26.04.2015 / Sedlec B - Stanovice 0:9 - -
03.05.2015 / N.Hamry - Sedlec B  6:0 - -

III. třída (podzim 2014) výsl. střelci b.
16.08.2014 / Potůčky - Sedlec B 1:5 Osten J. 2, Budil, Jelínek, Tlášek 3
24.08.2014 / Sedlec B - STAR K.Vary - odstoupili ze soutěže -
30.08.2014 / Sl.Junior KV - Sedlec B 4:2 Osten J. 2 -
07.09.2014 / Sedlec B - Potůčky 5:5 Osten J. 3, Novák, vlastní 1
13.09.2014 / Abertamy - Sedlec B 4:2 Budil, Cozma -
21.09.2014 / Sedlec B - Pila B 2:1 Budil, Cozma 3
28.09.2014 / Sedlec B - N.Hamry 4:2 Osten J. 2, Schimon, Budil 3
05.10.2014 / Bochov B - Sedlec B 3:3 Novák, Kozel, Homolka 1
12.10.2014 / Sedlec B - Ol.Vrata 11:2 Novák 4, Osten J. 2, Budil 2, Kováč 2, Mrázek 3
19.10.2014 / Stanovice - Sedlec B 7:3 Osten J., Schimon, Novák -
25.10.2014 / STAR K.Vary - Sedlec B - odstoupili ze soutěže -
02.11.2014 / Sedlec B - Sl.Junior KV 0:3 kont. -

¨

III. třída  - nadstavba o 9. - 12. místo

14.06.2015 / Sedlec B - Abertamy 5:4 (3:0)

BrankyFuchs Jan 2, Vála Vladimír 2, Horváth Jakub - Nováček Lukáš 2, Lakatoš Zdeněk, Rác Patrik.
Sestava: Osten J. - Vála st., Fuchs, Osten M., Schimon - Kováč, Lehečka, Budil, Horváth - Kozel, Vála ml. Stř. Kadlec.

Vynikající strhující zápas. Sedlec 15 šancí, 5 gólů. Abertamy 4 šance, 4 góly. Sedlec 1 x zahozená penalta, 2 x netrefená prázdná brána, 1 x břevno, 1 x neuznaný gól od rozhodčího - prostě rozlučka jak se patří.
První půle se rozjížděla pomalu, hrálo se většinou od vápna k vápnu a teprve ve 20. min. začal festival zahozených šancí: Honza Budil nedal, z metru přestřelil prázdnou bránu (video). Olda Kozel mizerně nastavil hlavu a netrefil z malého vápna prázdnou bránu (video). Kuba Horváth se dostal 3 x sám na brankáře, ale buď ho trefil, nebo přestřelil. Vrcholem zmaru byla penalta, kterou Kuba Horváth kopl nad (video). pak se do souboje s gólmanem pustil Olda Kozel, míč se odrazil k Budilovi, který vstřelil gól - ale rozhodčí ho správně neuznal pro ofsajd (video). Záchrana přišla ve 32. min. kdy se se štěstím prosadil (vracející se marod) Láďa Vála ml. - 1:0 (video). Za chvíli přišla další penalta, dalovické obecenstvo si vytleskalo Honzu Fuchse, který proměnil - 2:0 (video). Před koncem poločasu se opět prosadil Fuchs, který si po závaru položil i gólmana a bylo to už 3:0 ( video ). Pohodlné vedení do přestávky.
Ve druhé půli zvýšil Láďa Vála ml. střelou k tyči už na luxusních 4:0 (video) a líní sedlečtí hráči přestali hrát. Pak stoper Láďa Vála st. namazal soupeři do brejku "tři na brankáře" a soupeř snížil na 4:1. A za chvíli Abertamy vstřelily další gól - 4:2. A po rychlém protiútoku další - 4:3 (gól je zachycen ve zvukové stopě na videu). Sedlec panikařil, ale šance pořád měl, jen góly nepřicházely - Schimon z malého vápna překopl prázdnou bránu (video), Fuchs dal nedůraznou hlavičku, Kováč střela do břevna (video), Osten střela do Kováče (video), Kozel neprostřelil brankáře (video) a pak ani obránce (video) ... no a k chybujícím hráčům se přidal i brankář Jirka Osten, který propustil lehkou šmudlu k tyči - 4:4. V 90. min. centroval do vápna Kadlec, Horváth zpracoval a z první zasunul k tyči - 5:4 (video). Už už to vypadalo, že Sedlec své oblíbené "povolit - přitáhnout" malinko přestřelil, ale ne, závěrečné přitáhnutí si nechal přesně na 90. minutu.
Rozhodčí: Grůza.

