15. 9. 2018 / Sedlec - Dalovice 3:7 (2:5)

STŘELCI: 21. Belbl Václav, 38. Irovský Adam, 88. Hofman Jaroslav - 7. Lorenz Michal, 15. Sochor Aleš, 33. Bubla Milan, 41. Sochor David, 43. Sochor Aleš, 58. Bubla Milan, 64. Bubla Milan.
Sedlec: D. Kubík - V. Belbl [-] , P. Krejsa [-] , J. Janáček (68. D. Kosec) , J. Hofman [-] , R. Patera [-] , D. Diro [-] , R. Csemer [-] , A. Irovský [-] , L. Wälzer (46. F. Kotrč) , Š. Oncikr. Trenér: Milan Psotný. Zápas vedl David Oncirk.
Dalovice: J. Jančík [-] - A. Sochor [-] (77. O. Pekárek [-] ) , D. Sochor [-] , M. Bubla [-] , T. Stolín [-] (87. J. Fuchs [-] ) , L. Tůma [-] , M. Ondruš [-] , J. Durdis [-] , R. Hájek [-] , D. Balšan [-] (46. J. Hegr [-] ) , M. Lorenz [-]

Online z dalovického hřiště.
Sedlec pro tento zápas omladil sestavu (dorostenci Diro, Kosec, Kotrč, nový hráč Csemer) a udělal nějaké změny v sestavě (hlavně v bráně).
A mladíci nezačali zápas špatně, Sedlec držel hru a úvod zápas naznačoval, že by se mohla hrát vyrovnaná partie.
Vše ale změnil rychlý gól. V 7.min. se hlavou prosadil nejvyšší muž na hřiši Lorenz a Dalovice vedly 1:0.
17.min. Gól / Střela z 25m od A.Sochora, brankář D. Kubík trochu zaspal, balón šel k tyči, 0:2
Sedlec ale rychle snížil.
Ve 21. min. předvedli hezkou akci Hofman, @Adam Irovský a @Vena Belblík, který šel sám na brankáře a bodlem ho propálil ze strany - 1:2.
Sedlecké hráče branka vrátila do zápasu a 8-10 minut byli lepším týmem.
Škoda, že gól nepadl z hezké akce: @Jaroslav Hofman uličkou vyslal @Petra Krejsu, ten střílí těsně vedle.
Nedáš, dostaneš. 33. min., Dalovice střílí šťastný gól, střela z vápna se zamotala se Bublovi mezi nohy a ten díky tomu zůstal sám na dvou metrech před gólmanem a lehce zasunul - 1:3.
Chvíli potom Radek Patera hezky střílí ze 17m, brankář vyráží.
Máme roh, hned po něm protiútok, brejk Dalovic, sedlecký gólman skvěle vyrazil.
38.min., divoký zápas pokračuje. Další sedlecký roh, Adam si naskakuje, trefuje gólmana, ale odražený míč se poslušně vrátil k Adamovi a ten skóruje - 2:3.
Jen o 3 minuty později Dalovice také proměňují roh v branku, hráč Sochor D. si naběhl a osamocený střílí gól - 2:4.
A Dalovice nepolevují, za další dvě minuty je to 2:5, po akci ze strany střílí gól nedůrazně bráněný Sochor A.
Sedm gólů za poločas, to historie zápasů těchto mužstev nepamatuje.
Pokud Sedlec myslel ve druhé půli na zvrat, rychle ho do reality vrátil vlastní gól Jirky Janáčka v 58.min., připsán Bublovi - 2:6.
Pak už byli hráči domácích odevzdaní, což dokumentoval sedmý gól Dalovic. Únik z půlky, střela do tyče, akce pokračuje, centr do vápna, nabíhá Bubla, obránci nereagují, brankář zůstává koukat na čáře - 2:7.
Alespoň kosmetickou úpravu výsledku provedl Jaroslav Hofman, když se jeho střela otřela o domácího hráče a zapadla nad bezmocného brankáře - 3:7.
Pak ještě mladíci Diro a Kosec předvedli rychlou akci, na konci které Dominik Kosec střílí jen těsně vedle.
Konec. Sedlecký debakl, výsledek mluví za vše.

Rozhodčí: Kozák Rudolf - Kubánek Josef.
V tabulce: 7.místo.