18. 09. 2016 / N.Hamry - Sedlec 4:4 (1:3)

Branky: 22. Novák Matěj, 70. Petrovič Dan, 74. Petrovič Dan, 80. Jonák Michal - 14. Schönwalder Dalin, 35. Tůma Lukáš, 44. Homolka Pavel, 61. Schönwalder Dalin.
Sestava KSNP Sedlec: J. Horváth - Š. Oncirk [-] , P. Krejsa [-] - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , F. Petra [-] - P. Bílý (26. P. Homolka ) , D. Schönwalder [-] - L. Tůma [-] , R. Patera [-] , F. Belička. Stř. V.Oncirk. Trenér: Zdeněk Ježek.

Za stálého mírného deště se hrál v Hamrech zajímavý zápas.
Díky rychlé trefě Dalina Schönwaldera šel Sedlec do vedení (0:1), ale Hamry po ojedinělém průniku prostřelily gólmana Horvátha (1:1). Pak přišel festival sedleckých zahozených tutovek, v hlavní roli Dalin a Patrik Bílý. Oba plejeři měli brankáře na lopatě, ale mířili těsně vedle. Na střeleckou nemohoucnost se už nemohl dívat domácí obránce, který si v 35. min. srazil (po Dalinově prudkém centru po zemi) balón do sítě - 1:2. Nejistý rozhodčí Vašek ho připsal Tůmovi. Těsně před přestávkou předvedl svůj um záložník Hofman, který ukázkovou průnikovkou vyzval Páju Homolkáče, ten nepohrdnul a ve skluzu skóroval - 1:3
Ve druhé polovině se Hamry zvedly, především však proto, že Sedlec přestal hrát. A navíc jim pomohla standardní situace v 60.min., kdy po po rohu neuhlídal Lukáš Tůma svého hráče a ten se prosadil hlavou - 2:3. Sedlec odpověděl další skvělou přihrávkou Hofmana, který vysunul Dalina a ten z první prudkým obloučkem překvapil všechny, včetně brankáře - 2:4. Pak přišly doslova darované góly hamerským hráčům. V prvním případě přišel dlouhý výkop gólmana, stoper Kováč se nedohodl s brankářem Horváthem, který zaspal a domácí útočník ho hravě přehodil - 3:4. V 80. minutě měl opět Michal Kováč míč pod kontrolou, ale místo nekompromisního odkopu se nechal přetlačit a utočník Jonák mu za to poděkoval gólem - 4:4.
Za neproměněné šance z první půle přišel snad až příliš velký trest, výsledek 4:4 se nedá číst jinak, než jako zbytečná sedlecká ztráta dvou bodů.

Rozhodčí: Vašek Jan.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo.