12.6.2011 / KSNP Sedlec A - Božíčany 2:1 (1:1)

Branky: Berger Lukáš, Berger Lukáš (v zápisu napsán Kováč Michal) - Petr Marcel.
Sestava: Flekač - Florian, Janáček, Psohlavec, Hruška - Kováč, Filipčík, Berger, Soukup - Špička, Kníže. (Střídali: Hudec, Limani). Trenér: Ježek.
ČK: Hruška Ondřej.

Zápas o šest bodů. Zápas o záchranu. Zápas o všechno.
Božíčany přijely do Sedlece s úmyslem vyhrát. Sedlec ale začal velmi aktivně, deset minut tlačil a nepustil soupeře k vápnu. Božíčanům ale stačila jediná šance, kdy se útočník elegantně zbavil obránce a zamířil k tyči - 0:1. Sedlečtí hráči byli na chvíli zmražení, ale naštěstí přišlo rychlé vyrovnání. Berger si po rohu dobře naskočil a hlavou (o tyč) zavěsil - 1:1. Chvíli nato dokonce Berger ještě trefil z trestňáku tyč, ale to bylo z prvního poločasu všechno.
Do druhé půle vtrhli božičanští jako vosy, chtěli za každou cenu vyhrát. Měli šance, ale buď je vychytal výborný brankář Flekač, nebo zastavil praporek pomezního. Sedlec byl vpředu neškodný, ale pak to přišlo. 85.minuta, přetažený roh na zadní tyč, tam si nabíhá nekrytý Berger a ve skluzu trefuje bránu - 2:1. Celý tým na něj naskákal , protože vítězství bylo blízko. V 89.min. se ještě nechal nesmyslně vyloučit kapitán Hruška (oplácení po faulu) a pak už rozhodčí pískl konec. Božičany padají do okresu a sedlecké naděje na záchranu výrazně stouply.

Rozhodčí: Klinger Radim, Kozák Rudolf, Fiala Petr; Delegát: Tomášek Miroslav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.
Podzimní zápas Božičany - Sedlec A 1:3
ZDE.

A3A2505 Sedlec Božičany 2:1 (1:1)
Branky: Berger Lukáš, Kováč Michal - Petr Marcel; Rozhodčí: Klinger Radim, Kozák Rudolf, Fiala Petr; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: Hruška Ondřej - 0