03. 09. 2016 / Dalovice - Sedlec 2:0 (0:0)

Branky: 84. Blattner Matěj, 87. Lorenz Michal.
KSNP Sedlec: O. Vrba [-] - Š. Oncirk [-] , I. Punejko [-] , P. Krejsa [-] - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] (85. P. Stezka [-] ) , L. Tůma [-] (76. V. Oncirk [-] ) - P. Bílý [-] , D. Schönwalder [-] - F. Petra [-] , A. Limani.
Čechie Dalovice: R. Karfiol [-] - M. Stolín [-] (60. M. Ondruš [-] ) , S. Knushi [-] (85. D. Balšan [-] ) , D. Sochor [-] , J. Hegr [-] , V. Mykhaylyuk [-] , J. Hlůžek [-] , J. Durdis [-] , R. Hájek [-] , P. Kodalík [-] (74. M. Blattner [-] ) , M. Lorenz.

Toto utkání mělo dopředu jasného favorita a Dalovice svou roli do puntíku splnily.
V prvním poločase ještě držel Sedlec svou šanci na body pevně v rukou, domácí do ničeho nepouštěl, avšak sám se do soupeřovy šestnáctky také nedostával. Za prvních 45 minut měly Dalovice jedinou tutovku, ale sedlecké hráče podržel brankář Vrba a střelu zblízka zneškodnil.
Druhá půle se hrála podle stejných not, Dalovice byly stále aktivnější a Sedlec se ke střelecké šanci ani nepřiblížil. Paradoxně hosté sahali po (nezaslouženém) bodu, vzdorovat vydrželi 84 minut. Pak předvedly Dalovice hezkou akci a střídající M. Blattner zápas rozhodnul - 1:0. O tři minuty později vysoký M. Lorenz vyskočil při rohu nejvýše a přidal razítko na dalovické tři body - 2:0

Rozhodčí: Jaroš Daniel.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.