05.10.2014 / Habartov - Sedlec A 3:2 (0:1)

Sestava: Dvořák - Kováč, Kadlec, Šik, Jelínek - Krejsa, Limani, Tůma, Petra - Fenkl, Hofman. Střídání: Knushi, Horvát. Připraven: Oncirk Š. . Trenér: Brožík, Demjan.
Branky: Houdek Daniel 2, Tichý Václav - Krejsa Petr 2.

První poločas domácí tlačili, nebyl jim uznán gól a trefili spojnici tyče a břevna. Jenže ve 30. min. udělali chybu v rozehrávce, brankář nahrál přímo na nohu Petra Krejsy, který to měl snadné - 0:1.
Ve druhé půli Habartov ještě přitlačil a výsledkem byla branka, kterou má na svědomí sedlecký brankář Dvořák. Křikl si "mám", ale neměl, domácí útočník ho přeskočil a srovnal na 1:1. Sedlec byl v těch chvílích všude druhej a po špatně pokrytém rohu schytal druhý trest. Hráč na vápně obehral dva sedlecké a nedal Dvořkovi šanci - 2:1. Do toho přišlo hádání dua Krejsa - Limani a už se to vezlo. Třeti gól Sedlec dostal po hezkém vysunutí útočníka za obranu - 1:3. Hosté v té době už hráli v deseti, Péťa Jelínek se odebral do šatny druhé žluté. Jiskru naděje vykřesal dnes střelecky disponovaný Krejsa, který dorazil míč do sítě v 82. minutě - 2:3. Sedlec hrál vabank,  naděje na vyrovnání držel Dvořka, když chytil dvě 100% šance domacich. Bohuzel se vyrovnat nepodařilo a Sedlec odjel s prázdnou. Perlička dne: Habartov na nás chtěl hodit, že jsme jim prokopli dveře do šatny. Ovšem to, že mají hned za dveřma lavici, jejíž roh trčí přímo do dveří, to jim jaksi nedošlo ...

Rozhodčí: Chládek Miroslav, Chrástecký František, Francúz Marek; Delegát: Rajtmajer Jan.
ČK: 0 - Jelínek Petr
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.