06.06.2015 / Loko KV B - Sedlec B 7:3 (3:1)

Branky: Žid Miroslav 2, Tulák Jindřich 2, Karfiol Tomáš, Křeháček Michal, Dimitrov Jan - Vála Vladimír, Kozel Oldřich, Csapai David.
Sestava: Loffler - Vála st., Osten J., Kadlec, Kosík - Campisano, Sarumyan, Lehečka, Osten M. - Kozel, Csapai.

Za horkého dopoledne hráno v Sadově. Sedlec měl tragický začátek, než se rozkoukal, prohrával 3:0. Nadržení domácí vbíhali do vápna jako sršni a sedlecká obrana těžko odolávala. Zhruba od 25.min. se hra vyrovnala, Sedlec promarnil jednu 100% tutovku, když byl Jirka Osten sám na malém vápně, ale trefil gólmana do rukavic. Branku naděje dal před koncem poločasu Olda Kozel, který proměnil penaltu (za faul na Lehečku) - 3:1.
Ve druhé půlce se scénář opakoval, domácí stříleli góly a Sedlec jen tak tak zabránil ostudě, když se trefili 15-letý dorostenec Csapai (6:2) a před koncem i veterán Kadlec (po samostatném úniku) - 7:3. Byl to zápas ve slepené sestavě, kde nastoupili 4 dorostenci, kteří toho zatím za dorost moc neodehráli.
Rozhodčí: Grůza David

30.05.2015 / Hroznětín B - Sedlec B 6:3 (2:0)

Branky: Kroupa Roman 4, Benda Martin, Schneider Martin - Kozel Oldřich, Osten Jiří, Vála Vladimír ml.
Sestava: Loffler - Vála st., Vála D., Kadlec, Osten J. - Campisano, Schimon, Kováč, Budil - Kozel, Vála V.

Sedlec nebyl úplně tak marnej, jak naznačuje výsledek, ale Hroznětín (posílený hráči "áčka") byl lepší a po celý zápas kontroloval hru.
První poločas začal sedleckým náporem, ale brzy převzali taktovku hry domácí a výsledkem byly dva góly, které padly z brejku.
Zato druhá půle, to byl náklep. Stačily dvě minuty hry a obrana, která snad byla ještě v kabinách, dvakrát inkasovala - 4:0. Za tu dobu se polovina týmu ani nedotkla míče. Pak se sice hra trochu vyrovnala, ale rozjetý Hroznětín přidal další dvě branky a na skóre se objevilo hrozivých 6:0. Naštěstí potom uspokojení domácí trochu polevili a nechali hrát i sedlecké fotbalisty. Snížení přišlo po hezké akci Jirky Ostena, který si narazil míč a podél gólmana zavěsil - 6:1. Jen o chvíli později Olda Kozel napadal gólmana, ten ho nastřelil a před Válou juniorem zívala prázdná branka, kterou stačilo jen trefit - 6:2. A gólu se dočkal i druhý útočník Olda Kozel, který (po hezkém pasu od Michala Kováče) si položil brankáře a skóroval do prázdný - 6:3. Pak se oba týmy střídaly v zahazování tutovek, za Sedlec byl v této disciplíně "úspěšný" Jirka Osten, který napřed nedůrazně hlavičkoval do prázdné brány a pak v samostatném nájezdu trefil břevno. Konec dobrý, všechno dobré, Sedlec ve slátané sestavě (s Kojakem v bráně) zabránil ostudě, ale na zisk bodů to dnes nebylo.
Rozhodčí: Sakač. ŽK: 2:1

23.05.2015 / Abertamy - Sedlec B 3:2 (0:0)

Branky: Antal Roman, Rác Patrik, Sedlecký Jan - Kadlec Pavel, Tlášek Jakub.
Rozhodčí: Kaucký Jiří

17.05.2015 / Sedlec B - Loko KV B 3:2 (1:2)

Branky: Budil, Osten J., Jelínek.
Sestava: Justa - Vála st., Kadlec, Fuchs, Krejčí - Jelínek, Kováč, Schimon, Budil - Kozel, Osten J. Stř.: Oten M.

