2:6 Tlášek 2 -
19.10.2013 / Potůčky - Sedlec B
26.10.2013 / Sedlec B - Sl.Junior KV
1:1 -nedohráno po inzultaci domác. hráče- -
16.11.2013 / Sedlec B - Sl.Junior KV 6:4 opakovaný zápas, Osten J. 4, Tůma, Bílý 3
03.11.2013 / Verušičky - Sedlec B
8:1 Tůma -
09.11.2013 / Sedlec B - Hájek 2:1 Tůma, Kozel 3

14.06.2014 / Sedlec B - Hroznětín 2:2 (2:2)

Sestava: Vála st. - Patera, Löffler (oš), Osten J., Krejčí - Schimon, Limani, Krejsa - Kozel.
Branky: Patera, Krejsa.

Pouhých 9 mušketýrů nastoupilo v sedleckém dresu, víc hráčů na poslední zápas sezóny nedorazilo. Sedlec se tedy logicky zatáhl a čekal, co předvede soupeř. Očekávaný tlak ale nepřišel a tak se domácí osmělili, vybojovali míč, Krejsa posunul na Vencu Pateru, který vypálil životní bombu do šibenice - 1:0. V 5. minutě to byla sprcha pro Hroznětín, který sice i nadále tlačil, ale bez gólových šancí. Sedleci se ve 20. min. povedl brejk, Patera vysunul Petra Krejsu, který utekl všem a bezchybně vystřelil k tyči - 2:0. Euforie na straně sedleckých, zmar na tvářích hroznětínských. Hosty zachránil přísně odpískaný trestňák, ze kterého snížili na 2:1. A přišla poslední minuta poločasu, poslední útok Hroznětína. Střela z vápna bohužel proklouzla pod gólmanem Válou a bylo srovnáno - 2:2
Druhá půle byla podobná té první, Hroznětín (s posilami z áčka) měl více šancí, ale ani jednu neproměnil. A protože Sedlec těch několik pokusů také nedotáhl do konce, zápas skončil remízou, která však pro domácí měla cenu vítězství. Celý tým dřel, bojoval a v devíti uhrál bod. Nejlepší hráči: Limani, Osten, Krejsa, výborný výkon dorostence Krejčího a podtržená jednička pro každého dalšího hráče sedlecké sestavy. Jeden z nejlepších zápasů béčka v této sezóně.

07.06.2014 / Hájek - Sedlec B 3:0 (2:0)

Sestava:
Branky: Barth Michal 2, Perenčaj Dušan.
Rozhodčí: Hrubý Vít;
ČK: 0 - Mrázek Milan, Šlemr Ondřej.

31.05.2014 / Sedlec B - Verušičky 0:5 (0:4)

Sestava: Soukup - Vyskočil, Patera, Šlemr, Mrázek - Schimon, Schonwalder, Vála st., Lehečka - Kozel, Osten. Střídali: Oncirk, Kováč, Kadlec.
Branky: Slivčák Libor 2, Šindelář Antonín, Hebert Petr, Kvasnička Pavel.

Do Sedlece přijel mladý, běhavý a technický tým, který měl celý první poločas převahu, ale ze začátku se nemohl prosadit. Hosty posadil do sedla stoper Honza Vyskočil, který zbytečnou kličkou ve vápně nabídl hostům šanci 2 na nikoho, která skončila gólem - 0:1. Druhý i třetí gól padá na vrub zkušených záložníků Mrázka a Lehečky, kteří nabídli chybou míč soupeři a verušičtí dárkem nepohrdli - 0:2, 0:3. Nutno však na obranu výše zmíněných hráčů říct, že míč uskakoval úplně každému hráči, snad jedině Jirka Osten snesl při zpracování přísnější měřítko. Sedlec měl pouze jednu výraznou šanci, ale hlavička Ládi Vály šla nad. Jediný gól, který si Verušičky v prvním poločase opravdu zasloužily, padl ve 43. minutě, kdy hosté předvedli krásnou akci po pravé straně a útočník prostřelil gólmana Soukupa - 0:4
Do druhé půle Sedlec prostřídal a hru oživil. Přišly i šance, ale ke snížení stavu nedošlo. Naopak. Po přesné uličce dali hosté pátý gól (0:5) a po něm už všichni čekali, až rozhodčí pískne konec.
O tom, kdo bude zpívat vítězné cigi-caga, nebylo po celých 90 minut pochyb.
Rozhodčí: Botoš Robert.

