03.05.2015 / Sedlec A - Habartov 3:1 (2:0)

Branky: Osten Jiří, Kováč Michal, Limani Agon - Houdek Daniel.
Sestava: Flekač - Jelínek, Kadlec, Oncirk, Punejko - Limani, Kováč, Tůma, Hofman - Schonwalder, Osten J. Stř.: Bílý, Campisano, Kostolecký. Trenér: Kováč st.

Výkony jak na houpačce ! Po těžkých ztrátách se sousedy v tabulce Studánkou (remíza) a Kynžvartem (prohra) si Sedlec hravě poradil s druhý týmem a aspirantem na postup Habartovem. Fotbal nemá logiku.
Zápas začal pěkně z ostra. Už v 10. min. prudce napálil míč do branky Jirka Osten (po přiťuknutí Hofmana), brankář se jenom ohlídnul a bylo to 1:0 (video branky ZDE). Ve 30. min. se nádherně trefil z přímáku Agon Limani a rázem vedl Sedlec nečekaným rozdílem dvou gólů - 2:0 (video branky ZDE). Nutno říct, že Habartov byl v první půli úplně koženej, ANI JEDNOU nevystřelil na branku.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté se častěji tlačili před branku a gólman Flekač žačal mít starosti. Ale v tom udeřilo náhle na druhé straně. Hofman centroval a hlavou skóroval Michal Kováč - 3:0 (video branky ZDE). Habartov nic nezabalil a odměnou mu bylo snížení na 3:1. Víc se ale už na hřišti nestalo a tak Sedlec po vzoru Robina Hooda chudým body rozdal a bohatému vzal.