SEDLEC MĚL DOKOPNOU, podzim 2008

09.11.2008 12:59

Po posledním podzimním zápase v Bečově Sedlec uspořádal závěrečnou v Buburestu. Akce se velmi vydařila, některé momentky naleznete ve fotogaleri. V rámci Závěrečné se také vyhlašoval NEJLEPŠÍ HRÁČ SEDLECE ZA PODZIM 2008. Hlasování vyhrál poměrně přesvědčivě hráč, který po celý podzim opravdu podával vyrovnané výkony : Luboš Filipčík. Za ním skončil i přes svou neúčast v několika zápasech Lukáš Berger a na třetím místě J.Vyskočil.

Podzimní král Luboš.

 

Pozdzim:
3 vítězství
3 remízy
7 proher

Střelci za podzim:
Osten J. : 11 gólů
Berger : 5 gólů
Kováč : 3 góly
Janáček : 3 góly
Gonda : 1 gól
Ježek : 1 gól

Střeleckým králem je je opět Jirka Osten řečený bratwurst, jestli společně s Bergrosem udrží nastavené tempo téměř gólu na zápas i na jaře, nemusíme se o výsledky bát.
Kopali jsme 3 penalty, všechny jistě proměnil Jiří Janáček.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.