24.05.2014 / Sl.Junior KV - Sedlec B 1:2 (1:0)

Sestava: Soukup - Vála st., Šlemr, Schimor, Patera - Schönwalder, Tlášek, Oncirk, Sipos - Kozel, Osten.
Branky: Bitman Patrik - Kozel Oldřich, Osten Jiří.

Sedlec přijel do Lokte (kde Slavia hraje svá domácí utkání) pouze v 11 lidech a s nejmladší zálohou v historii "B" týmu. Hráli v ní totiž pouze dorostenci. V první půli nediktoval ani jeden tým, ale gólově se prosadili jen domácí. Z ničeho nic se dostal útočník až před Topinku, kterého prostřelil - 1:0. To už bylo ale v době, kdy měl Sedlec za sebou čtyři velké šance: Kuba Tlášek sám na malém vápně ve 100% tutovce, ale netrefil míč. Olda Kozel gól hlavou, ale z ofsajdu. Jirka Osten těsně vedle po rohu a Štěpán Oncirk po samostatném průniku.
Druhá půle byla v jednoznačné režii sedleckého béčka. Šance spalovali zejména dorostenci Sipos, Tlášek a Oncirk, tak je museli zastoupit matadoři v útoku: Jirka Osten vyslal do vápna Oldu Kozla, ten zasekl, vystřelil, gólman vyrazil a Jirka Osten si svoji akci dohrál dorážkou do prázdné - 1:1. Pak přišla 85. minuta, Kuba Tlášek unikl dvěma hráčům a ve vápně ho zkosil obránce. Penalta, kterou rozhodčí Sakáč nepískl. Akce ale pokračovala, Jirka Osten dloubnul oblouček na malé vápno, kde Olda Kozel trefil hlavou (se štěstím skrz brankáře) vítězný gól - 1:2.
Tři body získal nečekaně tým, kterému skvěle zachytal brankář, výborně zahrála obrana, záloha i útok a navíc rozdíl ve skóre mohl (a měl) být vyšší.
Rozhodčí: Sakáč Jan.
ŽK: 2:1.

17.5.2013 / Sedlec B - Potůčky 2:3 (0:2)

Sestava: Vála st. - Vyskočil, Ondřej Krejčí, Mrázek, Šlemr - Michal Kovi Kováč, Peťa Jelínek, Petr Schimon, Michal Osten - Jirka Osten , Budil. Stř. Kozel.
Branky : Osten Jiří, Schimon Petr - Phant Hoang Hieu, Poliščuk Jiří, Malý Petr.

Sedlec neodehrál špatné utkání, ale Potůčky střílely góly. První gól hostů padl po hezké akci z pravé strany, útočník nabil záložníkovi na modrou a ten napálil míč z první přesně k tyči - 0:1. Pak zaspala sedlecká obrana a pustila proti El Matadorovi dva útočníky v akci dva na nikoho. Sedlecký gólman míč skoro chytil, ale ten se bohužel došoural za brankovou čáru - 0:2
Třetí gól padl podobně, potůčský útočník už měl proti sobě jen sedleckého brankáře, ten ještě výborně zasáhl, ale odražený míč se dostal opět k tomu samému hráči, který už nabízenou šancí nepohrdnul - 0:3. Sedlec vrátila do hry klasická standardka, Milan Mrázek zahrával roh a Jirka Osten se nadvakrát prosadil - 1:3. Za dalších 10 minut Osten prodloužil výkop, míč se dostal k Petru Schimonovi a ten i přes tísnění obráncem skvěle přehodil gólmana - 2:3. Do konce utkání měl herní převahu Sedlec, ale k vyrovnání se nepropracoval. Naopak Potůčky hrály tužku , ale dostaly se ke 2-3 jasným tutovkám, kterými mohly poslat domácí do kolen, ale neproměnily nic. Je potřeba sportovně uznat, že 3 body se stěhujou do Krušných hor zaslouženě.
Rozhodčí: Grůza David

11.05.2014 / Bochov B - Sedlec B 5:2 (1:1)

Sestava - Soukup - Vála st., Šlemr, Mrázek, Krejčí - Patera, Tůma, Horvát, Schimon - Osten J., Kováč. Stř: Fučík, Ničiporenko.
Branky: Osten Jiří 2

Bitva druhého s předposledním. Sedlec držel dobrý poločasový výsledek (1:1), pak ještě vyrovnával na 2:2, ale když v 70. min. dostal góla na 3:2, odpovědět už nedokázal. Bochov potvrdil postavení v tabulce, ale Sedlec předvedenou hrou určitě nezklamal.

