9. 9. 2018 11:00 Sedlec - Lomnice/Krajková 3:4 p. 1
16. 9. 2018 11:00 Sedlec - Dalovice  10:2 3
22. 9. 2018 10:30 Plesná/Aš - Sedlec  7:1 -
6. 10. 2018 10:30 Chodov - Sedlec  5:7 3
14. 10. 2018 11:00 Sedlec - St.Role  6:1 3
21. 10. 2018 10:30 N.Sedlo - Sedlec 12:0 -
28. 10. 2018 11:00 Sedlec - Chyše/Žlutice 2:5 -

Neděle 14. 4. 2019 15:00 Dalovice - Sedlec 0:4 (0:2)
STŘELCI: 40. Novotný Dominik, 44. Kotrč Filip, 50. Diro Daniel, 54. Coubal Jan
Sestava: Kumpera Adam Pelčák Štěpán Rudyk Valentyn Ronšal Sebastián [K] Kotrč Filip Kubánek Aleš Diro Daniel Jakobi Jan Pisarenko Gabriel Novotný Dominik Coubal Jan NÁHRADNÍCI Sachl Tadeáš Horký Michal  Dvořák Tomáš Kozel Martin. Trenér: Kubánek Josef.

VIDEO ZDE - Gól Sedlece proti Dalovicím, dorost, hlavičkoval Filip Kotrč (facebook).

Tak dnes dorost porazil Dalovice 4:0 po poločase 2:0. Adam Kumpera vychytal svojí první nulu, obrana hrála perfektně, všichni se zastupovali a to, že jsme to odehráli s nulou je zásluha celé obrany. Basty byl před zápasem zvolen v kabině kapitánem, vyhrál hlasování o jeden hlas před Gregym a druhý náhradník je Danek. Dnes podal nadstandardní výkon Filip Kotrč, Danek Šajtoš a Honza Coubal a Tom Vojtek s Štěpán Pelčak. Nejsilnějším hráčem byl dnes Guli, Honzík Jakobi hrál strašně dobře, nádherné přihrávky, spousta šancí, ale měl dnes zakletou branku.
Chválím celý team, že jste opravdu hráli všichni moc dobře. Jsem na Vás pyšný.
Pro doplnění: na 1:0 dával Domino Novotný, krásná střela z hranice vápna, na 2:0 Filip Kotrč hlavou po rohu (VIDEO ZDE), který tvrdě vybojoval Danek. V druhé půli na 3:0 dával po krásné akci po levé straně Danek Šajtoš a na konečných 4:0 dával Coubal Honza a to překrásnou křížnou střelou. Vynahradil si tak neproměněnou pentli.
Ještě jednou Vám všem moc děkuji, udělali jste mi radost a zpříjemnili mi neděli.
Josef Kubánek, trenér.

Neděle 21. 4. 2019 11:00 Sedlec - Plesná/Aš 6:4 (4:2)
Rozhodčí: Botoš Robert.
STŘELCI: 19. Coubal Jan, 27. Gregor Pavel, 31. Horký Michal, 33. Diro Daniel, 56. Jakobi Jan (pen.), 75. Horký Michal - 4. Robausch Adrien, 6. Kobzar David, 53. Robausch Adrien, 88. Robausch Adrien
Sestava:
Kumpera Adam Rudyk Valentyn Gregor Pavel Ronšal Sebastián [K] Pisarenko Gabriel Kubánek Aleš Diro Daniel Jakobi Jan Stezka Patrik Novotný Dominik Coubal Jan NÁHRADNÍCI Dvořák Tomáš Kozel Martin Horký Michal Kosec Dominik . Trenér: Kubánek Josef.
Všechny Vás dnes chválím. Perfektní výkon. Honza Coubal svou trefou na 1:2 zavelel k obratu. Pája Gregy krásnou hlavičkou srovnal na 2:2. Potom Mike Dál Neřeš perfektní střelou z dálky obrátil na 3:2 a do poločasu ještě zvýšil Danek Šajtoš na 4:2.
Druhý poločas soupeř ještě zvedl hlavu a snížil na 4:3. Honzík Jakobi ale z penalty spolehlivě zajistil dvoubrankové vedení 5:3. Michal Horký svým druhým gólem rozhodl, že soupeř dostal 6 kousků!!! Soupeř dokončil dnešní desetigólový zápas a korigoval na 6:4.
Pánové, perfektně odehráno.
Děkuji Vám za to jak jste to dnes oddřeli.

