14. 5. 2016 / Dalovice - Sedlec 6:2 (2:2)

Branky: 3. Knushi Sylë, 10. Lorenz Michal, 48. Knushi Sylë, 52. Knushi Sylë, 55. Stolín Tomáš, 76. Hegr Jindřich - 20. Schönwalder Dalin, 37. Schönwalder Dalin

Hodnocení zápasu: prvních 20 minut hrály jen Dalovice, pak 25 minut hrál jen Sedlec a závěrečných 45 minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo, Dalovice. Za hezkých 25 minut v zápase se body nezískávají a proto Sedlec odjel s nadílkou.

3.min. Roh Dalovic, na zadní tyči sám hráč (Syle Knushi) a pohodlně skóruje - 1:0
10.min. Rychlá akce domácích po pravé straně, záložník si s útočníkem vyměnil míč a ze sedmi metrů šmudlou zakončil - 2:0
20.min. Krejsa poslal dlouhý míč zprava, Dalin po něm šel nekompromisně, vyhrál souboj s gólmanem a zasunul do prázdný - 2:1
37.min. Po nákopu Dalin prodloužil za sebe, sprintující Berger obehrál hráče a balón vrátil nabíhajícímu Dalinovi, který neměl problém z 5 metrů vstřelit branku - 2:2

V poločase se hráči pochválili za dorovnání skóre a kapitán Jarda Hofman zavelel jasně: "Za každou cenu musíme zachytit prvních 10 minut, kdy přijde nástup Dalovic !" ... Jaká byla skutečnost ? Za 10 minut druhé půle jsme dostali 3 !!! góly.

48.min. Po ztrátě Adama Hrušky Dalovice vlétly vápna a Syle Knushi tvrdou ránou prostřelil gólmana Horváta - 3:2
52.min. Dalovice kopou roh, což v tomto zápase znamená, že Sedlec dostane góla. A taky že ano, Syle dokonává hattrick - 4:2
55.min. Rychlá akce domácích, prvního útočníka ještě gólman zablokuje, ale volný Stolín střílí do odkryté branky. Gól z dvoumetrového ofsajdu, ale platí. 5:2.
76.min. Další roh, další gól. Za Dalovice se trefil střídající Hegr - 6:2

Rozhodčí: Vaněček Petr.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: x. místo.

© Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a publikování materiálů bez písemného souhlasu provozovatele.