14.08.2011 / KSNP Sedlec A - Kynšperk 0:2 (0:2)

Sestava Sedlece: M.Flekač- J.Vyskočil, P.Florián, L.Tůma (46´J.Hofman), J.Halaburt, V.Hudec (68´J.Budil), K.Soukup, F.Petra,
J.Janáček (84´M.Osten), M.Křížek, M.Kováč. Trenér: J.Lehečka.
Sestava Kynšperka: P.Kocourek- P.Marek, V.Toth, Z.Vojtěch, L.Gábera (81´J.Vágner), J.Kardoš ml. (60´J.Prančl), S.Rakovan,
M.Lhota, R.Šefl (46´R.Panajotov), R.Kolov, M.Vágner

Úvodní utkání do soutěže se Kynšperku povedlo a zaslouženě zvítězil na hřišti Sedlece 0:2 po brankách Kolova a Vágnera. Hosté byli na utkání lépe fyzicky připraveni, ale využili pouze dvě z několika vyložených šancí. Domácí měli územní převahu pouze na začátku druhého poločasu, ale nedokázali se střelecky prosadit. Už v 5. minutě se Kynšperk radoval ze vstřelené branky. Rakovan našel přesným pasem Roberta Kolova, ten běžel sám na gólmana Martina Flekače a překonal ho přesnou střelou k levé tyči - 0:1. Pak Lhota kličkoval ve vápně, dostal se do ideální pozice, jenže jeho bombu domácí gólman se štěstím vyrazil.  V 15. min. hlavičkoval domácí Marek Křížek, ale branku netrefil. Ve 30. min. zahrával rohový kop Martin Lhota, hlavou vrátil míč do vápna Robert Kolov, domácí záložník Soukup odkopl míč přímo k Miroslavu Vágnerovi a ten prostřelil Martina Flekače - 0:2.  Pěknou akcí se zaskvěl i kapitán Lhota, když si obhodil Vyskočila, nahrál Rakovanovi, kterého střelu domácí vyrazili na roh.
Ve 2.poločase měl Sedlec v prvních deseti minutách územní převahu, vstřelil i branku, ale nebyla uznána pro ofsajd. Pak se hrál fotbal bez šancí, až v závěru se dostal do tlaku Kynšperk. Hlavička Prančla šla nad branku, šanci Totha v poslední chvíli zabránil domácí obránce. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Kynšperka.

Fotogalerie (63 ks) na webu Kynšperka ZDE.

Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.

A3A0102 Sedlec Kynšperk 0:2 (0:2) 40
Branky: Kolov Robert, Vágner Miroslav; Rozhodčí: Klinger Radim, Vasilko Jan, Janoušek Ladislav; Delegát: Sedláček Jiří