Neděle 28. 4. 2019 10:15 Bečov - Sedlec 3:4 (1:3)
Rozhodčí: Řáda Josef.
STŘELCI: 15. Kreutzer Martin, 80. Janoušek Petr, 86. Jílek Tomáš - 19. Stezka Patrik, 33. Kubánek Aleš, 38. Diro Daniel, 55. Jakobi Jan.
Dnešní perfektní zápas proti Bečovu! Moc Vám děkuji za odvedený výkon! Hráli jste, hlavně v prvním poločase, jako Barcelona. Krásné akce, průniky, bojovnost a soupeře jste přehrávali hlavně tím, že jste bojovali jeden za druhého a byli jste kompaktní team!!!
Nadstandardní výkon dnes předvedli hlavně Gabriel Pisarenco, Aleš Kubánek, Patrik Stezka. Perfektní výkon podali Domino Novotný, Honzík Jakobi, Honza Coubal, Pája Gregy, Valentyn Rudyk, Tom Vojtek, Sebastian Roušal a Danek Šajtoš. Velmi dobře zachytal Adam Kumpera. Střídající hráči také hráli skvěle. Tím, že nehráli delší dobu, nelze hodnotit objektivně, ale i přes to se mi všichni líbili nasazením, snahou a bojovností. Jsem na Vás na všechny moc hrdý.
Pro pořádek uvedu jak se zápas vyvíjel: Dostali jsme první gól. Nepoložili jsme se a Gregy hlavou ještě netrefil, ale Stezka s přehledem srovnával na 1:1. Potom po zisku míče a kombinaci středem hřiště zvyšoval Aleš na 1:2 střelou pod břevno. Třetí gól před koncem poločasu dával Danek. Nádhera. V druhém poločase jsme se chvilku hledali, ale potom převzal na půlící čáře Domino míč, přešel přes čtyři protihráče a krásnou střelou do tyčky vlastně nahrál Gulimu na čtvrtý gól. Guli tvrdou střelou z první prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Kdyby tam byl brankář, tak ho ta rána smetla do brány i s míčem. Guliho dnes musím speciálně pochválit za přístup, hodně toho naběhal. Mrzí mně, že dnes neskóroval Domino, Couby a Tomáš. Dnes by si to zasloužili.
Tři zápasy 9 bodů.

Neděle 5. 5. 2019 11:00 Sedlec - Chodov 4:3 (1:1)
Rozhodčí: Bláha Karel.
STŘELCI: 39. Diro Daniel, 61. Novotný Dominik, 72. Diro Daniel, 90. Novotný Dominik - 38. Chrenko Patrik, 65. Fedor Josef, 67. Kovács Pavel
V našlapané sestavě jsme dnes v těžkém a bojovném zápase vydolovali doma s Chodovem další vítězství. Opět jsme otočili nepříznivý stav, dnes dokonce dvakrát!!
Pánové před všemi smekám. Dnes nebudu nikoho vyzdvihovat, hráli jste všichni velmi dobře, ale musím pochválit dnešní střelce gólů a to Danek Šajtoš a Domino Novotný. Domino z přímáku rozhodl o tom, že se nemuseli kopat penalty a že máme doma další tři body!!!
Nebudu hodnotit individuální výkon hráčů, ale to, že jste chtěli vyhrát! Super team. Jsem fakt moc spokojený.
Nebyl to lehký zápas, protože jsme opět prohrávali 0:1, ale Danek strašně rychle odpověděl a srovnal na 1:1.
V druhém poločase jsme vedli 2:1 po trefě Domina, soupeř ale otočil na 2:3. Danek opět srovnal na 3:3 a v poslední minutě rozhodl opět Domino o naší výhře 4:3.
Byl to chvílemi infarktový zápas, ale jsem moc rád, že jste ho zvládli.

