12. 10. 2019 / Bečov - Sedlec 2:2 (0:2)

STŘELCI: 79. Vojtek Filip (pen.), 85. Aubrecht Patrik - 17. Irovský Adam, 25. Vančura Karel
V. Mendl - T. Kosík [-] , J. Janáček [-] , I. Punejko [-] , A. Irovský [-] - L. Tůma (89. G. Pisarenko) , P. Krejsa [-] , D. Diro [-] , J. Hofman [-] - K. Vančura (64. P. Gregor) , V. Rudyk (71. J. Sůva). Trenér: Štycha Marián.

V prvním poločase si Sedlec vedl dobře. Nejen že ovládal hru a domácí k ničemu nepouštěl, ale také svou převahu vyjádřil vstřelením dvou branek (Irovský, Vančura).
Online druhý poločas z Bečova, Sedlec vede 2:0.
Druhý poločas se odvíjel v režii Bečova. Jejich hráči dali tyč, pak Venca chytil brejk (tutovej gól).
Občas se i Sedlec tlačil do branky, @Jaroslav Hofman olízl břevno.
Ale celkově hrál Sedlec zabržděně, Bečov neustále hrozil z brejků a měl na svém kontě velké šance !
Penalta, Ivan nesmyslne sejmul hráče.
79.min. - Gól Bečov - penalta - 1:2
Sedlec přestal hrát
85.min. - Gól Bečov - Neskutečně zachránil Venca, 2x vyrazil gólovou střelu, ale TEN SAMEJ HRÁČ TO I NAPOTŘETÍ NARVAL DO BRÁNY. Obránci jen koukali a fandili.
90. min. - Bečov trefuje spojnici břevna a tyče.
Uff konec, v podstatě, i když jsme vedli 2:0, můžeme být za bod rádi.

Hodnocení trenéra:
Po výborném vstupu do prvního poločasu a celkově skvělém výkonu celého týmu jsme zaslouženě vedli 2:0, ale měli jsme spousty šancí, které jsme zase neproměnili. A to je nás úděl celou dosavadní sezónu.
Druhý polocas jsme nezačali špatně a Bečov vystřídal 1.hrace a tento hráč byl o třídu lepší a my jsme ho nedokázali ohlídat a nepustit tohoto hráče do hry. A proto si začal z naší obrany Bečov dělat kuželky a dospělo to k faula Punyho a penalta proti nám - 2:1. Pak jsme museli prostridat a jako vždy nám od 70 minuty dochází fuel, protože nechodíme v hojném počtu na trénink a už jsme se strachovali o vítězství a vůbec jsme si nedrželi pozice a z naší chaotické hry došlo po 3 skvělých zákrocích Mendlose a nezasahnuti naší obrany k vyrovnání na 2:2. Bečov byl lepší celý druhý poločas a jen díky skvělým zákrokům Mendlose jsme byly rádi za bod z Bečova.
Trenér: Štycha Marián.