Zápas začal dobře, Sedlec hosty 10 minut tlačil a nepustil za půlku. Výsledkem tlaku byl úvodní gól. Honza Budil si naběhl za obranu, kam mu krásný pas poslal Olda Kozel, uvolnil se a prostřelil gólmana - 1:0. Sedlec si asi myslel, že od této chvíle to půjde samo, ale to ho brzy Lokotka vyvedla z omylu. Po dvou zbytečných chybách hosté zápas otočili a do kabin odcházeli velmi spokojeni, protože vyhrávali 1:2
Po přestávce (až nepochopitelně) diktovalo tempo pouze jedno mužstvo - Sedlec. Hrálo se téměř výhradně na půlce Lokomotivy a tak jediné, co dělalo domácím vrásky, bylo neproměňování šancí. Dvakrát Olda Kozel vyzrál na obranu, sám proti brankáři, ale střela šla vždycky příliš blízko gólmana, který vyrazil. Do další šance poslal Jirka Osten osamocené Jelínka s Budilem, ale ti si dávali přednost a šance utekla. Po domácí ruce ve vápně Sedlec kopal penaltu, míč si vzal Jirka Osten, ale střelu poslal jen do tyče. Stejný hráč ale nakonec přeci jen na gólmana vyzrál, když mu míč do vápna naservíroval Pavel Kadlec a sedlecký kanonýr nezaváhal - 2:2. O vítězný gól se postaral Peťa Jelínek, který zužitkoval přesný centr Oldy Kozla a prudkou ránou překonal brankáře - 3:2. Sedlec si tři body (hlavně za druhý poločas) zasloužil, ale ty neproměněné šance by ho mohly proti silnějšímu soupeři mrzet.

10.05.2015 / Sedlec B - Hroznětín B 3:0 (0:0)

Branky: Jelínek, Kováč, Kozel.
Sestava: Justa - Vála D. Vála st., Schimon, Fuchs - Jelínek, Kováč, Budil, Petra - Osten J., Kozel.

Slavné vítězství, protože Sedlec vypekli dorostenci a proto musel zápas odehrát v 10-ti lidech. Asi v 10. minutě ještě tým posílil narychlo povolaný Franta Petra, který však o přestávce musel odjet, takže druhý poločas to bylo pouze o 10-ti lidech.
První půle skončila bezbrankově, ale zejména sedlečtí pálili jednu tutovku za druhou. Budil, Jelínek a Kozel (2x) měli před sebou jen gólmana, ale neuspěli.
Střeleckou smůlu protrhnul ve druhé půli Petr Jelínek, který z přímého kopu (s pomocí teči zdi) konečně skóroval - 1:0. Hroznětín byl také nebezpečný, využíval převahy jednoho muže v poli navíc a zatápěl soustavným tlakem sedlecké obraně, ta však odolávala. Druhý gól padl po rychlém výpadu do hroznětínské obrany, Jelínek vysunul Kozla, ten přihrál Kováčovi, který prostřelil gólmana - 2:0. Třetí branka padla po akci Péti Jelínka, který vymíchal obranu a poslal míč před prázdnou bránu. Tam stál dobře postavený Olda Kozel a dorážkou stanovil konečné skóre na 3:0.
Deset statečných dnes podalo výborný bojovný výkon a sladkou odměnou jsou tři body do skupiny o celkové 9. - 12. místo.

03.05.2015 / N.Hamry - Sedlec B 6:0 (4:0)

Branky: Ullmann Aleš 4, Soukup Michal, Novák Matěj.
Rozhodčí: Hrubý Vít
Pozn.: původně se mělo hrát 05.04.2015, odloženo pro déšť.

26.04.2015 / Sedlec B - Stanovice 0:9 (0:3)

Branky: Bauer Jan 6, Waldman František 2, Kubíček Jan.
Sestava: Vála st. - Osten J., Fuchs, Punejko, Osten M. - Justa, Lehečka, Schimon, Budil - Kozel, Csapai.

