 4. 6. 2017 11:45 Sedlec - Ostrov 6:0 (2:0)
STŘELCI: 18. Podhorský Zdeněk, 27. Podhorský Zdeněk, 54. Podhorský Zdeněk, 56. Polák Radek, 58. Podhorský Zdeněk, 62. Diro Daniel

Středa 31. 5. 2017 18:15 Sedlec - H.Slavkov 5:2 (1:1)
STŘELCI: 13. Polák Radek, 37. Polák Radek, 43. Diro Daniel, 65. Polák Radek, 68. Kosec Dominik - 34. Kvapil Mikuláš, 60. Hašek Daniel

Sobota 27. 5. 2017 09:00 Hv.Cheb - Sedlec 4:2 (2:2)
STŘELCI: 2. Kristek Jan, 25. Komárek Lukáš, 42. Komárek Lukáš, 50. Altman Jan - 22. Polák Radek, 31. Diro Daniel (pen.)

Středa 17. 5. 2017 16:30 Skalná - Sedlec 0:12 (0:6)
STŘELCI: 2. Polák Radek, 4. Podhorský Zdeněk, 6. Pelčák Štěpán, 11. Podhorský Zdeněk, 16. Kosec Dominik, 18. Diro Daniel, 37. Kodádek František, 45. Polák Radek, 47. Polák Radek, 60. Podhorský Zdeněk, 64. Panocha David, 70. Kodádek František

Sobota 13. 5. 2017 10:45 FC Cheb/Lipová - Sedlec 3:0 (1:0)
STŘELCI: 16. Brož Radek, 45. Weitzenbauer Lukáš, 69. Csordas Julia-Lani

Sobota 6. 5. 2017 11:30 Aš/Hazlov - Sedlec 0:14 (0:8)
STŘELCI: 4. Kosec Dominik, 8. Diro Daniel, 16. Polák Radek, 20. Podhorský Zdeněk, 21. Polák Radek, 23. Podhorský Zdeněk, 31. Kosec Dominik, 33. Polák Radek, 41. Podhorský Zdeněk, 45. Podhorský Zdeněk, 51. Kosec Dominik, 53. Polák Radek, 54. Diro Daniel, 61. Rudyk Valentyn

Konečná tabulka Ligového poháru:

Takže něco na závěr.
Děkuji za celou sezónu všem!!! Přístup v tréninkách i zápasech. Jen trochu zapracovat na tom chování. Hlavně v autobusech. To je strašný. Opravdu bych chtěl vidět, jak to u některých vypadá doma. Ročníku 2002: Seba Ludvík, Sam Výtiska, David Panocha, Fanda Kodádek, Zdenda Podhorský, Danek Šajtoš, Dan Karnet, Kuba Shopf, Tonda Prachar, Alan Marko, Filip Kazda, Jan Jakobi, Dominik Beníček - přeji, ať se daří v dorostu, spoustu skvělých zápasů a hlavně, ať Vám fotbal přináší radost. S ročníkem 2003 a 2004 se uvidíme v srpnu.
Ještě jedou díky za sezónu!!!!!!!!
Roman Rysl - trenér
St. žáci /Krajský přebor / jaro 2017 výsl. b.
2. 4. 2017 10:00 Skalná - Sedlec  1:4 3
9. 4. 2017 11:45 Sedlec - Hv.Cheb  4:0 3
15. 4. 2017 10:45 Mar.Lázně - Sedlec  1:2 3
22. 4. 2017 14:00 H.Slavkov - Sedlec  1:3 3
30. 4. 2017 11:45 Sedlec - Ostrov 1:3 -

St. žáci /Krajský přebor / podzim 2016 výsl. b.