Neděle 12. 5. 2019 14:00 St.Role - Sedlec 4:1 (2:1)
STŘELCI: 11. Hudec Jakub, 41. Hudec Jakub, 55. Hudec Jakub, 66. Hejl Marek - 17. Stezka Patrik
Vedoucí týmu: Kozel Oldřich.
Dnes jsme podlehli Staré Roli 4:1, škoda! Kriticky přiznávám, že jsem špatně vyhodnotil v první půlce zákrok na Danka a měl jsem písknout pentli, ale věřil jsem, že vyhrajete i bez toho. Soupeř nebyl lepší, ale měl dnes větší chuť vyhrát.
Strašně dobrý výkon dnes opět podal Gaby, Gregy a Stezi. Hodně dobře hráli Valentin a Tomáš. V první půli se nedařilo Bastymu, pak se ale chytil a v druhé půlce byl zase výbornej. Chválím za velkou snahu Slava a i střídajícího Filipa. Nemůžu hodnotit Martina, kterému nebylo dobře, měl tam dva hezké momenty, ale není dobře, že se střídá takto brzo. Danek v útoku dřel jak kůň, ale byl tam hodně osamocený a bylo znát, že mu chyběla podpora od Domina, nebo od Coubyho. Nevím proč Domino nepřišel. Stezi na všechno sám nestačil. Hodně jsme zbytečně kazili jednoduché přihrávky. Dnes se moc nevedlo Míšovi a Tedymu, ale to se prostě někdy stane.
Hlavně se z toho musíme oklepat a další zápas zase vyhrát. S jednou prohrou nepadá svět.
Dycky SEDLEC!!!

Neděle 19. 5. 2019 11:00 Sedlec - N.Sedlo 3:4 (0:1)
Rozhodčí: Ďugel Pavol.
STŘELCI: 57. Diro Daniel, 70. Diro Daniel, 71. Coubal Jan - 25. Demeter Miroslav, 55. Demeter Miroslav, 60. Petřík Antonín, 85. Sliško Dušan
Tak k dnešnímu zápasu, který se sice nepovedl výsledkově, ale za který Vás chválím, protože jste opět prokázali, že když bojujete, tak hrajete výborně. Škoda, že jsme neproměnili naše šance. Prohra 3:4 sice mrzí, ale herně, jste byli o moc lepší než proti Staré Roli. Góly dával Danek 2 a Couby 1, Danek mohl dát hattrick, ale trefil pouze břevno. Krásné šance měli dále Stezi, Honza, Denis i Aleš.
Předvedli jste hodně disciplinovaný výkon a všichni jste si zase mákli. Moc Vám děkuji za další skvělý zážitek, když jste srovnali na 3:3. Soupeř byl pod tlakem a vy jste na hřišti dominovali, ale bohužel z rychlého protiútoku jsme obdrželi gól haluz, ale i takový nespravedlivý může fotbal být. Přesto jsem na Vás na všechny moc hrdý.
Dnes jste pro mně opět zvítězili vy a prokázali velký charakter.