Jasný zápas s naprostou nadvládou Stanovic. První poločas ještě ušel, ale ve druhém sedleckému týmu došla šťáva a Stanovice si zejména v sedleckém pokutovém území dělaly, co chtěly. Sedlec měl i pár možností, ale ani Petr Schimon, ani Honza Budil, ani mladíček Csapai se nedokázali v jasných šancích prosadit. Vrcholem všeho zmaru byla neproměněná penalta, kterou Olda Kozel nastřelil pouze do brankáře. Zasloužené tři body pro spokojené hosty.
Rozhodčí: Vrba Radim; ŽK: 0:1

12.04.2015 / Sedlec B - Bochov B 4:1 (1:1)

Branky: Kozel Oldřich, Osten Jiří, Kováč Michal, Limani Agon - Pacinda Kamil.
Sestava: Vála st. - Vyskočil, Fuchs, Schimon, Kadlec - Limani, Budil, Ničiperenko, Cozma - Osten J., Kozel. Stř: Nushi, Kováč.

Jednoznačný zápas. Sedlec od začátku tlačil a měl i šance, ale neproměňoval. Naopak Bochov ze své první pořádné střely skóroval, jejich hráč se trefil hlavou po rohu - 0:1. Sedlec ještě do konce první půle vyrovnal, když se z té nejméně vyložené šance za celý poločas prosadil Jirka Osten - 1:1.
Druhá půle už se téměř výhradně hrála před pokutovým územím Bochova a sedlečtí hráči pálili jednu šanci za druhou. Dvakrát Honza Budil sám na gólmana, Jirka Osten jednou plus hlavičky po rohových kopech, Olda Kozel z dorážky do břevna, Pavel Kadlec do obránce na brankové čáře ... až se na to už nemohl dívat Agon Limani, vzal si míč, ve vápně udělal obránce a tvrdou ránou prostřelil brankáře - 2:1. Chvíli poté předvedl hezkou  akci Jirka Osten, vymíchal celou obranu a předložil před prázdnou bránu Micahalu Kováčovi, který zblízka zvýšil na 3:1. Tečku za zápasem udělal Olda Kozel, který v 90. min. po samostatné akci uzavřel skóre na spravedlivých 4:1.

ŽK: 1:1.
Fotogalerie ze zápasu ZDE.

29.03.2015 / Pila B - Sedlec B 2:2 (1:2)

Branky: Kadera Tomáš 2 - Tlášek Jakub 2.
Rozhodčí: Botoš Robert
ŽK: 3:0
ČK: 0:1 (Tlášek)

22.03.2015 / Sedlec B - Abertamy 1:4 (1:1)

Branky: Horváth Jakub - Lešťan Radek 2, Lakatoš Zdeněk, Bauer Jaroslav.
Sestava: Vála st. - Vyskočil, Fuchs, Kubač, Vála D. - Horvát, Budil, Schimon, Petra - Campisano, Osten J. Stř. Kováč.

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byl lepší Sedlec, ve druhém zas Abertamy, o poměrně jasném výsledku ale rozhodla vyšší produktivita.
Sedlecké béčko začalo výborně, hned v 1. minutě se dostal do úniku Honza Budil, ale samostatný nájezd neproměnil. O další dvě minuty později se ve vápně uvolnil Jirka Osten a jen těsně minul levý roh abertamské branky. Gólu jsme se dočkali ve 25.min., kdy aktivní (stále dorostenec) Kuba Horvát vyslal z vápna nepříliš prudkou střelu, která ale díky teči skončila v bráně - 1:0. Abertamy vyrovnaly hned po 10 minutách, jejich první střela na bránu skončila gólem - 1:1.
Ve druhé půli hosty posadil na koně neuvěřitelný gól: obránce stál na vlastní polovině v kruhu, odkud napálil prudkým odkopem míč, který k překvapení všech skončil v horním růžku domácí branky - 1:2. Sedlec byl celý druhý poločas zejména vpředu neškodný, snad o jediné ohrožení hostů se postaral Jirka Osten střelou těsně nad břevno. Jinak úřadovaly Abertamy, které po dvou individuálních chybách v sedlecké obraně vstřelily dvě branky a po zásluze si do hor odvážejí tři body.
Hráno v Dalovicích na horním hřišti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

02.11.2014 / Sedlec B - Sl.Junior KV 0:3 (kontumačně)

Sestava: Soukup - Vála st., Mrázek, Schimon, Justa - Patera, Bílý, Varga - Shorný, Novák - Kozel, Campisano.

