06. 11. 2016 / Nejdek B - Sedlec 5:0 (0:0)

Branky: 61. Mandous Antonín (pen.), 65. Mandous Antonín, 67. Jílek Jan, 82. Vašek Jan, 88. Schlosser Jiří
Sestava Sedlec: J. Horváth  - Š. Oncirk, A. Irovský [-] , P. Krejsa [-] - A. Limani [-] , L. Tůma [-] - D. Schönwalder (71. M. Kováč) , P. Bílý (78. J. Budil) - S. Jaffan [-] , J. Tlášek [-] (65. J. Hofman) , R. Patera. Trenér: Z. Ježek.
Sestava Nejdek B: J. Bílek - R. Kinkal [-] (82. L. Vacek) , A. Mandous [-] (82. T. Sojka) , P. Bezděk [-] (46. J. Vašek) , J. Jílek [-] , R. Rejcha [-] , J. Valvoda [-] , M. Halapej [-] , J. Rutrle [-] , J. Schlosser [-] , F. Rutrle.

Sedlec přijel do Nejdku a byl zvědav na sestavu domácích. Žádné překvapení se nekonalo, 6 hráčů, kteří hráli v sobotu na Lokádě za Áčko, nastoupilo i dnes za Béčko. Sedlec nastoupil naopak s omlazeným týmem a měl nejsilnější lavičku v historii: Hofman, Kováč, Petra, Budil.
První půli začal Sedlec aktivně, byl lepší než Nejdek, ale nedokázal svou převahu proměnit v góly. Zhruba od 20. minuty se Nejdek zvedl a působil jistěji. Celkově vyzněl poločas 50:50, oba týmy mohly jít do vedení.
Ve druhé půlce už byl Nejdek jednoznačně lepší, zejména co se týka fyzické kondice. I tak Sedlec držel dlouho příznivý výsledek, zápas se zlomil až v 60. minutě po sedleckém faulu a penaltě na 1:0. Pak už hrálo jen jedno mužstvo, Sedlec přihlížel a na konci už hráči očima tlačili rozhodčího, aby pískl konec.
Výsledek krutý, ale když mužstvo dostane 5 gólů za 30 minut, musí strpět označení debakl.

On-line:
4. Úžasná průnikovka od Agona Limaniho, Patrik Bílý šel sám na gólmana, ale akci zakončil nepovedeným pokusem o lob
8. Brankář Nejdku předvedl kiks, ale pak ještě stačil před dotírajícím Dalinem odkopnout na roh
20. Dalin šel sám na brankáře, ale střílel doprostřed a nejdecký poslední muž míč vyrazil
21. Nejdek zahodil  tutovku, jeho hráč z 10 m poslal střelu těsně vedle tyče
36. Patrik Bílý hezky vystřelil, ale vedle
42. Nejdek nebezpečná střela, ale jen do Horvátha
K zimnímu počasí se přidává i nepříjemný déšť a možná i proto se do konce poločasu nic nestalo.
Poločas 0:0, začíná druhá půle.
47. Tvrdá střela Nejdek, ale skvěle zasáhnul Horváth
48. Hezký průnik předvedl Samir Jaff, ale jeho střela byla příliš slabá.
58. Skvělá akce Patera - Bílý - Schönwalder, ale těsně před gólovým zakončením Dalina zasáhl brankář
60. Penalta. Kuba Tlášek minul ve vápně balón a pak sejmul útočníka.
61. /GÓL/ Penalta, střelu Horváth vystihl, položil na ní rukavice, ale byla příliuš prudká a vklouzla do brány - Mandous Antonín - 1:0.
64. Nejdek průnik, opět skvěle zasáhl Horváth. Roh.
65. /GÓL/ Roh, gól hlavou, Mandous Antonín - 2:0
67. /GÓL/ NEJDEK předvedl akci až do kuchyně, na jejímž konci je Jílek Jan, který zakončuje do prázdný - 3:0
68. Hofman střela nad
74. Šance Nejdek, nepodařený centr vyhlavičkoval z prázdný Oncirk
81. /GÓL/ Nejdek předvedl akci středem hřiště, odevzdaný Sedlec už rezignoval a dva hráči prošli sami Vašek Jan dává na 4:0
86. Tutovka Nejdek, dva na nikoho, střelu skvěle vyrazil Horváth na roh
87. /GÓL/ Závar po rohu, hráč Schlosser Jiří se na vápně otočil a prudce vystřelil - 5:0

Prohra v Nejdku se dala čekat i díky tomu, že Nejdek doma pravidelně nasazuje hráče z Áčka, ale nemusela přijít takovým krutým způsobem. Nicméně Sedlec přezimuje v klidném středu tabulky na 7.místě, na jaře z toho sice útok na postup nebude, ale tým má rozhodně na víc, minimálně na TOP 5, možná i stupně vítězů by z toho mohly být.

Dodatek: Po zápase skončil trenér Zdeněk Ježek. Napsal předsedovi SMS "Končím".

Rozhodčí: Kvasnička Ladislav.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.