13. 08. 2016 / Sedlec - Chyše B 1:1 (0:1)

Branky: 90. Š. Oncikr (p.) - 8. T. Váňa.
Sestava: Ondřej Vrba - Štěpán Oncirk, Ivan Punejko, Jakub Tlášek, Patrik Bílý, Lukáš Tůma, Petr Krejsa, Jaroslav Hofman (C), Jiří Janáček, Lukáš Berger, Michal Kováč. Stř: Patrik Stezka, František Belička. Trenér: Zdeněk Ježek.

Zajímavý zápas na úvod sezóny. Sedlec hrál snad 80 % času na polovině Chyše, ale byl hrozně neproduktivní. Do velkých šancí se dostával hlavně aktivní útočník Berger, ale dnes mu nebylo přáno. Chyše hrála úsporně, ale byla velmi nebezpečná v několika málo šancích, které si vypracovala. Napřed dala gól z první střely na branku (8. minuta, Váňa) - 0:1, ve druhém poločase šel sám na domácího gólmana Chára, ale neproměnil. Navíc Chyše zahrávala cca v 70.min. penaltu, ale výborný gólman Vrba míč vyrazil (video brzy zde). Sedlec se v koncovce trápil, posledních 10 minut už Chyši totálně zamáčkl na vlastní polovině a v době, kdy už to vypadalo na ručník, se skvělým průnikem blýskl Lukáš Berger, kterému ve skórování zabránila jen kosa chyšského obránce - penalta. V 90. min. si míč sebral Štěpán Oncirk a nezaváhal - 1:1 (video brzy zde). S bodem nakonec nebyla spokojena ani jedna strana.

Rozhodčí: Vaněček Petr .
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: x. místo.