Dvě nové posily pro A tým, dva přípravné zápasy.

08.08.2011 06:52

Do Sedlece přišly v létě dvě posily, na hostování z Perninku Jiří Halaburt, na hostování z Bečova František Petra. Oba zde vítáme a doufáme, že A týmu pomohou v 1.B třídě k lepším výkonům, než které jsme předváděli loni.

Sedlcké Áčko sehrálo v posledních 14 dnech dva přípravné zápasy:

31.7.2011 / Čechie Dalovice - KSNP Sedlec A 1:0 (0:0) / Přátelské utkání
Sestava: Flekač - Vyskočil, Halaburt, Florián, Janáček - Hruška, Soukup, Kusovský, Kováč - Vala ml., F.Petra. Střídání: Hudec, Patera. 
Celý víkend pršelo, ale na zápas se přijatelně vyčasilo. Za Sedlec nastoupily dvě možné posily (Halaburt, Petra) a v improvizované sestavě odehrál Sedlec slušné utkání (na to, že šlo o první zápas sezóny). Dalovice si připsaly tři body především díky lepší kondici.
1.poločas: 
Domácí měli několik slibných šancí, ale všechny zlikvidoval pohotový gólman Flekač. Ten se vyznamenal především při nařízené penaltě, kterou zlikvidoval. Zhruba ve 25.min. založily Dalovice rychlou akci, vnikly do rozhozené obrany a osamocený útočník na konci celého útoku již neměl problémy se skórováním - 1:0.
2.poločas:
Sedlec měl několik nebezpečných rohů, ale z mráčku nezapršelo. Za zmínku stojí už jen povedená střela domácího Cílka, která mířila z 25m přímo do šibenice, ale brankář Sedlece svůj tým opět podržel.
Přátelské utkání, hráno v Dalovicích.

7.8.2011 / KSNP Sedlec A - Bacardi KV 7:1 (3:0) / Přátelské utkání
Branky Sedlece: Kováč 4, Petra 2, ? .
Sestava: Flekač - Halaburt, Vyskočil, Florian, Janáček - Kusovský, Lehečka, Hudec, Soukup - Kováč, Petra. 
Od začátku hrál Sedlec technickou hru, přes obránce, po zemi, málo kazil a díky tomu dostal soupeře pod tlak, ze kterého rezultovaly tři krásné branky. Slabý soupeř se dostal do šance jen jednou, střelu do šibenice ale vytáhl jistý brankář Flekač. 
Ve druhé půli se hra týmu Bacardi zlepšila, dostal se do několika šancí a také vstřelil branku. Sedlec hrál hůře , než v první půli, ale paradoxně vstřelil více branek. Dobrá generálka na soutěž, ale v 1.B třídě nás čekají těžší soupeři.
Přátelské utkání, hráno v Dalovicích.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.