12.04.2014 / Sedlec A - Studánka 2:0 (0:0)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Florián, Kadlec, Janáček, Budil - Jelínek, Limani, Fučík, Krejsa - Kováč, Nečiporenko. Stř. Sipos, Petra, Oncirk.
Branky: Petra František, Kováč Michal.

1. poločas byl vyrovnaný, možná měl důraznější Sedlec mírně navrch, ale o žádný papiňák se nejednalo. Naopak se zaskvěl domácí brankář Toka při jediné šanci hostů.
Druhá půle začala šancí Krejsy, šel sám na brankáře, ale napodobil svého kolegu Fenkla z minulého zápasu - také pálil jednu šanci za druhou. Převaha Sedlece narůstala, Tibor Sipos trefil ze 30 metrů břevno. V 70. minutě už to přišlo. Franta Petra (který právě přiběhl z porodnice, aby stihl alespoň závěr zápasu) nacentroval, míč se ve vápně odrazil a našel si volného Michala Kováče, který nezaváhal - 1:0. A v 80. min. přidal druhý gól muž zápasu František Petra. Čerstvý otec byl ještě plný adrenalinu, běhal po hřišti jako motorová myš. Nasprintoval do vápna, kam přiletěl centr od Sipose a halfvolejem zvýšil na 2:0. Petra se trefil ve třetím zápase po sobě ! Bohužel, jeho série nebude pokračovat, v závěru zápasu se zranil a bude sedleckým několik týdnů chybět.
Důležité vítězství pro Sedlec, teď je potřeba ho potvrdit příští týden v Žandově, kde se bude hrát záchranářský duel o 6 bodů.

Rozhodčí: Kozák Rudolf, Peschel Filip, Sieber Josef; Delegát: Sedláček J.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 13. místo

Podzimní zápas: 14.09.2013 / Studánka - Sedlec A 5:3 ZDE