Neděle 26. 5. 2019 10:30 Chyše/Žlutice - Sedlec 4:2 (3:0)
Rozhodčí: Dvořák Matěj.
STŘELCI: 9. Michel Daniel, 12. Michel Daniel, 24. Michel Daniel, 55. Chára Tomáš - 66. Diro Daniel, 70. Rudyk Valentyn
Pánové, dnes sice prohra 4:2 ve Žluticích, ale jedenáctka hráčů, kteří dnes odehráli zápas bez střídání jsou u mne hrdinové. Poločas 3:0, ale druhá půle v náš prospěch 2:1. Všem chci poděkovat za nadstandardní výkon, kde si všichni hrábli na dno syl. U některých je vidět, že musí zapracovat na fyzičce, aby zvládali takto náročné zápasy v tempu, ale jinak pro mně prohra, se vztyčenou hlavou!!!
Dobře dnes Adam Kumpera, výborně Gabriel Pisarenco, Jiří Michovský, Tom Vojtek, Sebastian Roušal a Danek ŠAJTY za celý zápas. V druhém jako vyměněný hráli velmi dobře Valentyn Rudyk, který na první gól Danka krásně přihrál a sám přidal druhý gól po průniku středem hřiště. Štěpán Pelčak, Michal Horký, ti se našli v druhé půlce a hráli strašně dobře, překvapili mne příjemně. Martin Kozel se v první půli v útoku trápil, ale v druhé v záloze pookřál a hrál fakt velmi dobře, moc příjemně překvapil, bojoval, běhal, takového ho neznám a kdyby jsme zapracovali na fyzičce, tak směle může hrát proti nejlepším, protože v noze i v hlavě (fotbalovou chytrost) to prostě má.
Jediným dnešním zklamáním je Guly, který nepřišel a je vidět, že mu už na našem mužstvu vůbec nezáleží. Škoda, dostal šanci, byl nominován i bez tréninku s námi, i přes neplnění dohod, na přání pana Demjana a vysral se na nás. To je jediná kaňka na dnešním zápase.
Jinak, opravdu před Vámi smekám, že jste dnes tak bojovali a po poločase se nepoložili. Jsem na Vás, jako na soudržný team pyšný.

Neděle 2. 6. 2019 11:00 Sedlec - N.Role 2:8 (1:4)
Rozhodčí: Jaroš Daniel.
STŘELCI: 30. Jakobi Jan (pen.), 55. Kubánek Aleš - 12. Harasiewicz Ondřej, 15. Heřman David, 25. Harasiewicz Ondřej, 39. Řezáč Jakub, 53. Zaňka Roman, 59. Koudelka Tomáš, 83. Komárek Svatopluk, 90. Vondra Daniel
Dnes v sestavě se staršími žáky prohra 8:2 po poločase 4:1.
Musím přiznat, že se mi Jan Bílý i Dan Ferenc moc líbili, nevypustili žádný souboj a bojovali.
Děkuji všem za dnešní účast a za to, že to nikdo na hřišti vyloženě nevypustil.
Naše góly dali Guly z pentle a Aleš ze hry.
Smekám před Tomem, kterému i když bylo špatně tak nastoupil a hrál výborně. Jirka Michovský hrál celý zápas a to ho čeká ještě jeden za starší žáky a hrál velmi dobře.
Nebudu Vás chválit za prohru, ale musím Vás pochválit za přístup!!! Děkuji.
Jsem silně zklamaný z přístupu opor, Danka, Bastyho, který jako kapitán týmu nepřijde! Absolutně bez zájmu. Zajímalo by mně, co strašně důležitého dělali, že nás jako team nechali na holičkách a to proti nejsilnějšímu soupeři? To mne jednoznačně odrazuje od další práce.

Sobota 8. 6. 2019 10:00 Lomnice/Krajková - Sedlec 2:1 (1:0) Pen: 5:4
STŘELCI: 21. Faško Martin - 62. Kozel Martin
Sestava: Kumpera Adam Dvořák Tomáš Pelčák Štěpán Ronšal Sebastián [K] Gregor Pavel Kubánek Aleš Kotrč Filip Rudyk Valentyn Trapp David Jakobi Jan Pisarenko Gabriel NÁHRADNÍCI Kozel Martin. Trenér: Kubánek Josef
Tak pánové, moc Vám děkuji za odvedenou práci v posledním mistrovském zápase sezóny.
Všem děkuji za obrovskou bojovnost s kterou jste to odehráli. Poločas jsme sice prohráli 1:0, ale v druhém soupeř nic nepřidal a naopak my jsme hrozili z brejků. Po jednom z nich srovnal Martin Kozel na 1:1!
Penalty jsme opět s tímto soupeřem prohráli, jako na podzim, ale tím, že jsme Lomnici obrali o body jsme zajistili Nové Roli první místo a sami jsme si zajistili, že nás nepřeskočí Stará Role. Lomnice skončí druhá.
Ještě jednou Vám děkuji za velmi slušně odehranou sezónu a nezapomeňte na příští víkend, turnaj proti němcům.
Zase jsem byl na Vás hrdý! Na všechny!

