27.1.2013 KSNP Sedlec - Březová 4:0 Florián, Fenkl, Limani, Budil foto
3.2.2013 KSNP Sedlec - Perštejn 1:1 Osten foto
10.2.2013  KSNP Sedlec - Bečov 3:2 Limani 2, Svoboda foto
2. KSNP Sedlec 11:7 7 b.
3. Spartak Pernštejn 12:14 7 b.
4. TJ Vojkovice 15:16 4 b.
5. Jiskra Březová 10:16 1 b.

TURNAJ S PŘEHLEDEM VYHRÁL TÝM BEČOVA. To už bylo jisté kolo před koncem, stejně jako to, že poslední skončí Březová. Zápasy byly vyrovnané, pro TJ KSNP Sedlec, který skončil druhý, to byla výborná zimní příprava.
Hodnocení trenéra: "Turnaj ukázal možnosti sedleckého mužstva uprostřed zimní přípravy. Zapracovali se noví hráči (Krejsa, Fenkl) a další přípravné zápasy přispějí ke stabilizaci kádru pro jarní sezónu."

10.2.2013 / KSNP Sedlec - Bečov 3:2 (1:1)
Branky: Limani 2 (1p.), Svoboda.
Sestava: Osten - Hudec, Lehečka, Florián, Hruška - Hofman, Janáček, Svoboda, Krejsa - Limani, Fenkl. Stř.:Šik, Kováč, Čáp.
Sedlec zakončil své účinkování v Zimním poháru výhrou nad již jistým vítězem celého turnaje Bečovem a pojistil si druhé místo.
Bečov začal výborně, v 1.min. Láďa Hudec sundal ve vápně jejich útočníka, penalta a 1:0 pro Bečov. Sedlec vyrovnal také z penalty. Faul na svou osobu potrestal Limani - 1:1.
Po změněn stran Bečovu došly síly a Sedlec řádil - bohužel jen po šestnáctku. Min. 10 tutovek zůstalo neproměněno, v jejich zahazování vynikalo zejména trio Svoboda, Kováč, Limani. Naštěstí se Milan Svoboda jednou dokázal prosadit a v 60.min. poslal Sedlec do vedení - 2:1. Bečov to nevzdal a po deseti minutách tečovanou střelou vyrovnal. Naštěstí i druhý útočník Limani měl už dost zaházování svých šancí a místo nastřelování gólmana a střel vedle udělal kličku brankáři a hle, hned z toho byla branka - 3:2. V zápase, na který se dalo koukat, vyhrál Sedlec rozdílem branky.
3.2.2013 / KSNP Sedlec - Perštejn 1:1 (0:0)
Branka: Osten J.
Sestava: Osten J. - Hruška Janáček, Vyskočil, Punejko, Kusovský - Fenkl, Kováč, Limani, Krejsa - Budil. Stř.: Florián, Tlášek, Roman (?).
Poločas skončil 0:0, ze strany Sedlece to byla holota. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, alespoň ale nebyla nouze o zajímavé momenty. Po chybné sedlecké rozehrávce se na vápně dostal k míči pernštejnský hráč a prostřelil Ostena v bráně - 0:1. Pak sedlecký novic Petr Krejsa dostal možnost vyrovnat z penalty, ale ani nadvakrát (!) hostujícího gólmana nepropálil. První penaltu mu chytil, druhá (opakovaná) šla vedle. Sedlec zahrával v 70.min. roh, na něj si naběhl brankář (!) Jirka Osten, míč ve vápně poskakoval, Osten ho chtěl centrem vrátit před bránu, ale špatně ho podebral a balón skončil k překvapení všech v pernštejnské síti - 1:1.
Perštejn měl mírnou převahu, Sedlec zase neproměnil penaltu, takže zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.
27.1.2013 / Sedlec - Březová 4:0 (1:0)
Branky: Petr Florián, Tomáš Fenkl, Agon Limani, Budil Jan .
Sestava: Osten - Vyskočil, Punejko, Hruška, Hudec - Fenkl, Florián, Kováč, Budil - Limani, Krejsa. Stř.: Tlášek, Gonda.
Druhý zápas zimního turnaje dopadl pro Sedlec na výbornou. Starší a zkušenější tým Březové měl sice herní převahu, ale rychlíci v dresu Sedlece vsadili na brejky a ty vycházely. První gól vstřelil Petr Florián, když si naběhl na Koviho roh - 1:0. Druhý gól pad po přesném vysunutí od Ládi Hudce, na jehož přihrávku si naběhl Tomáš Fenkl, šel sám na gólmana a prostřelil ho - 2:0. Třetí branku zařídil Agon Limani, který po spolupráci Gonda - Budil napřáhl ze 16-tky  a trefil přesně k tyči - 3:0. Poslední gól zápasu vstřelil Honza Budil, kterému ho připravil skvělým uvolněním na pravé straně Agon Limani - 4:0.
20.1.2013 / Sedlec - Vojkovice 3:4 (1:3)
Branky: Kováč, Hruška, Fenkl - Petrus 2, Vorel, Kučera
Sestava: Osten - Vyskočil, Punejko, Janáček, Hruška - Fenkl, Florián, Kováč, Čáp - Limani, Krejsa. Stř.: Budil, Tlášek, Hofman.
Šlo o první zápas roku a sedleckých se sešlo tolik, že dokonce mohli půjčit nejmladšího z rodu Válů + Pepu Gondu soupeři. Trenér Lehečka bere postupné přebudovávání mužstva vážně, v základu bylo 5 dorostenců a jeden na lavičce. I proto se v první půli Sedlec hledal, bylo znát, že hráči na sebe nejsou zvyklí. V poločase se sestava protočila, opory týmu se vrátily na své pozice a výsledkem bylo srovnání hry i skóre. Zápas rozhodly Vojkovice gólem po brejkové situaci. Ze sedleckých hráčů tradičně dobře zahrál Florián, v dobrém světle se ukázal i Kováč, který navíc hru ozdobil pěkným gólem. To se povedlo i mladému Fenklovi, který si pro gól naběhl z pozice beka. A další benjamínek, 16 letý Čáp, si v záloze počínal neohroženě a svým výkonem trenéra potěšil.

