16:4.2011, 17.00 h. / KSNP Sedlec A - Dolní Žandov 4:1 (3:1)

Branky: Tůma Lukáš, Kováč Michal, Berger Lukáš, Janáček Jiří (pen.) - Jakubec Marek.
Sestava: Flekač - Florián, Janáček, Hruška, Psohlavec -  Kováč, Soukup, Tůma, Filipčík - Kníže, Berger. Stř.: Budil, Limani, Hudec. Trenér : Z.Ježek

Excelentním prvním poločasem Sedlec rozhodl o třech bodech do tabulky. Hned ve 4.min. vyslal Karel Soukup Lukáše Tůmu do vápna a ten se střelou problém neměl - 1:0. V 15.min. vyzpovídal Lukáš Berger svého obránce a přesným centerm našel hlavičkujícího Michala Kováče - 2:0. Hosté se nezmohli na nic a pomohl jim až trestňák ze 20-ti metrů. Ten totiž hrubě podcenil domácí gólman Flekač a stelu mířící na zadní tyč tak dlouho kontroloval, až z toho byl gól - 2:1. Zvrat v utkání ale nepřipustil sedlecký útočník Berger, který po krásné spolupráci Filipčík - Hruška využil centru posledně jmenovaného a prudkou hlavičkou zvýšil na 3:1.
Ve druhém poločase Sedlec dominoval snad ještě víc, Žandov se nedostal vůbec k ničemu. Skóre mohl zvýšit střelou ze 16-tky Soukup, bylo z toho však jen břevno. Poslední gól utkání padl z penalty (faul na Budila) , kterou s jistotou proměnil Jirka Janáček, pěkný panáček - 4:1.
Jisté tři body a velmi slušný fotbal ze strany domácích, to potěšilo všechny diváky na sedleckém stadionu.

Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Řáda Josef, Botoš Robert; Delegát: Rusňák Miroslav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.