16.09.2012 / Sedlec A - Teplá 6:3 (2:2)

Branky: Osten Jiří 6 - Braniš Josef, Peřina Rudolf, Navrátil František.
Sestava Sedlec: Flekač – Hruška, Florián, Lehečka, Hudec – Hofman, Janáček, Kováč, Limani – Chlebuš, Osten. Stř. Budil, Kusovský, Svoboda.

Sedlec byl v 1.poločase lepší, ale na každý gól, který dal, odpověděli hosté vzápětí také vstřelenou brankou, nutno říct, že dost lacinou (nepokrytý hráč ve vápně, odražený míč po přímáku). První sedlecká branka padla po akci Agona Limaniho, který šel sám, neproměnil a odražený míč uklidil do sítě Jirka Osten, pro kterého tak začal zápas snů - 1:0. Ve 25.min. našel Ondra Chlebuš krásným centrem opět Jirku Ostena, ten hlavou zvýšil na 2:1
Do druhé půle šel Sedlec s tím, že už nenechá Teplou znovu srovnávat a sám navýší skóre. To se dlouho nedařilo, až v 65.min. Jirka Lehečka zahrával přímák na půlce, našel přesně hlavu Jirky Ostena, který zvýšil na 3:2. O pět minut později kopal Svoboda roh, Osten si opět našel nejlepší místo na trknutí hlavou a bylo to 4:2. Pak sice hosté snížili na 4:3, ale rozjetý Jirka Osten nechtěl nechat nic náhodě a po chytrém rozehrání nepřímého kopu (opět Svoboda) šel sám na bránu a nezaváhal - 5:3. A ještě to nebylo všechno, nejlepší střelec Sedlece všech dob uzavřel své gala představení i šestou brankou, když udělal dlouhou kličku gólmanovi a téměř z brankové čáry zasunul - 6:3.
Neskutečný zápas pro sedleckého goleadora, tři body pro Sedlec a poučení pro Teplou, že stačilo pohlídat jediného hráče a mohla slavit výhru.

Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Štěřík Filip, Krejčí František; Delegát: Fibrich Josef
Pozice v tabulce po tomto zápase: 3. místo.

KV Deník / O zápase Sedlec – Teplá 6:3.

Sport / Medailon sedlecké legendy Jiřího Ostena.