První poločas měla Slávia zcela pod kontrolou, ale gólově se nemohla dlouho prosadit. Sedlec výborně bránil, navíc ho několikrát podržel gólman Soukup. Tlak Slávie vyvrcholil v 35. min., kdy vstřelila 2 slepené góly. Poločas skončil 0:2, o přestávce si hosté vyžádali konfontaci hráče, který hrál na neplatnou registraci. Zápas tedy skončil kontumačním výsledkem 0:3.
Rozhodčí: Varga Marian.

19.10.2014 / Stanovice - Sedlec B 7:3 (2:2)

Sestava: Soukup - Vyskočil, Vála st., Šlemr, Krejčí - Schimon, Novák, Mrázek, Cozma - Osten J., Homolka.
Branky: Klinka Jan 4, Langmaier Radek, Nagy Jakub, Kubíček Jan - Osten Jiří, Schimon Petr, Novák Filip.

Zápas blbec, ve kterém byl ještě 15 minut před koncem stav 3:3. Sedlec dokonce vedl 2:1, poločas skončil slušným poměrem 2:2, ale rozhodla závěrečná čtvrthodina, když Sedlec dohrával v deseti (zraněný Ondra Šlemr) a soupeř zvýšil na 4:3. Pak už bylo jasné, že body ze Stanovic nebudou a rozjetí domácí přidali ještě tři branky na konečných (hrozivých) 7:3.
Rozhodčí: Koudelka Tomáš.
ŽK: 1:2

12.10.2014 / Sedlec B - Ol.Vrata 11:2 (4:1)

Branky: Novák Filip 4, Budil Jan 2, Osten Jiří 2, Kováč Michal 2, Mrázek Milan - Hartmann Martin, Nguyen Son.
Sestava: Krejsa -  Cozma, Šlemr, Krejčí, Mrázek - Novák, Kováč, Budil, Homolka - Kozel, Osten J. Mával: Justa.

Nejhorší tým soutěže přijel k zápasu pouze v 10 lidech a na hřišti to bylo znát. Od začátku Sedlec na hřišti vládnul, vůbec nepouštěl Olšovky do hry a dával góly. Nemá cenu popisovat všechny, střeleckou hvězdou se stal Filip Novák, který se trefil čtyřikrát. Perličkou bylo zařazení Krejsy na post brankáře, ale moc zákroků si neužil. Zajímavý byl taky úvod druhého poločasu, kdy dal Sedlec asi po 30 sekundách gól (Budil) a teprve při rozehrávce přibíhá ze šatny stoper hostů se slovy "Vy volové, taky ste na mě mohli počkat".
Rozhodčí: Vašek Jan

05.10.2014 / Bochov B - Sedlec B 3:3 (2:2)

Sestava: Soukup - M.Osten, Vála st., Šlemr, Schimon - Mrázek, Novák, Homolka, Justa - Kozel, Osten J.
Branky: Novák Filip, Kozel Oldřich, Homolka Pavel.

