Sedlecká zimní liga spěje do svého zdárného konce.

04.03.2010 17:41

 

Sedlecká zimní liga spěje do svého zdárného konce.
Sedlečtí veteráni pokořili Pernink.

Je rozhodnuto. Ani dohrávané utkání finálové skupiny mezi Sedlecem Old boys a loňským obhájcem trofeje starorolskou rezervou už nic nezmění na tom, že čtvrtý ročník sedlecké zimní ligy 2010 zůstal ´doma´.

Postarali se totiž o to sedlečtí veteráni, kteří udělali rozhodují krok v uplynulém kole ´final four´. Na své umělce pokořili Sokol Pernink šestigólovým rozdílem, a tím tak rozhodli o zisku prvního místa. Druhé místo si vybojovali hráči Slavie Junior, kteří v uplynulém kole těsně udolali rezervu Staré Role, čímž ji poslali až na konečnou čtvrtou příčku. Bronz pak vybojovali na sedlecké umělce fotbalisté Sokola Pernink.

Jasno je však i na konci desetičlenného pelotonu. Po porážce s Abertamy zakončili svou turnajovou misi hráči Potůček. Předpolední místo obsadila Kyselka a na osmé příčce pak skončili Abertamy. Ve skupině o konečnou pátou až sedmou příčku si pojistili výhrou nad Děpoltovicemi páté místo hráči Sadova. O šesté a sedmé místo si to pak v neděli 7. března od 14.00 hodinrozdají Sedlec A a Děpoltovice.

Výsledkový servis: Sokol Pernink – Sedlec Old boys 5:11, Abertamy – Potůčky 13:2, Sadov – Děpoltovice 7:2.

4.3.2010, Karlovarský deník, Autor: Petr Przeczek
Článek obsahuje fotogalerii.
Originál článku ZDE.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.