18. 8. 2019 / Vojkovice - Sedlec 1:3 (0:2)

STŘELCI: 81. Menčík Jakub - 7. Krejsa Petr, 12. Horváth Filip, 70. Knushi Sylë
Sestava: V. Mendl - J. Janáček [-] , A. Irovský [-] , I. Punejko [-] , J. Krejsa (50. G. Pisarenko) - K. Vančura [-] , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] , F. Horváth [-] - S. Knushi (77. D. Campisano) - J. Sůva (66. J. Kopřiva). Trenér: Štycha Marian.

On-line z Vojkovic:
7. min. 0:1 / @Jaroslav Hofman  dal tydlibabku přímák, brankáři to ale vypadlo a důrazný @Petr Krejsa napalil do prázdný.
12. min. 0:2 / Syle krásně prohodil do vápna a @Filip Horváth křížnou bombou zavěsil.
Půlka.
70. min. 0:3 / @Jaroslav Hofman krásná samostatná akce, utekl všem a předložil na zlatém podnose Sylemu, který málem protrhnul síť.
V 81. min. ještě domácí snížili (3:1, po závaru, jeden míč ještě Venca vyrazil, ale na dorážku neměl šanci), ale to bylo vše.
Sedlec vykročil do sezóny naprosto soustředěným a týmovým výkonem, parádní tři body na úvod.

Hodnocení trenéra:
Příprava na sezónu nám začala již v červenci, skládání kádru pro letošní sezónu není nic jednoduchého.
Odchody: Štěpán Oncirk do Loko a Kovi do Počeren.
Přípravná utkání ukázala, že jdeme správným směrem a kolem opor současného kádru musíme zabudovat nadějné dorostence.
V 1. mistrovském utkání ve Vojkovicích jsme podali týmový výkon.
V prvním poločase (až na pár výjimek) nás podržela kompaktní obrana a skvělý brankář Václav Mendl.
Dali jsme krásné góly. A mohlo to být i více, ale štěstí nebylo na naší straně, i tak byl první poločas odehrán dle našich představ.
Do 2. poločasu jsme vstoupili s jasným cílem, dát minimálně jeden gól a nepustit Vojkovice do tlaku .
Podařilo se obojí, brankou na 3:0 jsme zápas rozhodli. Krátký závěrečný tlak domácích přinesl už jen snížení.
Myslím, že první zápas jsme odehráli velice dobře a teď jenom neusnout na vavřínech a pokračovat v naší hře.