Zápas dvou rozdílných poločasů, ale nakonec asi spravedlivá dělba bodů. Od začátku začal Sedlec šlapat, ale domácí z prvního nákopu do vápna skórovali. Útočník špatně trefil hlavičku, míč spadl na hlavu druhému hráči a ten ho poslal do sítě - 1:0. Za Sedlec rychle odpověděl (dnes nemocný) Filip Novák - obral stopera o balón a vystřelil k tyči - 1:1. Pak měl šanci (tutovku) Jirka Osten, když se ve vápně šikovně uvolnil, ale zoči voči brankáři zklamal a trefil ho do nohy. Domácí také měli 100% gólovku, ale kapitán se z blízka hlavou netrefil. Sedlecký tým poslal do vedení Olda Kozel, který si 5 min. před koncem půle pohrál s dvěma obránci a poslal lehkou střelu brankáři do protipohybu - 1:2. Těsně před koncem poločasu (po hrubce Homolky na půlce) dostal prudkou přihrávku do vápna domácí útočník, vyhnul se obránci (Vála) a střelou k tyči srovnal na 2:2.
Druhý poločas byl zcela v režii Bochova. Na brankáře Soukupa se valila jedna útočná akce za druhou a pouze neschopnost domácích útočníků, obětavost sedleckých obránců a postřeh strážce sedlecké svatyně mohl za to, že skóre zůstávalo stále stejné. V 75. min. se pak z ničeho nic dostal k míči Olda Kozel, vzpoměl si na první půli, znovu vyškolil dva obránce a předložil míč před prázdnou bránu Pavlovi Homolkovi, který z metru nemohl minout - 2:3. Domácí byli na ručník, místo pohodlného vedení najednou prohrávali. A do pekla je mohl poslat Milan Mrázek, který měl v 80. min. 1000% tutovku, ale z osmi metrů (po lahůdkové přihrávce Jirky Ostena) vůbec netrefil míč. Remíza se zrodila po penaltovém zákroku Ládi Vály, který potrestal domácí útočník (palič) brankou na 3:3. Zajímavé utkání se spoustou šancí i branek, které mohly vyhrát obě mužstva.

28.09.2014 / Sedlec B - N.Hamry 4:2 (0:2)

Sestava: Dvořák - M.Osten, Mrázek, Vála st., Šlemr - Novák, Lehečka, Limani, Schimon - Budil, Vála Daniel. Stř: Kováč, Osten J.
Branky: Osten Jiří 2, Budil Jan, Schimon Petr - Novák Matěj 2.

I sedlecké béčko umí otočit zápas. V 1. poločase kdy byl sice Sedlec herně malinko aktivnější, nicméně hostům stačila jedna chyba domácích v rozehrávce a jedna povedená střela z vápna pod břevno, a rázem byl poločas 0:2
Do druhé půle domácí vystřídali (Lehy - Kovy, Láďa - Osel) a najednou jich bylo plné hřiště. Kontaktní gól vstřelil v 60.min Šimy, když dorazil střelu Nováka - 1:2. A pak přišla infarktová pětiminutovka. Nejdříve v 65.min. Osel střelou z vápna po krásné přihrávce Agona vyrovnal na 2:2, za 2 minuty mohlo být ale zase zle. Rozhodčí nařídil proti domácím penaltu po neštastném a smolném zákroku Agyho, ale Dvořka naštěstí Sedlec v klíčovém okamžiku podržel a penaltu vyrazil. A aby toho nebylo málo, tak hned za 3.minuty byli hosté potrestáni. Agy doběhl zdánlivě ztracený míč, perfektně odcentroval a Osel si už hlavou veděl rady - 3:2. A bylo ještě veseleji, v 80.min si Osel pohrál s obráncem, nasadil mu housle i s přípojí a nacentroval přesně na hlavu naběhnuvšího Budila, který potvrdil svojí pohodu posledních dnů - 4:2. Sedlec měl ještě pár šancí (hlavně Osel), ale skóre se už neměnilo. I tak hoši děkujem :-)
Hráno v Dalovicích.

21.09.2014 / Sedlec B - Pila B 2:1 (2:1)

Sestava: Dvořák - Vyskočil, Vála st., Šlemr, Schimon - Limani, Krejsa, Cozma, Sipos - Kozel, Budil. Stř.: Osten J., vedoucí mužstva: Vála ml.
Branky: Budil Jan, Cozma František - Burda Marek.

Výhra, o kterou se ale Sedlec klepal až do konce. Na začátku to vypadalo snadně, Sedlec si dával balóny, vůbec nepouštěl Pilu do hry a z převahy také rezultoval první gól. Hezkou akci rozjeli Limani, Krejsa a do prázdné zakončující Budil - 1:0. Druhý gól padl chvíli potom, Franta Cozma se na vápně (ne)opřel do balónu a podivně zasahující gólman hostů míč procedil - 2:0. Sedlec i nadále držel míč, ale Pila se přeci jenom dostávala více do hry. Naštěstí jejich nejlepšího útočníka si vzal do prádla dnes velmi dobře hrající (a o to více mektající) Láďa Vála a tak hostům chybělo zakončení. Bohužel Sedlec myslel jen na útok a tak před koncem poločasu jednou propadnul při brejku a hned z toho byl gól, když se pilský hráč trefil přesně k tyči - 2:1.
Ve druhém poločase se hrál nepříliš záživný fotbal, ani jedna strana si nevytvořila vyložené šance a tak to Sedlec doklepal k prvnímu domácímu vítězství.
Rozhodčí: Krejčí František.
ŽK: 1:0

