18.9.2011 / Božičany - KSNP Sedlec A 0:1 (0:0)

Branka: Kusovský David.
Sestava: Flekač - Florian, Vyskočil, Halaburt, Hruška - Petra, Kusovský, Hudec, Hofman - Kováč, Křížek. Střídal: Budil, Soukup. Trenér: J. Lehečka.

Kvůli podmáčenému sedleckému hřišti se zápas odehrál v Božičanech.
Zápas začal mírným tlakem Sedlece, do 100% šance se dostal Marek Křížek, který se po akci Hofman - Kováč řítil sám na bránu, ale střela doprostřed brankáře nepřekvapila. Božičany odpověděly zpětnou přihrávkou ve vápně a střelou těsně vedle.
Druhý poločas začal naopak tlakem Božičan, ale skvěle tým podržel brankář Flekač, když dvakrát vytáhl střely do šibenice. O jedinou branku utkání se postaral Hudy, který zahrával přímák na půlce soupeře a hledal na vzdálenější tyči Davida Kusovského. Toho domácí obránce bránil tak vehementně, až si míč srazil do vlastní brány. 60.minuta - 1:0. Klid na sedlecké kopačky mohl definitivně dát Michal Kováč, když na vápně dal housle stoperovi, přiťukl si balón do vápna, ale tutovku spálil střelou do brankáře.
Sedlecké Áčko šlape. Páté vítězství v řadě, Flekač pátá nula. Upevněné druhé místo v tabulce.

Pozn: po shlédnutí informací na Fotbal.cz musím předešlé řádky doplnit. Za střelce gólu byl označen David Kusovský, budeme to tedy brát za platné. Dále byl zápas oficiálně označen za domácí zápas Božičan, opravíme tedy náš zápis a rázem máme tři plusové body do tabulky pravdy.

Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Buzna Miroslav, Štěřík Filip; Delegát: Sedláček Jiří.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo