16.10.2011 / Sedlec A - Kr.Poříčí B 4:5 (4:1)

Branky: Osten Jiří, Halaburt Jiří, Hruška Ondřej, Florián Petr - Reitmeier Tomáš 2, Koněvalík Robert, Harčár Nico, Kalous Lukáš.
Sestava:  Flekač - Florian, Lehečka, Halaburt, Janáček - Petra, Hofman, Soukup, Hruška - Kováč, J.Osten. Střídali: Šott. Trenér: J. Lehečka.

Vyhrávat doma v poločase 4:1 a stejně rupnout 4:5, to chce opravdu velkou dávku umění, přesto to Sedlec zvládl. Přitom ze začátku to vypadalo, že zápas bude procházka růžovou zahradou - na co Sedlec sáhl, to spadlo do brány. Hned ve 2.min. nařídil sudí proti hostům penaltu, kterou Jirka Halaburt jistě proměnil - 1:0. V 7.min. centroval stejný hráč přes půl hřiště až do vápna, kam si naběhl Petr Florian, na zadní tyči trknul do balónu a bylo to 2:0. Pak sice Poříčí snížilo (2:1), ale ve 20.min. kopal Sedlec roh a domácí tormašina Osel zvýšil na 3:1. A aby toho nebylo málo, ve 25.min. se dostal k vyraženému balónu Ondra Hruška  a uklidil ho do sítě - 4:1. Zlom utkání přišel ve 30.minutě. Franta Petra se nechal zbytečně vyloučit (oplácení, sice po hnusném faulu, ale pořád oplácení) a Poříčí ucítilo svou šanci.
Ve druhém poločase začal kolotoč. Sedlec se nechal zavřít na vlastní polovině a soustavný tlak nakonec nevydržel. Královské Poříčí bylo ve druhé půli stejně efektivní, jako Sedlec v první. 3 střely, 3 góly a je vyrovnáno (4:4). A infarktový závěr : penalta nařízená proti domácím. Brankář Flekač skvěle vyráží, Jirka Janáček dokonce odhlavičkuje balón na vápno, tam si ho ale zpracuje hostující hráč a prudkou střelou ho vrací Flekymu do sítě - 4:5
Smolný zápas. Je potřeba říct, že porážka jde dost na triko Franty Petry kvůli jeho zbytečnému vyloučení, nicméně mužstvo s tak zkušenou obranou by se nemělo ze soupeře podělat a výhru (nebo minimálně bod) udržet.

Rozhodčí: Buzna Miroslav, Peschel Filip, Vejvoda Z.. Delegát: Zdvihal J.
ČK: Petra František
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 6. místo