30. 4. 2017 / Sedlec - Ostrov 1:3 (0:2)
STŘELCI: 48. Kosec Dominik - 27. Surmaj Martin, 30. Surmaj Martin (pen.), 69. Surmaj Martin
Sestava: Kumpera - Michovský, Gregor, Pelčák - Karnet - Kodádek, Šajtoš, Lažanský, Rudyk - Kosec, Podhorský. Stř: Hrebák, Pisarenko.
Poslední zápas soutěže. Prvních 25 minut jsme hráli dobře, soupeře do ničeho pořádně nepustili a tlačili soupeře. Bohužel, posledních deset minut prvního poločasu patřil soupeři. Z rohu jsme inkasovali první branku. Zanedlouho po sporné situaci, kdy hostující hráč rukama strčil do Jirky Michovského, to nebylo ze strany rozhodčího, laika, potrestáno, ale potrestán byl následný faul Jirky. Hosté kopali penaltu a dostali se do dvoubrankové výhody. Do konce poločasu ještě Matěj Hrebák trefil břevno.
Ve druhém poločase větší aktivita. S drobnými zraněními dohrávali Karnet, Kosec. Asi po 13-ti minutách snížil Kosec. Dál jsme se snažili. Šance byly. Bohužel bez výsledku. Minutu před koncem soupeř třetí brankou zápas ukončil.
Roman Rysl - trenér.

Sobota 22. 4. 2017 14:00 H.Slavkov - Sedlec 1:3 (1:0)
STŘELCI: 29. Kalabus Jan - 39. Polák Radek, 49. Diro Daniel, 59. Polák Radek
Sestava: Kumpera - Kozel, Ludvík, Pelčák - Gregor - Lažanský, Šajtoš, Karnet, Polák - Hrebák, Podhorský. Stř: Chyla, Beníček.
Rozhodčí: Jakubík Martin.
První poločas tragédie. Změny do druhého. O stopro lepší výkon.

Sobota 15. 4. 2017 10:45 Mar.Lázně - Sedlec 1:2 (0:1)
STŘELCI: 37. Vetecha Jan - 28. Diro Daniel, 66. Kosec Dominik
Rozhodčí: Vokoun Tomáš.
Sestava: Kumpera - Dvořák, Gregor, Pelčák - Panocha - Rudyk, Šajtoš, Kodádek, Lažanský - Kosec, Podhorský. Stř: Kozel, Ziegler, Karnet, Ferko, Hrebák.
Výborný a hlavně maximálně soustředěný, bojovný výkon všech!!! Adam zase čaroval!!! Díky pánové za to, že jste ukázali, jaký jste tým!!!!

Neděle 9. 4. 2017 11:45 Sedlec - Hv.Cheb 4:0 (2:0)
STŘELCI: 18. Diro Daniel, 23. Kosec Dominik, 56. Kosec Dominik, 64. Kosec Dominik.
Sestava: Kumpera - Dvořák, Gregor (c), Pelčák - Panocha - Rudyk, Šajtoš, Kodádek, Polák - Kosec, Podhorský. Stř: Lažanský, Ferko, Ziegler.
Absence: Barthel (nic), Jakobi (nic), Gallat (rozmýšlí), Goga (nic), Gromnadský (B-tym), Horký (nic), Kazda (B-tym), Kopřiva (rozmýšlí), Ludvík (po zranění), Karnet (nemoc), Marko (nic), Mašek (nic), Michovský (od poloviny dubna), Prachar (nic), Schopf (nemoc), Spáčil (B-tym), Výtiska (B-tym), Beníček (B-tym), Kozel (nemoc), Hrebák (nemoc)
Výborný výkon všech nominovaných hráčů.
Zvlášťní pochvala pro Adama, ve Skalný perfektní zákrok a dnes dva. Díky kluci!!!

Neděle 2. 4. 2017 10:00 Skalná - Sedlec 1:4 (0:1)
STŘELCI: 40. Kapic Jaroslav - 32. Podhorský Zdeněk, 42. Podhorský Zdeněk, 58. Polák Radek, 69. Polák Radek
Absence: Barthel (nejeví zájem), Dvořák (nereaguje), Jakobi (asi zpět Buldoci), Gallat (rozmýšlí), Goga (nejeví zájem), Gromnadský (spíše B-tým), Horký (nedorazil), Kazda (spíše B-tým), Kopřiva (rozmýšlí), Ludvík (po zranění), Karnet (nemoc), Marko (nejeví zájem), Mašek (nejeví zájem), Michovský (od poloviny dubna), Prachár (nejeví zájem), Schopf (naražený palec), Spáčil (nejeví zájem), Výtiska (tréninkové manko), Beníček (radši chodí na tréninky mladších žáků), Lažanský (rozehrává se)
Perfektní vstup do utkání. Do 18-té minuty asi osm gólovek bez úspěchu. Domácí nám to usnadňovali svými chybami. 22.minuta domácí zahrozili a Adam chytil jasný gól. 33.minuta konečně proměněná šance Podhorský 0:1.
Druhý poločas pokračujeme v aktivní hře, domácí stále chybují. Máme více ze hry. 42.minuta druhá branka agilního Podhorského 0:2. Naše obrana moc nepouští domácí do zakončení. 58.minuta po úniku z pravé strany Polák 0:3. Poté se trochu domácí zvedli a povedenou střelou snížili 1:3. Dostáváme se pod tlak. Domácí se tlačí do zakončení. Mají asi čtyři šance. Tři končí vedle branky. Jednu likviduje Adam. Poslední šanci utkání promění Polák na konečných 1:4.