---------------------------------------------------------------

28. 10. 2018 / Sedlec - Chyše/Žlutice 2:5 (1:2)
STŘELCI: 27. Diro Daniel, 70. Gregor Pavel - 17. Bok Šebestián, 33. Thai Michael, 51. Ronšal Sebastián (vl.), 84. Chára Tomáš, 85. Thai Michael
Poslední zápas podzimní sezóny odehrále Sedlec na domácím hřišti v den státního svátku.
Hodnocení: Tak za prvé bych chtěl všem poděkovat za super odvedený výkon v dnešním těžkém zápase. Všichni jste odehráli nadstandardní, bojovný a perfektní utkání a jsem na Vás pyšný!!!
Strašně moc si cením, že i když jste prohrávali (1:3) tak jste se nepoložili a Gregy svojí životní trefou dal překrásný gól. Potom jste byli i lepším týmem a soupeře jste tlačili! Škoda neproměněných šancí!
Za druhý poločas by Vám slušela minimálně remíza.
Dnešní prohru beru na sebe, byla to moje chyba, že se to dnes nepovedlo, prokaučoval jsem Vám to, ale na svojí obranu uvádím, že jsem Vám na hřišti tak bezmezně věřil, protože jste je přehrávali, že jsem si ani nepředstavil, jak se to může pokazit. Střídání brankářů sice nevyšlo, protože Adam zatím nemá ty zkušenosti jako Lukáš, ale zase chytil jasnou tutovku soupeře. Byl to poslední zápas podzimu a jak jsem psal odehráli jste ho všichni výborně!!!

21. 10. 2018 10:30 N.Sedlo - Sedlec 12:0 (6:0)
STŘELCI: 5. Sliško Dušan, 7. Sliško Dušan, 26. Macák Petr, 34. Sliško Dušan, 35. Dudi David, 37. Frolík Adam, 47. Sliško Dušan, 51. Sliško Dušan, 52. Macák Petr, 55. Dudi David, 62. Sliško Dušan, 67. Macák Petr
Dnešní debakl v Novém Sedle nebudu dlouze hodnotit. Soupeř rychle rozhodl v prvním poločase, kdy jsme dostali rychlé dva góly po individuálních akcích soupeře, které jsme mu umožnili po našich chybách v rozehrávce. Hráči Nového Sedla byli rychlejší a dravější v osobních soubojích! Poločas 6:0, celý zápas 12:0.

14. 10. 2018 11:00 Sedlec - St.Role 6:1 (1:1)
STŘELCI: 33. Pisarenko Gabriel, 48. Coubal Jan, 55. Pisarenko Gabriel, 76. Pisarenko Gabriel, 86. Diro Daniel, 88. Diro Daniel - 4. Hejl Marek
Hodnocení: Výhra 6:1. Soupeř vedl po střele ze střední vzdálenosti, kterou brankář vyboxoval, ale míč se nešťastně stočil do branky. Celý tým chválím za to, že zabral a začal makat. Do poločasu přišlo vyrovnání krásnou hlavou Gaby Gaby, která se od břevna odrazila do branky. Hlavička po nádherném centru Filip Kotrče!!! Gól po krásné a ukázkové akci. Poločas tedy 1:1.
V druhé půli jsme zápas gólově ovládli a když se soupeř začal hádat, měli jsme vyhráno!!! Opět nebudu vyzdvihovat jednotlivé hráče, ale výborná organizace v obraně s obětavostí všech, kteří na hřišti byli, znamenala, že soupeř další góly nepřidal. Za nás se postupně trefili Honza Coubal, krásně patičkou z rohu. Gaby Gaby přidal dvě branky a zkompletoval Hattrick, hlavně jeho třetí gól, byl po nádherném centru od Danek Šajtoš. Danek Šajtoš pak sám přidal další dva zásahy, z toho jeden, kdy šel sám na branku a brankáře hostů krásně přehodil a poslední gól přidal po hrubce hostujícího brankáře (Štěpána). Starou Roli zlomil čtvrtý gól, potom jejich obrana začala dělat chyby, protože se hosté snažili ve více hráčích útočit, ale vymstilo se jim to.
Chci Vás všechny dnes pochválit, byl to super kolektivní výkon, nikdo to neodflákl a všichni makali na 100%. Udělali jste mi opět velkou radost!!!!

