16.06.2012 / Kynšperk - Sedlec A 5:1 (4:0)

Branky: Panajotov Radek 3, Šefl Robert, Bobčík Miroslav - Hudec Vladimír.
Sestava Sedlec: M.Flekač - P.Florián (46´P.Vadinský), F.Petra, O.Hruška, J.Halaburt, V.Hudec, J.Hofman, M.Svoboda, J.Janáček, V.Ničiporenko, M.Kováč.
Sestava Kynšperk: P.Kocourek - P.Marek, F.Hanzlíček (68´J.Vágner), J.Prančl, M.Bobčík, M.Vágner, V.Toth, M.Lhota (46´J.Kardoš ml.),R.Šefl, D.Packert, R.Panajotov.

Kynšperk nutně potřeboval vyhrát, pokud chtěl hrát baráž. První důležitou branku domácí vstřelili již v 8. minutě. Bobčík poslal míč na Panajotova, ten obehrál stojícího obránce a střelou k tyči překonal Flekače – 1:0. V 16. minutě po dobrém napadání získal míč Packert, vyslal křížnou přihrávku na Panajotova a ten se opět nemýlil – 2:0. O dvě minuty později viděl Marek nabíhat za obranu hostů Šefla, ten udělal gólmanovi kličku a do odkryté branky poslal míč potřetí – 3:0. A bylo prakticky po zápase.  Ve 28. minutě dostal Janáček žlutou kartu, za faul na pronikajícího Totha. Ve 34. minutě se dostali do šance sedlečtí dorostenci Svoboda s Ničiporenkem, ale nabídnuté šance se lekli a míč jim ukopl Lhota. Ve 38. minutě získal míč Vágner, zatáhl ho na polovinu soupeře, nahrál Panajotovovi, který obehrál Halaburta a prostřelil gólmana – 4:0.
Ve duhém poločase měl další šanci Svoboda, ale jeho přímý kop o kousek minul branku Kynšperka. V 76. minutě zaútočili Packert s Bobčíkem, gólman Flekač vyběhl, ale Bobčík se přes něj dostal a šel s míčem na prázdnou branku a nezaváhal – 5:0. V 81. minutě nevyšel Kynšperku ofsajd systém, Hudec udělal před gólmanem Kocourkem kličku a přes padajícího Vágnera dostal míč do branky – 5:1.
Vyhrálo lepší a fotbalovější mužstvo, které si v baráži s Dalovicemi pravděpodobně zajistí postup do 1.A třídy.
(Tento článek je zkrácenou a upravenou verzí reportáže z utkání z webu Kynšperka, kde jsou reporty ze zápasů vždy perfektní a podrobné.)
FOTOGALERII ze zápasu najdete ZDE.
VIDEO ze zápasu (v mizerné kvalitě a jen s jedním gólem) uvidíte TADY.

Rozhodčí:  Valíček Petr, Chrástecký František, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Adamec R.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo

Podzimní zápas 14.08.2011 / KSNP Sedlec A - Kynšperk 0:2 TADY.