Dej si na Sedlecké stránky svojí oblíbenou skladbu

12.02.2009 17:28

 

Sedlec jako první široko daleko nabízí svým návštěvníkům tu možnost, aby jim hrála při čtení článků a výsledků jejich oblíbená skladba. 
Jak na to ? Na to nám odpověděl ředitel tiskového odboru klubu TJ KSNP Sedlec, manažer pro komunikaci a lidské zdroje, pan Oldřich Kozel. 
 

"V rámci zkvalitnění webové komunikace našeho významného fotbalového a turistického oddílu jsme se rozhodli, že obohatíme prezentaci o zvukovou složku. Jistě jste si již všimli, že při otevření stránek Vám úvodní strana začne hrát. Na úplném konci je totiž umístěn webový přehrávač mp3 včetně playlistu, na kterém je v současné době asi 50 skladeb. Vy si můžete pustit, kterou chcete. Ale navíc je tu i možnost, mít tam "svoji oblíbenou". Pokud napíšete na mail uvedený v kontaktech i/nebo do knihy návštěv/ nterpreta a skladbu, kterou byste v playlistu chtěli mít, budeme se snažit ji tam zařadit. Věříme, že díky této drobnosti na webu KSNP Sedlec prožijete mnoho a mnoho příjemně strávených hodin."
Děkujeme za rozhovor.
"Není zač."

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.