PODZIM 2016

29. 10. 2016 / FC Cheb/Lipová - Sedlec 2:1 (0:1)
Branky: 41. Raffa Jakub, 66. Csordas Julia-Lani - 2. Kosec Dominik
Rozhodčí: Balhar Ivan.

23. 10. 2016 / Ostrov - Sedlec 4:1 (2:1)
Branky: 13. Sýkora Jan (pen.), 32. Diro Daniel (vl.), 45. Lešťán Radek, 65. Novotný Jan - 5. Kosec Dominik
Docela se nám povedl vstup do utkání a v páté minutě, po nahrávce z pravé strany od Rudyka, s trochou štěstí dostal balón do branky Kosec. Poté se prezentoval jen soupeř. Po neúmyslné ruce ve vápně, kopali penaltu a vyrovnali. Soupeř navýšil vedení po sražené střele.
Druhý poločas: přeskupení sestavy. Velmi dobrý vstup do poločasu, dlouho jsme soupeře k ničemu nepustili. Skvělá desetiminutovka. Soupeř vstřelil takovou náhodnou branku a zápas se vrátil do stejných kolejí. Nelze upřít bojovnost. Ale spousta hráčů by se nad svými výkony měla hodně zamyslet.
Roman Rysl, trenér.

16. 10. 2016 / Sedlec - H.Slavkov 1:4 (1:3)
Branky: 20. Kosec Dominik - 16. Straka Daniel, 19. Straka Daniel, 23. Zázrivec Tomáš, 63. Hašek Daniel
Rozhodčí: Procházka Jaroslav.
Zápas, ve kterém Sedlec tahal po celou dobu za kratší konec. Po poločase 1:3 chtěl Sedlec vývoj otočit, snaha byla, ale nakonec celá druhá půle skončila bez střely na slavkovskou bránu. Hosté vyhráli zaslouženě.

9. 10. 2016 / Sedlec - Mar.Lázně 3:4 (1:2)
Branky: 2. Rudyk Valentyn, 39. Podhorský Zdeněk, 58. Kosec Dominik - 21. Pelčák Štěpán (vl.), 30. Kuchárik Denis, 42. Kocián Filip, 52. Šprincl Jan
Rozhodčí: Bláha Karel.
Sestava (1. poločas): Kumpera, Gregor, Kozel, Pelčák, Ziegler, Rudyk, Polák, Karnet, Hrebák, Kosec, Horký
Sestava (2. poločas): Kumpera, Ludvík, Dvořák, Gregor, Karnet, Rudyk, Polák, Podhorský, Hrebák, Kosec, Beníček
Soupeř nastoupil spíše s mladšími žáky. I tak hrál lépe než my. Zaslouženě vyhrál poločas.
2. poločas:
Změny v sestavě. Rychlé vyrovnání. Soupeř stejně více ze hry. Dvě branky po střelách před vápnem. Dvanáct minut před koncem snížení. Z naší strany vše. Výkon za očekáváním: Kozel, Pelčák, Hrebák, Polák, Beníček, Rudyk, Kosec. Výkon se kterým jsem počítal, že bude takový jaký byl: Horký, Ziegler, Dvořák. Docela dobrý Ludvík, Gregor, Podhorský. Bojovný výkon Karnet, jeden z těch nejlepších na hřišti.

