14. 9. 2019 / Božičany - Sedlec 2:0 (1:0)

STŘELCI: 26. Mládenec Jan, 71. Kalynych Nazar
V. Mendl [-] - P. Gregor [-] (86. D. Campisano [-] ) , A. Irovský [-] , J. Janáček [-] , T. Kosík [-] - D. Diro [-] , J. Hofman [-] , L. Tůma [-] (46. S. Knushi [-] ) , K. Vančura [-] (46. F. Horváth [-] ) - R. Braun [-] (83. J. Sůva [-] ) , P. Krejsa . Trenér: Štycha Marián

Online z Božičan
První půle Sedleci nesedla, byl jak v nějakém spacím módu.
Božičany byly lepší, 3 šance, z toho jedna po přehození brankáře skončila na břevně.
26.min, gól Božičany .. přímák, dobrá střela, Venca vyrazil, ale opět, jako poněkolikáté v sezóně, obrana nedoběhla odražený míč a útočník dorazil do branky - 1:0
38.min. Tak tohle se nevidí ani lize, Venca na brankový čáře neskutečně zachránil jistýmu gólu, jednou vyrazil, pak se vymrštil a znovu vyrazil dorážku. Paráda neskutečná ! Otázkou zůstává, kde byla obrana.
55.min. po chybě brankáře měl tutovku Radim Pája, ale bohužel jen do gólmana.
71.min., Gól Božičany - průniková přihrávka, hráč šel sám na Vaška a procedil ho - 2:0.
75 gól dal Syle, hlavou, ale rozhodčí odpískal ofsajd. Podle fotografie z utkání od Daníka o ofsajd nešlo, byl tam asi metr k dobru.
Konec, prohra. Božičany byly lepší v první půli, Sedlec zase v té druhé. Ale výsledek 2:0 hovoří jasně, zasloužené tři body pro domácí.

Hodnocení trenéra:
První poločas byl z naší strany úplně neskutečně hrozný a není tam nic krom SKVĚLÉHO BRANKÁŘE nic co chválit.
DRUHÝ POLOČAS
Pánové klobouk dolů z naší strany nejlepší poločas v této sezoně. Celý tým táhl za jeden provaz a opravdu jen palec nahoru. Skvělá práce.
Jen bych vás chtěl upozornit že již nyní se nám tým pomalu a jistě začíná skládat a budeme posilovat i nadale proto chci bez jakéhokoliv důvodu pokud to neni smrt vidět alespoň 1x týdne každého z Vás na tréninku
Trenér: Štycha Marián

Kaňka František - Dvořák Matěj, Polívka Miloslav.