12. 5. 2018 / Sedlec - Dalovice 0:4 (0:2)

STŘELCI: 6. Hegr Jindřich, 38. Mychajljuk Vitalij, 67. Sochor David, 78. Hegr Jindřich
Sestava: V. Mendl - Š. Oncirk, M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] - P. Bílý [-] - D. Javorský (46. V. Oncirk) , D. Kubík (17. A. Kubánek) , J. Janáček [-] , A. Irovský [-] , D. Matejka. Trenér: M.Psotný.

Start utkání se opozdil, rozhodčí Kobielský jel totiž do Sedlece, místo do Dalovic.
Jako první zahrozili selečtí, konkrétně Kovi, který v 5.min. střílel nad.
Ale gólově zahřmělo na druhé straně. Roh Dalovic, výskok Jindry Hegra a Dalovice vedou 0:1.
Po gólu převzaly otěže zápasu Dalovice a poločas skončil 0:2.
Ve 40.min. dostal ČK hráč Dalovic Bubla, za nadávku rozhodčímu.
Druhý poločas hrál tedy Sedlec přesilovku , na hřišti to ale nebylo vidět, protože se nám před zápasem totálně rozpadla sestava, hrát museli dorostenec Kubánek (debut) a navrátilec V.Oncirk.
A když udělala hrubici opora týmu Michal Kováč a dva dalovičtí šli sami na brankáře - 0:3 - nebylo co řešit (gól Sochor David).
Pak navíc vyslal střídající trenér Dalovic Richtář uličkou svého hráče a ten prostřelil Vencu v bráně - 0:4 (gól Hegr Jindřich).
Světlou vyjímkou v sedlecké nemohoucnosti se prosadit byl Patrik Bílý, který poté, co přešel do útoku, trefil 2x břevno.
Sedlec byl tentokrát horší ve všech činnostech, ale úplně špatný výkon od hráčů to nebyl .. nicméně v takovéhle sestavě, bez 4 hráčů základu, se proti Dalovicím nevyhrává ..

Zpráva rozhodčího:
39. minuta ČK, hráč č. 9 Bubla Milan - urážlivé, pohoršující a ponižující výroky - urážka R slovy "dej mu kartu, Ty buzerante". Výrok řekl poté, když hráč Dalovic nedovoleně zastavil soupeře v souboji o míč. Důvod, proč mě těmito slovy urazil, nepochopil nikdo na hrací ploše. Po vyloučení odešel do prostoru kabin.

Rozhodčí: Kobielský Július.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo.