07.05.2011, 10:00 / Skalná - KSNP Sedlec A 2:0 (1:0)

Branky: Kapic Josef, Glázer Jakub.
SestavaFlekač - Florián, Janáček, Psohlavec, Hruška - Hofman, Tůma, Beger, Filipčík - Křížek, Kníže. Stř.: Špička, Soukup, Kováč. Trenér: Ježek.

Domácí od začátku zápasu drželi míč na svých kopačkách a snažili se o rychlé dobytí sedlecké branky. Ve 20.min. Skalná zahrávala roh, brankář Martin Flekač vyboxoval mimo velké vápno, ale nanetěstí jen na nohu domácího hráče, ten si balon přiklepl do vápna, vystřelil a přes veškerou snahu hostů míč skončil (po teči domácího hráče na brankové čáře = ofsajd) v bráně - 1:0. Od té doby se na hřišti trochu přiostřilo, jak v zákrocích, tak i slovně. Ve 35.min. Sedlec předvedl krásnou kombinaci, ale rozhodčí neodpískal pokutový kop na Křížka, který uháněl na domácí branku. Do konce poločasu se nic nestalo, až na 3 žluté karty za protesty. Rozhodčí domlouval sedleckému kapitánovi, aby si uklidnil tým, jinak bude vylučovat.
Ve druhém poločase na šel do hry Soukup místo zraněného Tůmiče. Hra byla vyrovnaná do okamžiku, kdy byl vyloučen Psohlavec za faul bez míče na osamoceně prchajícího hráče. Otěže zápasu však překvapivě převzal Sedlec, domácí hrozili jen z brejků, které jistě likvidoval brankář se znakem KSNP na hrudi. Neschopné útočníky Skalné tak musel nahradil sedlecký bek Florian, který nechtěnou tečí překonal Flekače a bylo to v 85.min. 2:0. Sedlec tak utrpěl ztrátu nejen bodovou, ale přišel i o zraněné Tůmu, Špičku a Knížete plus vyloučeného Psohlavce. Trenér Ježek si tak asi bude muset zajít ve středu na trénink "béčka", aby si vyhlídnul případné posily do zdecimovaného týmu.

A3A2006 Skalná Sedlec 2:0 (1:0)
Branky: Kapic Josef, Glázer Jakub; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Novotný Josef; ČK: 0 - Psohlavec Jan

Rozhodčí: Hlavatý Josef, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Novotný Josef.
ČK: Psohlavec Jan.
ŽK: 2:5 (Sedlec 4x za komentáře k nepřesným výrokům rozhodčího).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11.místo.

Podzimní zápas Sedlec A - Skalná 0:0 ZDE.