1. 10. 2016 / Hv.Cheb - Sedlec st.ž. 2:4 (1:0)
Branky: Vaňura Václav (18), Altman Jan (69) - Polák Radek (37), Beníček Dominik (55), Polák Radek (65), Podhorský Zdeněk (66)

28. 9. 2016 / Sedlec - Aš/Hazlov 8:0 (5:0)
Branky: 1. Kosec Dominik, 11. Podhorský Zdeněk, 14. Podhorský Zdeněk, 18. Beníček Dominik, 34. Diro Daniel, 45. Panocha David, 50. Kosec Dominik, 70. Diro Daniel
Rozhodčí: Peschel Filip.
Krásná, rychlá první branka hned v úvodu utkání. Nedali jsme soupeři moc prostoru k nějakému zakončení. Vytvářeli jsme si šance, které i proměňovaly.
Druhý poločas: Soupeř víc ve hře. Dostal se do zakončení. Jednou nám pomohla i tyč. Pohlídali jsme si utkání. V poslední minutě samostatný únik z poloviny a stanovení konečného výsledku. Pěkný zápas.

25. 9. 2016 / Sedlec - Skalná 6:1 (4:0)
Branky: 12. Polák Radek, 18. Podhorský Zdeněk, 31. Kosec Dominik, 36. Diro Daniel, 38. Ziegler Michael, 60. Polák Radek - 47. Pluhař Karel (pen.)
Rozhodčí: Botoš Robert.
První poločas, soupeř na začátku slibná šance-přestřelil. Poté poločas v naší režii. Druhý poločas: soupeř začal trochu hrát a obrana měla trochu na pilno. Po úniku 5:0. Soupeř hrál dál, co mu obrana dovolila. Při jedné šanci faul ve vápně. Po penaltě snížení. Brankář vystihl směr i si šáhnul. Nevadí. Další šance, ale podařilo se nám, bohužel, vstřelit jen jednu branku. Vybojované a zasloužené vítězství.

17. 9. 2016 / Aš/Hazlov - Sedlec 0:6 (0:3)
Branky: 9. Polák Radek, 25. Kosec Dominik, 30. Kosec Dominik, 45. Rudyk Valentyn, 57. Rudyk Valentyn, 58. Kosec Dominik
Již od úvodního hvizdu máme jasnou převahu. Soupeř se jen ve výjimečných případech dostal k náznaku šance, které měl dvě a to na úplném konci utkání. Škoda nevyužitých šancí. Rozdíl ve skóre mohl být větší. Spokojenost s podaným výkonem.

11. 9. 2016 / Sedlec - Fr.Lázně 7:2 (3:0)
Branky: 15. Kosec Dominik, 17. Polák Radek, 33. Podhorský Zdeněk, 45. Kodádek František, 51. Rudyk Valentyn, 53. Podhorský Zdeněk, 54. Kosec Dominik - 37. Uzel Václav, 40. Čehák Jakub.
Poločas plný nepřesností, přesto vedení o tři branky. Na začátku druhého poločasu soupeř sníží na rozdíl branky s je nadále nepříjemný. Záhy dáváme čtvrtou branku, která soupeře zlomí. Pěkné vítězství.
Video první obdržené branky (penalta) TADY.
Video druhé obdržené branky TADY.

30. 8. 2016 / Fr.Lázně - Sedlec 0:9 (0:4)
Branky: 9. Diro Daniel, 10. Polák Radek, 20. Polák Radek, 35. Podhorský Zdeněk, 53. Ferko Lukáš, 57. Diro Daniel, 67. Polák Radek, 16. Michovský Jiří, 41. Ferko Lukáš
Rozhodčí: Coufal Jaroslav.

28. 8. 2016 / Sedlec - FC Cheb/Lipová 1:4 (0:2)
Branky: 57. Diro Daniel - 14. Horváth Kevin, 20. Weitzenbauer Lukáš, 65. Csordas Julia-Lani, 67. Csordas Julia-Lani
Rozhodčí: Fiala Petr.
Sedlec v prvním poločase zaostával ve všech herních činnostech.
Po půli se trochu přeskupily řady, Sedlec začal víc hrát a snaha byla korunována snížením D.Šajtoše na 1:2. Pak přišly další tutovky, ale gól z nich bohužel nepadl. Naopak na konci zápasu se dvakrát prosadila střelecky disponovaná Julia Csordas a tak si Sedlec z prvního zápasu nepřinesl ani bod.