14.09.2014 / D. Žandov - Sedlec A 1:2 (0:1)

Sestava: Dvořák - Kováč, Kadlec, Šik, Janáček - Jelínek, Krejsa, Limani, Tůma - Knushi, Fenkl. Střídání: Hruška, Petra, Fučík.  Trenér: Milan Demjan.
Branky: Knushi, Petra.

První poločas vyrovnaný, ze sedleckých hráčů nejvíce zaujal Knushi, který bombou z 25 metrů prostřelil (nejistého) gólmana - 1:0. Gólovku měl také (tradičně) Fenkl, ale neproměnil. Navíc podržel gólman Dvořák, který chytil dva samostatné nájezdy.
Ve druhé půli Žandov šlápl na plyn a zle zatápěl pod sedleckým kotlem. Opět je potřeba pochválit gólmana Dvořku, který jistými zákroky držel naděje na bodový zisk. Bohužel nedosáhl na střelu, která se od tyče odrazila k volnému hráči a ten pohodlně srovnal - 1:1. Závěr byl infarktový, napřed domácí neproměnili v 86. min. tutovku, aby na druhé straně rozjel v 88. min. skvělou akci Hruška, našel přesně Frantu Petru a sedlecký kanonýr se po zranění opět vrátil na gólovou vlnu - 1:2. Celkově byl lepší Žandov, ale pardon, tři body putují na sedleckou Větrnou hůrku. Navíc jsme se vítězstvím odpoutali od tabulkového dna.