03.05.2014 / Sedlec B - Dvory 1:4 (1:2)

Sestava KSNP Sedlec: Soukup - Šlemr, Vála, Mrázek, Krejčí - Homolka, Schönwalder, Kováč, Vála ml. - Osten J., Kozel. Stř. Punejko, Krejsa.
Branky: Schönwalder Dalin - Miko Ladislav 2, Mudra Zdeněk 2.

Další zápas o 6 bodů. Do zápasu lépe vstoupili domácí, po levé straně utekl dorostenec Schönwalder, zasekl ve vápně a zkušeně vystřelil k zadní tyči - 1:0. Dvory dpověděly okamžitě, po rozehrání přišla střela z vápna a bylo to 1:1. Tím se hosté dostali na koně a do poločasu přidali ještě jeden zářez (1:2).
Bohužel i po přestávce tahal Sedlec za kratší provaz, nechal si dát ještě dva góly a po prohře s posledním (Pila B) tak přišla i prohra s předposledním. Mizerné dva zápasy.
Rozhodčí: Koudelka Tomáš

27.04.2014 / Pila B - Sedlec B 4:2 (3:1)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Šlemr, Vála, Vyskočil, Osten M. - Jelínek, Tůma, Kováč, ? - Osten J., Kozel.
Branky: Jakubal Pavel 2, Hoffman Stanislav, Burda Marek - Osten Jiří 2.

Sedlec přijel pouze v 11 lidech, ale stejně s cílem získat tři body. Bohužel lépe začala Pila. Sedlečtí stopeři se nedohodli na odkopu míče, zadarmo se k němu dostal útočník a lehce zavěsil - 1:0. Za chvíli bylo ještě hůř. Záložník Pily vystřelil z 25 m, útočník ve vápně náhodně vystčil patu a odražený míč zapadl do sítě - 2:0. Pak přišel přímý kop domácích ze 30 m, brankář Toka míč trochu podcenil (svou roli sehrálo i zapadající slunce), míč se odrazil od břevna a pilský hráč dorážel do prázdný - 3:0. Tragický poločas naštěstí zachránil poslední útok Sedlece, Olda Kozel nacentroval a odražený míč napálil pohotově do sítě Jirka Osten - 3:1.
Ve druhé půli hrál Sedlec lépe, ale neproměňoval šance. Paradoxně v době největšího tlaku přišlo malé nedorozumění v obraně a pilský záložník lobem z těžkého úhlu opět poslal domácí do tří gólového vedení - 4:1. Pak konečně vyšla akce i Sedleci, Michal Osten centroval, Petr Schimon prodloužil a Jirka Osten po dobrém zpracování prostřelil gólmana - 4:2. Do konce zápasu už přicházely jen šance Sedlece, ale nic. Největším paličem byl tentokrát Tůmič, ani nohou, ani hlavou své tutovky neproměnil. Škoda, prohrát s posledním.
Rozhodčí: Godža Ladislav.
ŽK: 2:1

19.04.2014 / Sedlec B - Počerny 2:1 (1:1)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Šlemr, Vála, Vyskočil, Slavík ml. - Homolka, Kotek, Mrázek, Tůma - Osten J., Campissano. Stř. Krejčí, Tlášek, Schimon.
Branky: Osten Jiří 2 - Pancner Vladimír.

Na příšerném hřišti se hrál tomu odpovídající fotbal. Domácí se snažili něco vymyslet, ale na tomto terénu to prostě nešlo. Fotbal se tak změnil na oboustranné nakopávání míčů. Gólově udeřilo ve 25.min., kdy přesnou přihrávku narýsoval Milan Mrázek, Jirka Osten šel sám na gólmana a (překvapivě) chladnokrevně zakončil - 1:0. Hosté odpověděli za 5 minut. Pancner se na půlce rozběhl, udělal tři hráče a nedal Tokovi šanci - 1:1.
Druhý poločas začal Sedlec třemi gólovými šancemi, ale Osten (2x) ani Tůma neuspěli. Nutno říct, že Tůmič díky terénu, když mu míč před prázdnou brankou skočil na drnu :-)) . Pak ještě Mrázek nastřelil tyč. Rozhodnutí přišlo v 80.min. Ondra Šlemr nahrál Oslovi, ten na vápně nasadil stoperovi housle a střelou k tyči rozhodnul - 2:1. Zasloužená výhra sedleckých, kteří byli aktivnější a měli více gólových šancí.
Rozhodčí: Šíp Jan.

12.04.2014 / Děpoltovice - Sedlec B 8:1 (3:0)

Sestava KSNP Sedlec: Soukup - Krejčí, Šlemr, Vála, Osten J. - Kotek, Mrázek, Schimon, Tůma - Kozel, Homolka. Stř. Klamo za Krejčího.
BrankySkoupý Milan 2, Čech Ondřej 2, Švec Petr, Janiss Pavel, Moravec Luboš, Štrajt David - Homolka Pavel.

