12. 9. 2020 / Sedlec - Nejdek B 2:2 (2:1)

STŘELCI: 16. Krejsa Petr, 40. Hofman Jaroslav - 32. Myslivec Martin, 80. Jílek Karel
Sestava: V. Mendl [-] (46. K. Makovička [-] ) - M. Kováč [-] , P. Václavík [-] , T. Kosík [-] , A. Irovský [-] , P. Gregor [-] (75. I. Punejko [-] ) - P. Krejsa [-] , D. Diro [-] (60. F. Kotrč [-] ) , J. Hofman [-] - S. Knushi [-] , J. Yaghi. Trenér: Štycha Marian.
Rozhodčí: Kozák Rudolf.

Sedlec byl v utkání mírným favoritem, ale Nejdek na očekávané vedení domácích (branka Krejsa, 1:0) odpověděl rychle, ve 32. min. kopal přímák z 18 m Myslivec Martin a bylo to 1:1. (VIDEO https://fb.watch/2PhROIVvEK/ )
Ve 40. min. naopak kopal přímý kop kousek za vápnem Sedlec, Syleho tvrdou střelu gólman vyrazil, ale Jarda Hofman byl u míče včas a dorazil míč pod víko, 2:1. (Video dole).
Poločas 2:1
Ve druhé půli Nejdek vyrovnal v 80 min., kdy se jejich hráč prosmýkl středem hřiště a neobsazený Jílek Karel už neměl problém s dorážkou - 2:2.
Sedlec už potřebnou branku nedokázal vstřelit a tak může remízu hodnotit jako ztrátu dvou bodů.

Trenér Marian Štycha, zhodnocení zápasu:
Nastoupili jsme v té nejsilnější sestavě a to proti týmu, který nám ukázal i tvrdší hru.
V prvním poločase jsme měli několik šancí, které jsme bohužel zase neproměnili. Ale i tak byly akce, které nám vyšly: dělovka Petra Krejsy, skvělá dorážka Hofiho po přímáku od Syleho.
Do druhého poločasu nastoupil jiný tým, který se bál o výsledek. V útoku jsme byli totálně neškodní. Ani po střídání nepřišla vzpruha, jen jsme čekali, kdy dostaneme gól. A to se stalo, po přímáku z půlky a nedůrazu v obranné hře. Je to škoda. Do příštích zápasů chci od střídajících hráčů více chuti a energie.
Po 4 kolech máme 3 výhry a 1 remízu, to je pořád dobrý vstup do soutěže.

Video, VID_SED - NEJ gol Nejdek z primaku na 1-1