11.8.2009, 17.30 / Vojkovice - Sedlec 2:6 (přátelské utkání)

Branky Sedlece: Kamarádek 2, Hofman 2, Janáček, Duda.
Sestava: Flekač - Šott, Hruška, Říha, Janáček, Vyskočil - Ludvík, Hofman, Lehečka, Duda, Seifert - Kamarádek, Kováč, Straka. Trenér: Ježek.

Proti okresnímu týmu Sedlec celý zápas kontroloval hru. Napřed dal Janas hlavou tyčku, pak Kovi skoro gól a potom Hofi opět orazítkoval tyč. To Vojkovice nevarovalo a tak Fan místo střely vysunul Janase, ten si počkal, až brankář mine a zkušeně zasunul do prázdný - 0:1 (26.min.). Před koncem poločasu pak Lehy výborně vysunul Kamarádka a ten chladnokrevně podél gólmana - 0:2 (40´).
Ve druhém poločase Vojkovice vystrčily růžky, po prodlouženém autu snížily na 1:2. Naštěstí hned vzápětí odpověděl Duda, našel si odražený míč ve vápně a tvrdou střelou zvýšil na 1:3 (55´). Hned v 60´pronikl do vápna velice šikovně Strakyč, našel Hofiho a ten z první prostřelil gólmana - 1:4. V 68.min. si vybral slabší chvilku gólman Fleky, který podcenil přímák z 23 m, položil se jak šraňky a balon - žádná prudká střela - ho přeskočil - 2:4. Pak předvedl parádu Hofman. Přešel přes 4 hráče a vystřelil z vápna. Naštěstí si vybral slabší chvilku i vojkovický brankář a tydlibabku jen tečoval, pustil si jí do kasy - 2:5. To už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a i to přispělo k tomu, že Seifert mohl vysunout hezkým obloučkem přes obranu Kamarádka a ten opět nezaváhal - 2:6. Na konci ještě Janáček neproměnil penaltu (na každého jednou dojde, viď, Janas).
Dobrá příprava, trenéra Ježka potěšily výkony zejména mladých. Doufejme, že celý tým potvrdí formu a proti Kaceřovu vyválčíme 3 body.