Kočička - myšička. Lídr tabulky zcela ovládl hřiště, Sedlec jen odrážel útoky. V první půlce se sice Děpoltovice do vápna nedostávaly, ale ujaly se jejich dvě střely zpoza vápna. Třetí branka padla po rychlém protiútoku, Čech zvyšoval na 3:0.
Ve druhém poločase už to byla jen otázka skóre, bohužel domácí byli stále hladoví a početné publikum je hlasitě hnalo do útoku. Nakonec z toho byla osmička, čestný úspěch Sedlece zaznamenal dorostenec Pavel Homolka.

Rozhodčí: Grůza David.
ŽK: 1:0

05.04.2014 / Sedlec B - Štědrá 3:0

kontumačně, hosté nepřijeli

30.03.2014 / Stanovice - Sedlec B 1:4 (1:0)

Sestava: Toka - Vála st., Šlemr, Mrázek, Osten Mich. - Jelínek, Schimon, Krejsa, Lehečka - Kozel, Petra. Stř. Osten J.
Branky: Klauz Václav - Osten Jiří 2, Kozel Oldřich, Petra František.

Ve Stanovicích se odehrál zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byly šance na obou stranách, ale gól dali jen domácí. Ve 35.min. kopali trestňák z rohu vápna a bombou do víka překonali brankáře Toku - 1:0.
Druhá půlka, to byla jiná písnička. Sedlec zatlačil Stanovice na jejich polovinu a nepustil je z ní. Ve 47.min. se do vápna dostal sám Franta Petra, ale ještě se zastřeloval. V 55.min. udeřilo. Petra přihrál ideálně na malé vápno, kam si naběhl Olda Kozel a placírkou uklidil míč k tyči - 1:1. V 60.min. přišel roh, Milan Mrázek ideálně našel Jirku Ostena a ten se hlavou opět nemýlil - 1:2. A demolice Stanovic pokračovala. Osten bodlem poslal míč na Petru, ten byl sám ve vápně, nezazmatkoval, zpracoval a poslal míč k pravé tyči - 1:3. Nejhezčí gól zápasu dal v 80.min. Jirka Osten. Dostal míč do vápna, obehrál stopera, položil si gólmana a s balónem doběhl do prázdné brány - 1:4. Stanovice byly na ručník, k bráně hostů se dostaly snad jen dvakrát za celý poločas. Naprosto zasloužené 3 body pro Sedlec.

Rozhodčí: Vrba Radim.
III. třída, okres Karlovy Vary

22.03.2014 / Sedlec B - Pernink 2:2 (1:0)

Sestava: Soukup - Vyskočil, Šlemr, Ištván - Vála, Kotek, Mrázek, Petra - Osten, Kozel. Stř. Schimon, Klamo, Homolka.
BrankyBranky: Osten Jiří 2 - Benedikt Jiří, Kotrla Jan.

Utkání, které měl Sedlec dobře rozehrané, měl daleko více šancí, než soupeř, ale na všechny body nakonec nedosáhl. Góly domácích měl na svědomí Jirka Osten, který dvakrát udeřil ze vzduchu hlavou a bylo to 2:0. Po druhém sedleckém gólu však Pernink okamžitě odpověděl snížením na 2:1 a 15 minut před koncem střelou ze šestnáctky vyrovnal. Domácí měli šance, ale v jejich spalování vynikal zejména Milan Mrázek, který už ani nepamatuje zápas, kdy by se dvakrát ocitl úplně sám zoči voči brankáři. Ale nedal, tak se body dělily.

ŽK: 1:2

TABULKA po podzimu 2013 / muži B / III. třída / k 17.11.2013
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Děpoltovice 13 9 1 3 47: 23 28   ( 10)
2. Bochov B 13 8 1 4 69: 51 25   ( 7)
3. Verušičky 13 6 3 4 46: 39 21   ( 0)
4. Sl.Junior KV 12 6 2 4 49: 30 20   ( 2)
11. Hájek 13 4 4 5 21: 25 16   ( -2)
12. Hroznětín B 13 3 2 8 31: 45 11   (-10)
13. Sedlec B 13 3 1 9 25: 53 10   ( -8)
14. Pila B 13 2 3 8 22: 54 9   ( -9)

16.11.2013 / Sedlec B - Sl.Junior KV 6:4

opakovaný zápas
Branky: Osten Jiří 4, Tůma Lukáš, Bílý Tomáš - Šůla Jakub 2, Rákosník Tomáš, Faber Robert.
Sestava: Vála st. - Šlemr, István, Osten M., Patera - Tůma, Bílý, Fišer, Budil - Osten J., Krejsa. Střídal Schimon za zraněného Istvána.