PROPOZICE TURNAJE:
ZIMNÍ POHÁR TJ VOJKOVICE / 2.ročník

Pořadatel : TJ Vojkovice
Datum: 13.1. - 10.2.2013
Místo konání: UMT 3.generace – FK Ostrov,
Každý tým odehraje  4 utkání.
Pořadí určuje počet bodů, vzájemný zápas (popřípadě minitabulka), jako třetí brankový rozdíl, dále více střelených branek a za páté los.
Účastníci:  TJ Vojkovice, Jiskra Březová, Spartak Perštejn, Slavoj Bečov a KSNP Sedlec.
Pravidla: dle platných pravidel ČMFS a dle RMS. Protesty podává trenér nebo vedoucí týmu u pořadatele proti nevratné záloze 200,- Kč. Nedostavení se k utkání nebo nesehrání utkání pokuta ve výši 500,-Kč.
Hrací doba : muži 2x45 min, přestávka 10 minut. Odpolední a večerní utkání budou odehrána za umělého osvětlení, pokud to bude nutné. Vedoucí mužstva zajistí včasný nástup k utkání.
Rozhodčí : Hlavní rozhodčí zajišťuje pořadatel nebo KR OFS. Každé mužstvo je povinno delegovat pomezního rozhodčího. Každý vedoucí mužstva je členem pořadatelského týmu a dbá pokynů zástupce hlavního pořadatele.

KV Deník / Bečov – Sedlec 2:3, zimní turnaj + FOTOGALERIE

KV Deník / Sedlec – Perštejn 1:1, zimní turnaj

KV Deník / Vojkovice – Sedlec 4:3, zimní turnaj + FOTOGALERIE