12. 11. 2017 / Kyselka - Sedlec 1:6 (0:4)

STŘELCI: 64. Kliment Josef - 6. Kováč Michal, 10. Schönwalder Dalin, 12. Shorný Daniel, 20. Irovský Adam, 77. Oncikr Štěpán, 79. Schönwalder Dalin.
Sestava: V. Mendl  - Š. Oncirk, A. Irovský [-] - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] - P. Bílý [-] , R. Patera (46. L. Skoumal) - J. Janáček [-] , D. Schönwalder [-] , D. Shorný (70. J. Tlášek). Trenér: Oldřich Kozel.

Pod vedením nového trenéra, který byl delegován pouze na tento závěrečný zápas podzimu, vyběhl nabuzený Sedlec a doslova se do Kyselky zakousnul.
V úvodu musel ovšem přetrpět velkou šanci domácích, kdy sedlecký stoper Štěpán Hrubice, dříve Oncirk, dostál svému jménu a namazal soupeři, který v jasné šanci nastřelil tyč.
Pak už se mašina rozjela:
06.min. (GÓL) Daniel Shorný kope roh a nejlepší sedlecký hlavičkář Michal Kováč posílá míč do brány - 0:1
10.min. (GÓL) Minelu jak hrom vytvořil domácí gólman, přihrál na nohu Dalina a ten mu jednoduše vrátil míč do sítě - 0:2
12.min. (GÓL)  V těchto minutách nezastavitelný Dalin Silva Vasconcelos utekl a předložil lahůdku před prázdnou bránu, za kterou Daniel Shorný poděkoval gólem - 0:3
20.min. (GÓL)  A čtvrthodinu hrůzy pro domácí fotbalisty uzavřel Adam Irovský, který si počíhal v malém vápně na centr (Petr Krejsa) a do odkryté branky vsítil čtvrtý gól - 0:4.
Poločas 0:4, pohodlné vedení, Kyselka úplně neškodná.
Začalo sněžit.
Ve druhé půli poměr sil stále stejný, jenom Sedlec už nebyl tak hladový a výsledkem bylo snížení Kyselky.
64.min. (GÓL)  Útočník Kliment se prosmýkl obranou a střelou na vzdálenější tyč zkazil Vencovi čisté konto - 1:4
77.min. (GÓL)  Ve druhém poločase velmi jistý Štěpán Oncirk si na půlící čáře vzal míč, došel s ním na cca 25 metrů od brány a dělovkou nasměroval míč do spodního koutu domácí brány - 1:5.
79.min. (GÓL)  A zápas nemohl mít hezčí tečku, než akci tria Tlášek - Skoumal - Schönwalder. Kuba akci rozjel, Lubo dával pod sebe a Dalin v klidu zakončoval do prázdné kasy - 1:6.
Sedlecké tutovky ještě nedali Shorný a Krejsa, dvě pěkné střely pod klacek předvedl Skoumal.
Konec, 1:6, zápas se podařil, stejně jako celý závěr podzimu. Přezimujeme s 26 body na slušném 5. místě, na dohled medailovým pozicím.

Rozhodčí: Fiala P.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.