Zajímavý zápas na přetěžkém bahnitém terénu nakonec zvládli lépe domácí, i když to tak v 1.pol. nevypadalo. Slavia byla lepší a vytvářela si i šance, které naštěstí neproměňovala. Něco chytil Láďa v bráně, něco zazdili sami hráči a párkrát nám pomohl i terén. Nejvíce, když Luboš Filipčík šel sám na branku, nikdo ho neobtěžoval, Láďa zkušeně vyčkával na brankové čáře a Luboš se na malém vápně utopil v blátě a ani nevystřelil ! Stejně se ale Slavia z tlaku nakonec prosadila: ve 20.min to bylo střelou z vápna (0:1) a pak přišel šatnář jak z učebnice. Přímák, gól na 0:2 a okamžité ukončení poločasu.
Druhá půle už byla o něčem jiném, 50.minuta - Osel po obejití brankáře do prázdný - 1:2. V 53.min. Patyho centr a Osel hlavou 2:2. A v 55.min. Osel pláchnul po lajně, zpětnou našel Tomáše Bílého a ten dělovkou zakončuje pětimunutovku snů - 3:2. A aby toho nebylo málo tak v 65 .minutě Sedlec nakrátko rozehrál roh, Bílý vrátil gólovou nahrávku Ostenovi a ten trestal opět hlavou - 4:2. Hosté byli na ručník a až do konce zápasu se nevzpamatovali. Sice ještě snížili na 4:3, ale Tůma utnul všechny jejich naděje brankou na 5:3. Svou čtvrtou branku pak ještě přidal Osel (6:3) a Slavia už jen korigovala v poslední minutě po rohu na konečných 6:4
Rozhodčí: Jati David;
ŽK: 0:2
Fotogalerie ze zápasu TADY

09.11.2013 / Sedlec B - Hájek 2:1 (0:0)

Branky: Kozel Oldřich, Tůma Lukáš - Drbohlav Milan.
Sestava: Vála st. - Mrázek, Šlemr, Slavík ml., Osten Mich. - Krejsa, Tůma, Schimon, Patera - Kozel, Fenklk. Stř: Osten Mil.

Zápas o 6 bodů, setkaly se dva týmy ze spodních pater tabulky. Na velmi špatném rozmáčeném terénu měl Sedlec v prvním poločase optickou převahu, zejména tutovka Petra Krejsy volala po gólu, ale prudká rána šla jen do gólmana.
Druhá půle pokračovala ve stejném trendu, hosté hrozili jen ojedinělými střelami z uctivé vzdálenosti. První gól padl po akci, kdy trojce Fenkl - Kozel - Tůma rozebrala hájeckou obranu a poslední jmenovaný uklízel míč do prázdné brány - 1:0. Pak předvedl Hájek nebezpečnou akci, ale hostující útočník zblízka jen nastřelil pozorně chytajícího El Matadora. Na druhé straně pronikl do vápna agilně hrající Petr Krejsa a nastřelil ruku obránce Hájku. Penalta. Míč si postavil na rozbahněnou značku Olda Kozel a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci - 2:0. Chvíli poté mohl definitivně rozhodnout Tomáš Fenkl, šel sám na gólmana, ale pouze pocuchal sedlecké nervy a vystřelil vedle. Hned z protiútoku hosté trestali. Rychlým brejkem se útočník dostal až na malé vápno a prostřelil gólmana Válu - 2:1. Do konce utkání už týmy šanci na gól neměly a proto získal Sedlec své druhé vítězství v sezóně.
Po zápase se vítězství velmi kvalitně oslavilo při Závěrečné.

Rozhodčí: Sakač.
ŽK: 2:1

03.11.2013 / Verušičky - Sedlec B 8:1 (3:0)

Branky: Tvrdek Daniel 3, Šindelář Antonín, Kubka František, Kvasnička Petr, Slivčák Libor, Berky Jakub - Tůma Lukáš;
Sestava: Kotek - Vála st., Oncirk Š., Šlemr, Osten Mich. - Tůma, Fišer, Krejsa, Schimon - Kozel, Kováč. Stř: Patera.

