SEDLEC o víkendu 4.-5.9.2010

06.09.2010 11:28

Sedlec A poprvé v sezóně vyhrál.

Loket - Sedlec 0:2 (0:2)
Sedlec rozhodl vyrovnaný zápas již v prvním poločase, kdy se blýskl zejména útočník Martin Kníže. Nejprve ve 20.min. zatáhl balón do vápna, dal ideální zpětnou přímo proti noze Hofmana, který nezaváhal - 0:1. Hned o pět minut později předvedla útočná trojce Hofman - Kováč - Kníže krásnou akci, kdy Hofi vyslal Koviho, ten si pohrál s obráncem, tvrdě vystřelil, brankář pouze vyrazil a dobíhající Kníže neměl problém zasunout - 0:2.
Více info o zápase : https://www.tjsedlec.cz/products/a04-09-2010-17-00-loket-sedlec/

A3A0307 Loket Sedlec 0:2 (0:2)    
Branky: Hofman Jaroslav, Kníže Martin; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vejvoda Zdeněk, Hotěk Jan; Delegát: Rusňák Miroslav

Sedlec B naděloval.

Sedlec B - Olšová Vrata 10:1 (4:0)
Branky: Vala V. jun. 3, Löffler 3, Budil 2, Vala V. 1, Gonda. 
Sestava: Jokš - Slavík A., Vyskočil, Osten Mich., Vala V. - Slavík A.jun., Löffler, Gonda, Vala V.jun. - Kozel, Budil. Střídal: Osten Mil. 
Historicky první fotbalové vystoupení Sedlece B se překvapivě proměnilo v exhibici. Sedlec si s Olšovkama dělal co chtěl, celé utkání se prakticky odehrálo na polovině hostů. Obranná čtveřice Olšových Vrat hořela jak papír, zejména obránce s č.4 nevěděl, která bije a točil se tam, jak holub na báni. Ve 3.min. skóroval Láďa Vala jun., v 8.min. Jenda Budil a když v 15.min. upravil opět Vala jun. na 3:0, nebylo co řešit. Diváci křičeli "Deset" a to jim sedlečtí fotbalisté splnili.
Hattrickem se blýskli Vala jun. a Kája Löffler, gól přidal také oslavenec dne, čerstvý padesátník Láďa Vala.
IV.třída, utkání se kvůli podmáčené trávě odehrálo na umělce v Drahovicích.
Pozn.: Chudák Jenda Budil, dá dva góly a na ofi stránce IV.třídy mu je upřou:

A3A0301 Sedlec B Ol.Vrata 10:1 (4:0) 20  
Branky: Vála Vladimír 4, Löffler Karel 3, Vála Vladimír, Gonda Josef, Osten Michal - Hataš Martin; Rozhodčí: Godža Ladislav; ŽK: 0 - Mareška Aleš, Hamberger Tomáš

Sedlec - žáci:

Zatím žádne informace.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.