Sedlec o víkendu 11-12.9.2010

12.09.2010 22:12

Nula bodů a dvě červené karty - to je sedlecký víkend.

D.Žandov - Sedlec A 3:1 (1:1)
Branka Sedlece : Kováč Michal.
Více o zápase zde:
https://www.tjsedlec.cz/products/a11-09-2010-16-00-d-zandov-sedlec/

+++++++++++++++++++++++

Sedlec B - Štědrá 0:3 (0:2)  
Branky: Vošta Tomáš, Sekerák Petr, Krúpa Filip. 
Rozhodčí: Dvořák Jiří. 
ŽK: 4:2; ČK: 1:0 (Rákosník M.)

V KV Deníku po zápase napsali:
"Na zem opět spadl po úvodní desetibrankové euforii další nováček, sedlecká rezerva, která na svém pažitu tvrdě narazila, když jen smutně přihlížela tříbrankovému přídělu od výběru Sokola Štědrá. Štědrá navíc ještě neokusila, stejně jako Bochov, na podzim pocit ze ztráty bodu, a tak v tabulce okupuje druhé místo."
Sedlec B – Štědrá 0:3 (0:2). O tři branky štěderského výběru se postarali Tomáš Vošta, Petr Sekerák a Filip Krúpa. Nováček si pak v duelu dovolil fotbalový komfort, když pohrdl výhodou pokutového kopu, který zahodil Josef Gonda.
https://karlovarsky.denik.cz/fotbal_region/spanilou-jizdu-pralesem-bochovakum-nezatarasila-an.html

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.