Nastavené zracdlo týmu Sedlec B. Na hřišti ve Verušičkách čekal domácí tým sestavený zejména z mladých hráčů a hladový po vítězství. Prvních 15 minut vypadalo ze strany sedleckých velice dobře, nahrávky šly z nohy na nohu a tým si vytvořil pár šancí, které však neproměnil . Zhruba od 20. minuty se začali prosazovat domácí a také se dočkali odměny v podobě gólu. Michal Osten neodkopl balón na vápně a za záchranou brzdu musel zatáhnout Ondra šlemr. Faul, penalta, 1:0. Od vstřeleného gólu už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo - Verušičky. Sedlec neukázal vůbec nic, od bezzubého útoku, přes bezradnou zálohu až po tragickou obranu se stoperem L.Válou, který sám domácím daroval tři góly jako na zlatém podnose. Posily z "áčka" (P.Krejsa, M.Kováč) se také neprosadily. I když "béčko" ještě čeká zápas s Hájkem a dohrávka se Slávií, celý podzim ukázal, že tým na 3. třídu nemá a řeči o tom, že mančafty jsou ve trojce stejný, jako ve čtyřce, jsou jen plácnutím od piva, které s realitou nemá nic společného.

ŽK: 0:1

26.10.2013 / Sedlec B - Sl.Junior KV 1:1 (nedohráno)

(zápas předčasně ukončen pro napadení, hráč Slavie jun. udeřil hráče Sedlece)
do 70.minuty stav 1:1 (1:1)
Branka Sedlece: Fenkl.
Sestava: Kotek - Vála st., Mrázek, Patera, Šlemr - Tůma, Fišer, Horváth F., Krejsa - Kozel, Fenkl. Stř: Homolka, připraven Osten Mich.

Sedlec v relativně silné sestavě začal dobře. Tomáš Fenkl využil špatnou malou domů a prostřelil brankáře - 1:0. Sedlec dál tlačil, ale hosté bohužel z ojedinělé akce vnikli do vápna vyrovnali - 1:1.
Ve druhé půli se děly věci. Napřed Tomáš Fenkl šel 3x sám na brankáře, ale ani jednou neproměnil. V 70.minutě došlo ke kontroverzní situaci. Po ostrém souboji u lajny se do sedleckého hráče Šlemra začal navážet slávistický Martin Matějček. Rozhodčí Kvasnička v první fázi ještě odpískal vniknutí hráče z lavičky do hřiště, ale Matějček už měl rudo před očima a pěstí napadl sedleckého obránce Šlemra. Rozhodčí okamžitě ukončil zápas pro napadení a vše bude mít dohru u disciplinární komise. Nutno dodat , že ani hráči Slavie, ani hráči Sedlece se do potyčky nijak nepřidali, šlo pouze o blikanec jednoho člověka, který (doufejme) dostane takový trest, aby si podobné nesmyslné chování navždy rozmyslel.
Rozhodčí: Kvasnička.
DOPLNĚNO:
31. 10. 2013 / Na jednání STK se dostavili zástupci oddílů nedohraného utkání KSNP Sedlec B – Slavia Junior KV. Na základě zjištěných skutečností, STK nařizuje odehrát nové utkání a stanovuje termín na sobotu 16. 11. 2013 od 13:00 hod. na hřišti v Sedleci. Důvodem je skutečnost, že rozhodčí utkání nevyčerpal všechny možnosti k tomu, aby se utkání dohrálo. STK dále předává nedohrané utkání k dořešení na disciplinární komisi.
31. 10. 2013 / Zápis z jednání DK / trest / Martin Matějček (Slavia Junior K.Vary, 1993) - 4 měsíce od 28.10.2013 do 27.7.2014 s přerušením od 18.11.2013 do 18.3.2014

19.10.2013 / Potůčky - Sedlec B 3:0 (kontumace)

Podruhé v sezóně se hráči béčka nesešli, potřetí už to bude s vyloučením ze soutěže.

12.10.2013 / Sedlec B - Bochov B 2:6 (0:0)

Branky: Tlášek Jakub 2 - Janáček Martin 4, Hazucha Petr, Hazucha Dušan.
Sestava: Soukup - Vála st., Homolka, Krejčí, Punejko - Tůma, Mrázek, Schimon, Campissano - Tlášek, Fenkl. Stř: Bílý, Kozel.

Zápas posledního s prvním. Od úvodu byl Sedlec pod tlakem, ale (často se štěstím) odolal a proto se šlo do kabin za překvapivého stavu 0:0.
Zápas rozhodl první gól. Po rohu se Bochov prosadil hlavou (0:1), uklidnil se a brzy přidal druhý gól, po hezké kolmici středem - 0:2. Pak sice snížil dobře hrající Kuba Tlášek na 1:2, ale Bochov rychle odpověděl (1:3) a dál držel opratě zápasu pevně v rukou.
Konečný výsledek 2:6 je pro Sedlec až příliš krutý, odpovídá ale poměru šancí na obou stranách.