13.09.2014 / Abertamy - Sedlec B 4:2 (2:0)

Sestava: Dvořák - Cozma, Vála st., Šlemr, Osten M. - Schimon, Mrázek, Fučík, Novák - Kozel, Osten J., Budil. Stř.: Justa, připraven : Kozel, vedoucí mužstva: Vála ml.
Branky: Antal Roman, Milko Martin, Grim Tomáš, Hanšut Dominik - Budil Jan, Cozma František.

25 minut se hrálo vyrovnaně a bez šancí. Pak se do první příležitosti dostaly Abertamy, ale Dvořák střelu do šibenice vyrazil. Pak přišly tutovky honzy Budila (střela z vápna) a Jirky Ostena (z blízka nad), které góly nepřinesly. Naopak domácí byli produktivní : napřed z trmy vrmy protlačily míč do sítě (1:0) a pak se jejich záložník skvěle trefil z 15 metrů - 2:0
Druhý poločas kopíroval ten první. Napřed žádná šance, pak šance Sedlece (nevyužité hlavičky Schimona a Ostena) a pak gól Abertam: útočník využil uličku a nedal brankáři šanci - 3:0. Teprve v závěru začal Sedlec trefovat bránu. Napřed se prosadil Honza Budil pěknou střelou pod víko (3:1) a zanedlouho využil Franta Cozma přímý kop a neomylně trefil šibenici - 3:2. Sedlec všechny síly vrhnul do útoku, ale v 90. min. udělal zbytečnou ztrátu na půlce Filip Novák a umožnil abertamskému útočníkovi samostatný únik a lehké vstřelení branky - 4:2. Sedlec sahal po bodu, ale nakonec (asi spravedlivě) odjíždí s prázdnou.
Rozhodčí: Polívka Miloslav
ŽK: 3:0.

07.09.2014  / Sedlec B - Potůčky 5:5 (4:3)

Sestava: Soukup - Vála st., Vyskočil, Šlemr, Mrázek - Jelínek, Kováč, Novák, Justa - Kozel, Osten J. Stř.: Schimon.
Branky: Osten Jiří 3, Novák Filip, vlastní - Kraus Petr, Šípek Miroslav, Seifert Daniel, Malý Petr, vlastní.

Tragikomedie. Sedlec vedl ve 25.min. už 4:0, když se dvakrát (nohou a hlavou) trefil Jirka Osten, jednou Filip Novák a jeden gól si dezorientovaná obrana hostů dala sama. Bohužel, Sedlec si začal myslet, že je hotovo a vlastní nezodpovědností nejen že pustil Potůčky do hry, ale dopustil poločasové snížení na neskutečných 4:3 ! Sedm gólů za poločas, zřejmě slušná liga.
Po přestávce Sedlec zpevnil obranu a hosté toužili po vyrovnání, takže se hra odehrávala mezi vápny. Po jednom rychlém brejku Jirka Osten zvýšil na 5:3, ale Potůčky velmi brzy snížily na 5:4. Deset minut před koncem si po závaru dal Honza Vyskočil vlastňáka - 5:5.  Samotný závěr měl dva hrdiny: tím kladným byl gólman Soukup, který vyškrábnul prudkou střelu do šibenice, naopak záporákem se stal v 93.min. Petr Jelínek, který po brejku dostal milimetrový pas před brankáře, ale místo jednoduchého ťuknutí do brány zvolil kličku, kterou potůčský ochránce svatyně vystihl a ponechal tak nešťastníka (a s ním i celý Sedlec) s hlavou v dlaních.

Rozhodčí: Vrba Radim; ŽK: 2:2.

