11.04.2015 / Sedlec A - D.Žandov 0:3 (0:3)

Branky: Jakubec Michal, Šnyrch Šochruch, Benda Daniel.
Sestava KSNP Sedlec: Flekač - Oncirk, Janáček, Kadlec, Hruška - Limani, Jelínek, Tůma, Hofman - Kováč, Fenkl.  Stř. Budil, Krejsa, Petra. Trenér: Brožík.

Zápas se vůbec nemusel hrát 90 minut. Stačilo by, kdyby si rozhodčí Lhotková stopla čas a pustila obě mužstva na trávník mezi 30. - 40. minutou prvního poločasu, Žandov by nasázel 3 fíky a oba týmy se mohly jít osprchovat.
První gól, to byla fotbalová nádhera, hráč Žandova natáhl ze 30-35 metrů a neomylně trefil šibenici - 0:1. O chvíli později se zbytečně nechal obrat o míč stoper Oncirk, balón šel před branku a tam už neměl hostující útočník problém s dorážkou - 2:0. A ve 40.min. propálil prudkou hlavičkou gólmana Flekače žandovský hráč Šochruch a bylo po nadějích - 0:3 (gól na fotografii najdete ZDE). Né že by Sedlec hrál úplně špatně, dokonce i pár šancí bylo, ale nutno sportovně přiznat, že tři body putují na Chebsko oprávněně.

Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Fiala Petr; Delegát: Sedláček Jiří
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.