Rozhodčí: Hric Jakub.
ŽK: 0:4

06.10.2013 16:00 / Dvory - Sedlec B 3:2 (0:2)

Branky: Bažata Lukáš 2, Huspeka Miroslav - Bílý Tomáš, Vála Vladimír.
SestavaSoukup - Slavík st., Vyskočil, Šlemr, Patera - Mrázek, Tůma, Fišer, Bílý - Kozel, Vála st.  stř: Budil, Kotek, ?.

Sedlec neodehrál špatný zápas, ale body z toho nejsou. Začátek byl excelentní. Dvakrát se prosadil Tomáš Bílý. Jednou jeho chytrý přímák jemně tečoval Láďa Vála, podruhé bombou zakončil spolupráci a Milanem Mrázkem. Bylo to 0:2 a Dvory nevěděly, která bije. Postupem času se hra vyrovnala a přišly tutovky i na druhé straně, ale díky neschopnosti domácích útočníků se šlo do kabin za luxusního náskoku 2:0.
Druhá půle začala úplně stejně jako první, Sedlec měl hned zkraje dvě jasné tutovky, zejména Tomáš Bílý se musel držet za hlavu, protože byl úplně sám v malém vápně na gólmana, ale třetí, pojišťovací gól, se vstřelit nepodařilo. Dvory pak po dvou hezkých akcích vyrovnaly (2:2) a šlo se do těžkého závěru, protože se zranil Ondra Šlemr a Sedlec tak dohrával v deseti. V posledním minutě zápasu vyrobil hrubou chybu gólman Pavel Soukup, když si vzal míč dvakrát do ruky a rozhodčí odpískal nepřímý kop na malém vápně. Ten domácí proměnili a byl konec. Prohra 3:2.

28.09.2013 / Sedlec B - Pila B 2:2 (1:0)

Branky: Kozel Oldřich 2 - Šimůnek Vlastimil, Křivan Milan.
Sestava: Löffler - Vála st., Schimon, Kozel, Tůma, Fišer, Slavík ml.(kk), Šlemr(mm), Krejčí, Patera, Nushi. stř: Poustka (ph)

Smolná remíza. Pila se k ničemu nedostala, její propagační střely se sotva došouraly ke gólmanovi Löfflerovi. Jediný gól poločasu padl po sedlecké akci uvnitř šestnáctky, Láďa Vála napálil míč do ruky pilského obránce a rozhodčí pískl penaltu. K míči se postavil Olda Kozel a zkušeně proměnil - 1:0
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, ale Pilu políbila štěstěna. Jejich hráč centroval zprava a jeho nepovedený centr zapadl k tyči - 1:1. Sedlec se vrátil do vedení po hezké akci, když Olda Kozel zpracoval přesnou kolmici ve vápně a poradil si s brankářem - 2:1. Bohužel, Pila okamžitě vyrovnala. Rozhodčí pískl sporný faul na cca 18 metrech a pilský obránce se trefil báječně - 2:2. Sedlec měl i nadále převahu a pár šancí, ale vítězný gól už nepřidal.
Rozhodčí: Vašek Jan.
ŽK: 1:1

21.09.2013 / Počerny - Sedlec B 6:1 (3:0)

Sestava: Soukup - Vála st., Schimon, Kozel, Tůma, Fišer, Slavík st., Šlemr,išt2,krej, stř: klam.
Branky: Slaměnko Jakub 3, Rubický Daniel 2, Sluka Pavel - Kozel Oldřich.
Počerny kontrolovaly zápas prakticky od začátku do konce, Sedlec dělal vzadu chyby a vepředu se prakticky k ničemu nedostal.
ŽK: 0:2 .

14.09.2013 / Sedlec B - Děpoltovice 2:6 (0:3)

Sestava: Soukup - Vála st., Schimon, Kozel, Tůma, Patera .... fiš,išt2,hom, .. střídal: krej, Varga.
Branky: Schimon Petr, Klamo Dominik (ph) - Čech Ondřej 3, Janiss Pavel, Drápal Daniel, Hertl Daniel.

Děpoltovice po celý zápas udávaly tempo a ráz zápasu. Nicméně Sedlec se držel až do 25. min., kdy hrubkou nabídl hostům gól gólman Soukup - 0:1. Tím se dostaly Děpoltovice na koně a poločas vyhrály 0:3
Ve druhé půli hrál Sedlec lépe, ale měl i trošku smůly, protože dostal góly po tečovaných střelách. Dvě inkasované branky trochu nalomily děpoltovické sebevědomí, ale o vítězi zápasu nebylo pochyb.
Rozhodčí: Horvát Petr.