6. 10. 2018 10:30 Chodov - Sedlec 5:7 (1:3)
STŘELCI: 21. Chrenko Patrik, 50. Fedor Josef, 56. Pauer Erik, 72. Pauer Erik, 82. Pauer Erik - 3. Coubal Jan, 5. Novotný Dominik, 27. Kotrč Filip, 59. Diro Daniel, 67. Diro Daniel, 80. Coubal Jan, 85. Diro Daniel.
Hodnocení dnešní výhry v Chodově: Děkuji všem hráčům za účast. I když si všichni nezahráli, tak patří do týmu, který dnes bral tři body za výhru 7:5.
Začali jsme výborně a vedli 2:0, po gólech Honza Coubal a Domino Novotný, kterému připravil tutovku Danek Šajtoš. Potom slabším odkopem stopera soupeř snížil na 2:1. Do poločasu přidal gól Filip Kotrč po nádherné přihrávce Danka! Poločas jsme vyhráli 3:1.
Druhá půle začala hrozivě a soupeř srovnal na 3:3! Opět tam byl slabý odkop obrany. Měli jsme štěstí, že Danek Diro měl dnes svůj den a dal dva góly za sebou z toho jeden hlavou. Soupeř se nepoložil a po zaváhání zálohy nás přečíslil v obraně a snížil na 5:4. Honza Couby, potom krásnou střelou přidal svůj druhý gól. Soupeř opět snížil na rozdíl jednoho gólu, ale Danek neponechal nic náhodě a vstřelením hattricku rozhodl o našem vítězství 7:5.
Všichni kteří nastoupili hráli skvěle, bojovně a týmově. Dnes jsem byl na Vás pyšný a udělali jste mi velkou radost a příjemný víkend!

30. 9. 2018 11:00 Sedlec - Bečov 3:5 (1:0)
STŘELCI: 41. Diro Daniel, 48. Kosec Dominik, 88. Jílek Tomáš (vl.) - 49. Kreutzer Martin, 49. Kreutzer Martin, 59. Berki Pavel, 59. Vojtek Filip, 77. Jílek Tomáš
Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. První v pohodě, soupeře jsme přehrávali a obrana fungovala slušně. Škoda, že jsme neproměnili naše šance, rozhodli bychom zápas v první půli.
Sice jsme přidali druhý gól, ale soupeř se nepoložil, naopak začal nás přehrávat hlavně kombinačně ve středu hřiště a z toho těžil jejich rychlý útok. Nucené střídání v obraně nás položilo. Pak už jsme si to prohráli sami, nedisciplinovanost, vyloučení a nedůraz v osobních soubojích. Škoda. Musíme jako tým vyzrát. Prohra 3:5 doma velmi mrzí.

22. 9. 2018 10:30 Plesná/Aš - Sedlec 7:1 (3:0)
STŘELCI: 5. Waldmann Adrian, 20. Waldmann Adrian, 41. Eliáš Rostislav, 47. Waldmann Adrian, 51. Eliáš David, 52. Panuška Václav, 74. Kobzar David - 60. Kosec Dominik
Dnešní prohra v Plesné vypadá hrozivě 7:1, ale soupeř nebyl o tolik lepší. Prostě jsme zaplatili nováčkovskou daň s ohledem na sestavu, kde převažují mladší ročníky 2003.
Přesto bych je chtěl povzbudit, protože kdyby soupeř neměl převahu v osobních soubojích, tak to byl hratelný zápas. Někteří jste mne vyloženě potěšili svým výkonem. Bylo vidět, že když šel Luky do pole, tak se hra výrazně posunula k lepšímu a je znát, že ročník 2001 je již zkušenější. Když se dobře poskládá mužstvo a doplní nás hráči, kteří dnes absentovali, tak ve vás všech a to bez jediné vyjímky vidím velký potenciál. Věřím, že se to vše obrátí a již příští týden již budeme opět plně bodovat.