30.08.2014 / Sl.Junior KV - Sedlec B 4:2 (4:0)

Sestava: Soukup - Vála st., Lehečka, Šlemr, Osten M. - Jelínek, Löffler, Fenkl, Budil - Kozel, Osten J. Stř.: Kováč, Justa.
Branky Sedlece: Osten J. 2

Tragický úvod. Hned po rozehrání loketský záložník poslal míč za obranu, tam ho skvěle přebral útočník a poslal domácí do vedení. 10. sekunda, 1:0. V 11 min. zůstal na vápně samotný záložník, napřáhl a bombou prostřelil Soukupa - 2:0. Ve 20.min. už to bylo 3:0, když gólman nezkrotil lehkou hlavičku, míč mu vypadl a útočník skóroval do prázdný kasy. A sedlecký zmar byl dovršen ve 30. minutě, když obrana zahrála chybně ofsajd systém, záložník se prosmýkl a v poklidu chybu potrestal - 4:0.
Ve druhé půli domácí polevili a Sedlec toho využil sérií šancí, ze kterých mohl minimálně vyrovnat, ale opět se uzkázalo, že za hosty nedává branky nikdo jiný, než Jirka Osten. Zejména tutovky Kováče, Fenkla a Jelínka po gólu přímo volaly, ale nic. A šedý vlk Osten na vše sám nestačil, nicméně vstřelil dvě branky (obě po hezkých přihrávkách Michala Kováče) a alespoň zajistil výsledku přijatelnou podobu. Po zásluze : Slavia junior - Sedlec B 4:2

16.08.2014 / Potůčky - Sedlec B 1:5 (1:1)

Sestava: Dvořák - Šlemr, Cozma, Vyskočil, Krejčí - Tlášek, Jelínek, Novák, Vála st. - Budil, Osten. Střídal: Belička.
Branky: Osten J. 2, Budil, Jelínek, Tlášek.

První zápas se sedlecké rezervě docela povedl. Po opatrném začátku udeřili jako první domácí ve 20.min., kdy po pěkné přihrávce mezi obránce potůčský útočník neměl problém obstřelit Dvořku - 1:0. Sedlečtí odpověděli bleskově: Jelen krásně nahrál Honzovi Budilovi do gólovky a ten nezaváhal - 1:1. Do konce poločasu už se hrálo vyrovnaně, za zmínku snad stojí to, že si rozhodčí spletl čas na hodinkách a ukončil poločas o 8 minut (!!!) dříve.
Druhý poločas začali lépe opět domácí, ale jejich snaha končil před vápnem nebo na jistě chytajícím Dvořkovi. Ten bravurně zlikvidoval jejich největší šanci, když na něj běžel sám hráč, dobře vystřelil, ale Michal střelu vytlačil na tyč a o ostatní už se postarala obrana. V 60.min. udeřilo na druhé straně, Jelen přihrál Oslovi za obranu a ten střelou k tyči otočil stav na 1:2. Pak nastala nejhorší 15 minutovka Sedlece, který nebyl schopen si nahrát, udržet balon a domácí pořádně tlačili na pilu - jednou z toho byla tyč a dvakrát výborně zasáhl gólman společně s obranou. Sedlec asi potřeboval našerpat šťávu, protože pak přišel kolotoč: Gólovka Budil - nic, gólovka Tlášek - nic, pak ve velké šanci opět Tlášek, trefil špatně míč, ale ten si k velkému překvapení "našel" Osla a nebylo co řešit - 1:3. Domácí zvadli, moc nebránili a Sedlec dále trestal. 85.min., nakrátko rozehraný roh po ose Novák, Budil a střílející Jelen - 1:4. Konečnou podobu výsledku dal v 90.min. Kuba Tlášek, který po několika svých šancích konečně prostřelil brankáře - 1:5. Pro domácí je výsledek asi dost krutý, ale na to se historie neptá.
Za Sedlec výborně zahráli  mládežníci Ondra Krejčí a Kuba Tlášek (jen ty šance), Dvořka chytal spolehlivě, nováčci v sestavě Franta Cozma a Filip Novák jsou také příslibem. O starejch paštikách (Šlemr, Vála, Vyskoč, Osel, Budil) nemá cenu mluvit, ty hrajou dobře, i když hrajou úplnou tužku :-). Jelen samozřejmě diktoval ve středu hřiště a Dalin Belička se hodně snažil a hodně toho naběhal.