07.09.2013 / Štědrá - Sedlec B 3:0 (kontumace)

(hráči Sedlece se nesešli)

31.08.2013 / Sedlec B - Stanovice 2:4 (0:3)

Sestava: Soukup - Vála, Vála D., Patera, Osten M. - Slavík ml., Lehečka, Löffler, Schimon - Osten J., Slavík. Stř: Bílý, Oncirk
BrankyOsten Jiří 2 - Kubíček Jan 3, Klinka Jan.

Naprosto zasloužená výhra hostů, kteří Sedlec předčili po všech stránkách a prohra 2:4 je ještě milosrdná, hlavně po průběhu 1.poločasu. Zápas začal šokem, rozehra z kruhu, míč jde ke Kojakovi, ten se pokoušel o kličku, hráč Stanovic mu sebral míč a namířil si to rovnou k bráně. Cestou jen tak mimochodem i s trochou štěstí obehrál 3 sedlecký hráče a dal gól - 0:1. Běžela 15.vteřina! Sedlec už se ze šoku nevzpamatoval, zato hosté řádili. Jen během první půlhodiny nastřelili 2x břevno, 3 tutovky chytil Topinka a nejméně 3 velké šance spálili. Na 0:2 dali po rohu nekompromisní hlavičkou a na 0:3 po Láďovo špatným odkopu. A to vše jeden hráč. Sedlec vůbec nic.
Druhá půle už byla vyrovnaná, hosté hráli co potřebovali a Sedlec se trochu zlepšil. Jiskřičku naděje vykřesal Osel po Lehyho centru za obranu, kdy obešel brankáře a do prázdný - 1:3. Hosté ale zase trochu zapli a po pěkné, i když trochu šťastné, akci zvýšili na 4:1. Sedlec pak po zranění Danyho, kterého nešťastně sestřelil Láďa a zlomil mu nos (přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený pažit-:) ) dohrával 25 min. o deseti, přesto ještě v závěru snížil na celkem přijatelných 2:4 Osel, jak jinak, než po Lehyho rohu, hlavou. Ještě pár pološancí na obou stranách, ale výsledek už zůstal.
                                                                                                                                                       -j.o.-

Rozhodčí: Šíp Jan, Hric Jakub, Jati David

Fotografie ze zápasu TADY.
(autor: KV Daník)

24.08.2013 / Pernink - Sedlec B 3:0 (2:0)

Sestava:
Branky: Mitterpach Miroslav, Kunst Karel, Horvát Tomáš.

Sedlec se sedmi dorostenci v sestavě dle očekávání v Perninku prohrál, ale nejednalo se o žádný debakl. V největší sedlecké šanci trefil dorostenec Campisano tyčku.

Rozhodčí: Kvasnička Ladislav.
ŽK: 0:2

17.08.2013 / Hroznětín B - Sedlec B 4:5 (1:5)

Sestava: Soukup - Vála V.st., Vála D., Šik, Krejčí - Löffler, Tůma, Horvát J., Belbl - Kozel, Schimon. Stř: Horvát F., Poustka (dc)
BrankyŠajtoš Jiří, Voslař Luděk, Paluska František, Koch Tomáš - Kozel Oldřich 2, Tůma Lukáš 2, Belbl Miroslav.

Sedlecké béčko do nové sezóny notně omladilo, na hroznětínské hřiště nastoupila sestava tvořená z poloviny dorostenci. První poločas byl z říše snů, sedlecký útok si se soupeřem pohrával a výsledkem bylo 5 vstřelených branek. Dvakrát se prosadili osvědčení snajpeři Olda Kozel (ve 3.min. po chybě obránce a ve 30 min. po samostatné akci /VIDEO ZDE/) a Lukáš Tůma (jeden gól po Löfflerově břevnu, druhý po přesném Horvátově centru), jednu branku přidal střelou z vápna záložník Belbl (mp).
Druhý poločas byl o něčem jiném, postupně sedleckým docházely síly. Hroznětín vstřelil dva šťastné góly (vždy po teči obránců), ale nakonec se Sedleci těsné vítězství podařilo udržet

Rozhodčí: Hrubý Vít

FOTOGALERIE a 4 x krátké video ze zápasu TADY.
VIDEO (gól na 3:1) TADY.

martin paterna, domenico campisano, homolka, schovander, milan mrázek, karel kotek, pavel homolka