16. 9. 2018 11:00 Sedlec - Dalovice 10:2 (3:2)
STŘELCI: 3. Kosec Dominik, 20. Horký Michal, 29. Diro Daniel, 50. Kosec Dominik, 65. Hrůza Nikolas, 68. Hrůza Nikolas (pen.), 74. Diro Daniel, 82. Hrůza Nikolas, 84. Marko Alan, 88. Diro Daniel - 6. Podzemský Jonáš, 40. Gútzloe Lukáš.
Hodnocení dnešního povedeného zápasu proti Dalovicím: Všem děkuji za účast! První půle nebyla jednoznačná, Domča Kosec dával na důležitých 1:0. Hosté vyrovnali, když Adam Kumpera neviděl proti slunci vysoký míč. Druhou branku přidal Mike Dál Neřeš z velkého úhlu a prokázal výbornou kopací techniku. Danek Šajtoš přidal na 3:1. Soupeř se nevzdával a pohlednou kombinační akcí, kdy zaspala naše obrana se zálohou korigoval na 3:2. Takto skončil poločas.
V druhém poločase přidal důležitý 4 gól Domča Kosec a soupeř se pak již nezmohl na odpor. Poté pŕidal gól Nikolas Hruza a další z proměněné penalty. Nakonec zkompletoval hattrick, Danek Diro také hattrick a ještě jeden výstavní gól do šibenice přidal Marko A. (Msti.).
Dnes jsme přejeli Dalovice 10:2!!! Perfektní výkon předvedli všichni, ale musím poblahopřát hlavně klukům 2003, jak dnes zaváleli, všichni! Jsem na Vás pyšný!

9. 9. 2018 11:00 Sedlec - Lomnice/Krajková 3:4 (0:1) Pen: 1:2
STŘELCI: 47. Coubal Jan, 49. Diro Daniel, 66. Hrůza Nikolas - 40. Maršík Matyáš, 52. Maršík Matyáš (pen.), 59. Čaban Michal
Hodnocení dnešního, zápasu:
První půle katastrofická, protože soupeř přijel v 10-ti a všichni na hřišti jste si mysleli, že už je výhra jistá, ale omyl. Soupeř nás kombinačně přehrával, byl běhavější, rychlejší a mnohdy i důraznější. Jenom dobré zákroky Lukáše, nás zachránili od větší prohry než 0:1 v poločase.
Kartáč v kabině zabral spolu se střídáním a druhá půle, byla úplně odlišná. Začali jste běhat, nahrávat, a soupeře přehrávat. Rychle se nám podařilo vyrovnat, potom přidat druhý gól. Zastavila nás penalta na 2:2, soupeř se opět dostal na koně a bohužel jste mu to dovolili. Utkání skončilo 3:3, ale na penalty, jsme vybouchli i když Lukáš dvě chytil, my jsme z pěti penalt, čtyři nedali!
Z utkání máme jeden bod za remízu, ale teď už nás čekají i slabší týmy, tak se musíme zvednout!!!
Góly: Honza Coubal na 1:1, Danek Šajtoš na 2:1 a Nikolas Hruza na 3:3. Jedinou pentli proměnil Honzík Jakobi.
V úterý trénink, ve středu pohár.

2. 9. 2018 / N.Role - Sedlec 6:0 (4:0)
STŘELCI: 16. Svoboda Prokop, 18. Koudelka Tomáš, 24. Zaňka Roman, 37. Harasiewicz Ondřej, 55. Dolejš Zdeněk, 77. Dolejš Zdeněk
Sestava: Doležal Lukáš Hrůza Nikolas Krčma Roman [K] Ronšal Sebastián Horký Michal Kubánek Aleš Jakobi Jan Michna Tomáš Novotný Dominik Diro Daniel Coubal Jan NÁHRADNÍCi: Kozel Martin Kopřiva Filip.