18.06.2011, 15:00 / Kynšperk - KSNP Sedlec A 3:1 (0:0)

Branky: Kolov Robert, Vojtěch Zdeněk, Vágner Miroslav - Osten Jiří.
Sestava: M.Flekač - P.Florián, K.Soukup, J.Janáček, J.Psohlavec - L.Filipčík, M.Kníže, O.Špička, D.Kusovský -  L.Berger, M.Kováč. Střídali: J.Osten, V.Hudec. Trenér: Z.Ježek

Ze zápasu telegraficky:
Poločas 0:0, Sedlec slušný výkon. Zápas rozhodla situace ze 70.min. : Janáček kopal penaltu, nedal, z protiútoku Kynšperk vstřelil branku na 1:0.
Porážka v tomto zápase odsoudila Sedlec A k sestupu do II.třídy, tedy okresního přeboru.

Pro zajímavost obsáhlá reportáž ze stránek Kynšperku:

Hotovo a splněno ! Poslední korálek jsme navlékly na pomyslnou šňůrku ke konečné záchraně v soutěži. Vybojované vítězství nad Sedlecem 3-1 znamenalo pro našeho soupeře konečnou v 1. B třídě. Po opatrném prvním poločase se utkání lámalo po neproměněné penaltě hostů v 60. minutě, kdy jsme hned z protiútoku udeřili poprvé a další branky padly v rozmezí 15- ti minut. Svou desátou branku vstřelilMiroslav Vágner. Druhou branku přidal parádní šibenicí Zdeněk Vojtěch a konečnou výhru pečetil devátou brankou Robert Kolov.

Úvodních deset minut bylo z obou stran hodně opatrných a obě mužstva čekala, co předvede soupeř. Až poté se dostal do dobré příležitosti Robert Kolov, po přesném pasu Martina Lhoty, aby v zápětí musel na druhé straně zachraňovat Petr Kocourek, ale lob Martina Knížeho zlikvidoval. V další šanci byl Libor Nováček, jehož nepříjemnou střelu obrana odvrátila na rohový kop. V 15. minutě dostal Karel Soukup žlutou kartu za faul naZdeňka Vojtěcha. Se střelou do prostřed branky, kterou vyslal kapitán hostů Lukáš Berger si Petr Kocourek poradil. Ve 23. minutě hlavičkoval nepřesně i náš kapitán Miroslav Bobčík. Po půlhodině vyslal nepříjemnou střelu na gólmana Sedlece Martina Flekače Libor Nováček, se kterou si nakonec poradil. Ve 38. minutě dostal zbytečnou žlutou kartu Slavomír Rakovan za odkopnutí míče. Nejnebezpečnější situaci první půle musel řešit náš gólman ve 43. minutě. Jednoduchou kombinační hru předvedli hosté po ose Martin Kníže, Ondřej Špička a zakončujícího Lukáše Bergera.Petr Kocourek zázračným zákrokem střelu sedleckého kapitána vyrazil na rohový kop, ze kterého nakonec hosté nic nevytěžili.
Druhý poločas začal vynuceným střídáním v našem celku. ZraněnéhoSlavomíra Rakovana nahradil Lukáš Mikleš. V 50. minutě dostal sedleckýJan Psohlavec žlutou kartu za faul na Martina Lhotu. Pak vyslal nebezpečnou střelu na branku hostí Daniel Packert, která jen o kousek minula branku Martina Flekače. V zápětí střílel na druhé straně Jiří Janáček. Poté přišli rozhodující minuty celého utkání. V 59. minutě fauloval před velkým vápnem Martina Knížeho Václav Toth, za což dostal žlutou kartu a nechybělo moc a mohla to být katra červená. Přišlo, ale překvapení. Rozhodčí nařídil pokutový kop! Míč si na značku postavil J.Janáček, který naštěstí trefil pouze levou tyč Kocourkovy branky! Hosté zaspali a následný protiútok proměnil Robert Kolov po ideální přihrávce od Miroslava Vágnera, do odkryté branky ve vedoucí branku 1-0. O chvilku později dostal žlutou kartu za zbytečný faul Miroslav Vágner. V téže minutě střídali hosté. Zraněného Martina Knížeho nahradil Jiří Osten. Náš tým zatlačil zaskočeného soupeře do obrany a snažil se rychle rozhodnout utkání. Nebezpečnou střelu na gólmana hostů vyslal Libor Nováček, jenže střela minula branku. V 70. minutě zahrával rohový kop Miroslav Vágner, obrana ho odvrátila, ale pouze ke Zdeňku Vojtěchovi, který z první bombou do šibenice zvýšil na 2-0. O minutu později však hosté dokázali snížit po kombinaci před naší brankou. Petra Kocourka prostřelil Jiří Osten 2-1. Náš tým to nijak nedeprimovalo a pokračovalo  v nátlakové hře. V 75. minutě se prosadil i Miroslav Vágner po příhře od Libora Nováčka 3-1. Následně jsme střídali Daniela Packerta, toho nahradil Roman Nedbal. Byl to právě on, který centroval na Roberta Kolova, míč ale prošel až na Martina Lhotu, který z první vystřelil, avšak střela šla těsně nad branku. Hosté s vědomím, že musí udělat cokoli s výsledkem vrhli všechny síly do útoku otevřeli hru. Nátlaková hra jim přinesla mírnou územní převahu a několik šancí. V 80. minutě prošel až k brance David Kusovský, místo střely volil přihrávku podél brankoviště, kde byla pouze naše pozorná obrana. Těžkou střelu musel likvidovat Petr Kocourek, jejímž autorem byl střídající Vladimír Hudec. Poslední nebezpečnou situaci před naší brankou vyrobil v 84. minutě Jan Psohlavec, který centroval do vápna a míč musel Kocourek vytáhnout na roh. Sedlečtí zahrávali ještě další dva, ale vždy jsme si poradili. V 85. minutě došlo k poslednímu střídání v našem celku. Martina Lhotu nahradil Jiří Vágner. Tímto bylo v podstatě zpečetěno toto utkání, ve kterém jsme nakonec po boji zaslouženě zvítězili a jak říká náš trenér " navlékly poslední korálek" v boji o záchranu. Nakonec naše vítězství znamenalo obhájení loňské osmé příčky v 1.B třídě, které se, ale díky podzimní části zdálo hodně vzdálenou metou...

Sestava Kynšperk: P.Kocourek - P.Marek, V.Toth, Z.Vojtěch, D.Packert (75´R.Nedbal), M.Bobčík , S.Rakovan (46´L.Mikleš), M.Lhota (85´J.Vágner), R.Kolov, L.Nováček, M.Vágner
Sestava Sedlec: M.Flekač - P.Florián, K.Soukup, D.Kusovský, J.Psohlavec, L.Filipčík, M.Kníže, O.Špička, J.Janáček, L.Berger, M.Kováč. Střídali: J.Osten, V.Hudec

Rozhodčí:Janeček Pavel, Kobielský Julius, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Mlčoch Antonín.
Diváků: 80

Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.
Obsáhlá fotogalerie ZDE.
Podzimní zápas Sedlec A - Kynšperk 1:1 (vč. videa) ZDE.

A3A2603 Kynšperk Sedlec 3:1 (0:0) 100
Branky: Kolov Robert, Vojtěch Zdeněk, Vágner Miroslav - Osten Jiří; Rozhodčí:Janeček Pavel, Kobielský Julius, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Mlčoch Antonín

Konečná TABULKA I.B třídy 2010/2011 (k 19.6.2011)